Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Какво мислите за?нови  
Автор gomoraМодератор (минаващ)
Публикувано02.11.06 20:34



Какво мислите за затварянето на форума за нерегистрирани потребители? По мое усмотрение форума бе отворен за всички, но съществуват кръгове, които не оценяват свободата и самоконтрола. Поради тази причина вероятността до няколко дни форума да бъде затворен за нерегнати е голяма. Споделете вашето мнение по въпроса, защото този път промяната ще е окончателна.



Тема навреметонови [re: gomora]  
Авторcoф.мak. (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 20:41



аз самият предложих форумът да се отвори за нерегистрирани с идеята нормални хора да могат да пишат тук. Резултатът беше, че нормални не се появиха, а дунекоподобните се развихриха. Та при това положение нямам нищо против да се върне задължителната регистлация.



Тема Re: Какво мислите за?нови [re: gomora]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 20:46



..тогава по какво ще се различава тоз форум от фиромските такива?
за да се чувства че форумът е напълно демократичен и ,че се чува гласът на всички не трябва да има ограничения



Тема Re: Какво мислите за?нови [re: !!]  
АвторЩъpkoт (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 20:53



Нека опитаме засега да запазим системата с допускане на нерегистрирани....тогава обаче и от банирането на регистрирани няма голям ефект....провокациите, които предизвикаха този дебат бяха твърде гнусни, но от друга страна те отразяват менталния склоп на определена група фироми и ако се абстрахираме от това, има опасност да си изградим погрешна представа за ФИРОМ и фиромите, а това пък от своя страна е много много опасно и погрешно....



Тема Re: Какво мислите за? [re: gomora]  
АвторKyдyrep (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 20:58



Не знам. След толкова масиран спам и толкова гнусна и налудничава пропаганда...може би по лесно ще се контролира лудоста след въвеждане на регистрация. Темата е добра- да се реагира спрямо желанието на мнозинството , но българи, защото фиромите правят трикове и се мултиплицират.



Тема Re: Какво мислите за? [re: gomora]  
Автор Shopedonec (Дръвен)
Публикувано02.11.06 21:04



Здрасти ,Gomora.
Винаги съм бил на принципа - "Анархията - майка на реда". Но две свестни думи не можем вече да обелим в този форум. Стана като помийна яма. Вече си казах мнението е предишния ти пост.
Ако си говорим с човекоподобни, ще ни вкарат в AnimalPlanet.
Никога не съм очаквал, че ще дам глас за ограничаване на псувните и обидите. Ама ...... "ни го можат, ни го прават".



Со кротце, со благо и со малце кьотек

Тема Повтарям си предложението [re: gomora]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано02.11.06 21:13



Продължавам да смятам, че са необходими само 2 (две) правила за да бъде пълноценен форумът:
1. За да пишеш във форума трябва да се регистриран. За четене никакви ограничения.
2. Отваряне на нови теми - не повече от две за денонощие. Писане в отворени вече теми - без ограничения.

Македонското население се състои от българи турци арнаути власи евреи и цигани
Гьорче Петров


Тема Re: Какво мислите за? [re: gomora]  
Авторbalgarin (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 21:29



Аз съм зеленият българин.От няколко дни не мога да пускам съобщения в клуба.

Както винаги съм против всякакви регистрации.



Тема Re: Какво мислите за? [re: gomora]  
Авторджинrиби (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 21:38



Аз съм за ясни правила и ред за писане и регистрация. На който не му харесва да ходи на форум:
"Анархизмът и неговото значение за разпадането на държавата".



Тема като цяло... [re: balgarin]  
Автор бaш бyrapaш (мин. на проп.)
Публикувано02.11.06 21:46



съм против цензуриране на инакомислещите. Но се боя, че в случая не става дума просто за мнения, а за целенасочено, злонамерено и за съжаление успешно саботиране на форума. Това трябва да спре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.