Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 18.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой искате за президент бе македонеци?нови  
Автор croesus (?!?)
Публикувано25.10.06 19:18







Тема Re: Кой искате за президент бе македонеци?нови [re: croesus]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано25.10.06 19:21



Това македонеци звучи добре :) като "шебеци" е






Тема Re: Кой искате за президент бе македонеци?нови [re: Fallen_Angel]  
Автор croesus (?!?)
Публикувано25.10.06 19:40



Патент на Дунката.






Тема Re: Кой искате за президент бе македонеци?нови [re: croesus]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано25.10.06 19:43



Тю, пропуснал съм този несъмнено весел и поучителен момент...

Явно обаче доказите за "македонеци" са повечко, сега ще тражат и за "шебеци", оттам за цялото македонско човечество



Почти сигурно се отказват да тражат докази за "посебни антички македонци", поради липса на такива...




Тема Re: Кой искате за президент бе македонеци?нови [re: croesus]  
Автор Dunek_Lozar (сръболафещ тюрк)
Публикувано25.10.06 20:30



Сдружението на българите в Струмица “Мост”........



Бравеј , бравеј

Митко Георгиев, собственик на Радио Джокер, Струмица:
Чувах, че българите се целуват с деца и убиват студенти
[ 2003-06-19 ]
- Господин Георгиев, поискахте македонският посланик у нас Любиша Георгиевски да се извини на Анна Паскова. Защо?
- На един коктейл той заяви, че в случая на Паскова ставало въпрос за контрабанда, а не за политика. В присъдата й обаче пише, че единствената причина за наказанието са думите й, че българите в Петричко не са македонци. Самата съдийка е написала, че Паскова не е криминално проявена. Посланикът трябва да се извини не само на нея, но и на целия български народ. Иначе имаме адвокати, може да повдигнем обвинение срещу него.
- Защо и вие като повечето македонци не сте антибългарски настроен?
- В Македония се води силна антибългарска кампания. Някога и аз вярвах в нея, защото чувах, че българите се целуват с деца и убиват студенти. Дори се бях скарал с дядо ми, защото ми казваше: Не са верни тези неща за Майка България. Тогава започнах да чета и разбрах, че историята е друга.
Но македонците не са виновни, просто не се говори достатъчно за България. Когато започна войната у нас, няколко хиляди български студенти поискаха да се бият за Македония, докато в същото време нашите младежи се печаха по гръцките курорти. Нито една медиа не говореше за това тогава.




Тема Re: Кой искате за президент бе македонеци?нови [re: croesus]  
АвторПИPKA (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 20:32



От патента на милата Дуня произлиза и "македуняк" ...

А сега сериозно.
Впечатлен съм, че в малките градове и села на Благоевградски окръг гласовете за Г. Първанов и В. Сидеров са почти 50% на 50%.

Като знаем позициите и на единия и на другия по т.н. "македонски въпрос" сами преценете колко за промакедуняшките граждани на Република България в това райско ъгълче на Родината.

Ако Ви се рови - ровете. За мен картинката е ясна.


1. Вход в Багоевски окръг и избон секция - по-надолу



2. Например за една от секциите в Петрич. Същото е и за Сандански.





Тема Re: Кой искате за президент бе македонеци?нови [re: croesus]  
Автор novace (македонецот)
Публикувано25.10.06 20:33



Јас сум да го добиете Азис за президента ви ..некои велат бил и античен (според изгледот) федер...



Post factum lauda

Тема Re: Кой искате за президент бе македонеци?нови [re: novace]  
АвторПEPKA (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 20:33



Това остроумие си го заври у газот - би казал Постол Войвода.



Тема Re: Кой искате за президент бе македонеци?нови [re: ПEPKA]  
Автор novace (македонецот)
Публикувано25.10.06 20:36



Исто како тебе ли?



Post factum lauda

Тема Re: Кой искате за президент бе македонеци?нови [re: Dunek_Lozar]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано25.10.06 20:39



В отговор на:

Сдружението на българите в Струмица “Мост”........

Бравеј , бравеј

Митко Георгиев, собственик на Радио Джокер, Струмица:
Чувах, че българите се целуват с деца и убиват студенти
[ 2003-06-19 ]
- Господин Георгиев, поискахте македонският посланик у нас Любиша Георгиевски да се извини на Анна Паскова. Защо?
- На един коктейл той заяви, че в случая на Паскова ставало въпрос за контрабанда, а не за политика. В присъдата й обаче пише, че единствената причина за наказанието са думите й, че българите в Петричко не са македонци. Самата съдийка е написала, че Паскова не е криминално проявена. Посланикът трябва да се извини не само на нея, но и на целия български народ. Иначе имаме адвокати, може да повдигнем обвинение срещу него.
- Защо и вие като повечето македонци не сте антибългарски настроен?
- В Македония се води силна антибългарска кампания. Някога и аз вярвах в нея, защото чувах, че българите се целуват с деца и убиват студенти. Дори се бях скарал с дядо ми, защото ми казваше: Не са верни тези неща за Майка България. Тогава започнах да чета и разбрах, че историята е друга.
Но македонците не са виновни, просто не се говори достатъчно за България. Когато започна войната у нас, няколко хиляди български студенти поискаха да се бият за Македония, докато в същото време нашите младежи се печаха по гръцките курорти. Нито една медиа не говореше за това тогава.




Интересен постинг, македунка...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.