Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 26.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Иднината на ОМО личи недвусмисленонови  
Автор _croesus (a.k.a. _krez)
Публикувано25.07.06 16:16





Абе сигурни ли сте, че е чак толкова лошо да им разрешим да се регистирарт?

Never Underestimate the power of stupid people in large groups.

Тема хахаха, не бе,нови [re: _croesus]  
Авторkoмyниcт (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 16:20



ама да съберат поне 1000 подписа.



Тема Re: хахаха, не бе,нови [re: koмyниcт]  
Автор _croesus (a.k.a. _krez)
Публикувано25.07.06 16:25



Чудно как могат да се оплакват, че им пречели да се вработуват, след като са само пенсионери на снимката??



Never Underestimate the power of stupid people in large groups.

Тема аз отдавна съм синови [re: _croesus]  
Авторcoф.мak. (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 16:25



казал мнението, че е необходимо да се регистрират. Ако нямат необходимия брой подписи, за да се регистрират като политическа партия, сигурно все ще се намери нещо в правилниците - я клуб, я кръжок, я хор, я сдружение с нестопанска цел и т.н.
Аз се чудя какво толкова се опасяват тези, които удрят печати. Все едно някой да поиска разрешение да продава хладилници на ескимосите, пък ти не му разрешаваш, защото не им трябвали





Тема Re: Иднината на ОМО личи недвусмисленонови [re: _croesus]  
Авторpersone (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 16:25



Сликата е трепач. Да кажа, че тия бедни старци и цигани са представителна извадка на електората на хОМО е малко. Интересно какво ще измисли сега, луп-луп, ака Чекияр, ака кум и прочие, ака Стойко Стойков родом от Брюксел.



Тема Re: аз отдавна съм синови [re: coф.мak.]  
Автор _croesus (a.k.a. _krez)
Публикувано25.07.06 16:37



Повечето хора в България като чуят ОМО сигурно си представят нещо като ДПС - енергични, надъхани за власт и с подмладяващ се електорат. Предполагам, че ако видят за какви точно екземпляри става въпрос ще се успокоят изведнъж.


Не знам какви са реакциите към Виножито в Гърция. В Македония гледам, че на евентуално регистириране на ОМО се гледа като на равно на припоюване на пиринскиот дел. Но това си е техен проблем - не ка си се радват на подобни "големи победи" - божиите безделници имат много празници.
Но все пак не е нужно да презорваме нещата - нека не им се пречи, ама чак да се подбутват ми се вижда много. Верно, че те сами трудно ще се оправят, ама колкото си могат - толкова.

Never Underestimate the power of stupid people in large groups.

Тема тези дни гледах по някоя тв [re: _croesus]  
Авторcoф.мak. (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 16:45



разни пресконференции на Гергьовден, ВМРО...
Като се добави към тази серия и ОМО - какво ще се измени? Просто вместо реклами - нещо друго - подобно


Хората имат право да си казват мнението по важни вътрешни и международни въпроси, нищо, че никой се е интересувал от тяхното мнение. Пък на, ето и на мен се случи да забележа, че Гергьовден още го имало, значи придобивам информация



Тема журналистите мрат за някоянови [re: _croesus]  
Авторcoф.мak. (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 16:50



благодатна тема, например птичи грип в село Слънчогледи. Хванали една баба, пристигаща с автобус от Турция и я питат страшно ли е? Не си спомням какво им отговори, ама журналистът (почти в стил Сигнално жълто): Но с ракия сигурно не е опасно


Обаче бабата - печена: Аа, ние ракия не пиеме
Та разни интервюта със Сингартиски и т.п. ще са си много интересни, ама защо не им обръщат внимание? - безплатно шоу отвсякъде.



Тема не знам дали си гледалнови [re: _croesus]  
Авторcoф.мak. (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 17:07



интервюта с Генералния секретар на БКП? Не си спомням името му, но след като БКП взе името БСП, името БКП се оваканти и веднага един сериозен комунист го взе и нападаше БСП, че са предатели, опортюнисти, шпиони на империализма и т.н. Тези интервюта бяха голяма веселба, но ги спряха, може би се смилиха над човека, защото дори журналистите му се подиграваха невъздържано





Тема Re: не знам дали си гледалнови [re: coф.мak.]  
Автор _croesus (a.k.a. _krez)
Публикувано26.07.06 10:57



Другаря Владимир Спасов.

Последната му изява, която си спомням беше преди изборите 2005, когато громеше Волен Сидеров по някакви си причини.
Вчера порових нета и открих и една негова типична изява - в "Сблъсък" срещу други двама другари:


дата: 2 март 2003
тема: “Деградира ли младото поколение в България”

Гост в първата част:
Крум Захариев – председател на ЦК на БКП и Йордан Иванчев – член на Политбюро на ЦК на БКП.

Какво се случи:
Другарите Захариев и Иванчев бяха поканени от нас с право на отговор към Владимир Спасов – председател на ЦК на БКП. В основата на техния конфликт стои неразбирателството кое е истинското БКП. Спасов обвинява Захариев, че е измамник, а от своя страна Захариев твърди, че Спасов лъже. Той показа регистрацията на неговото БКП в “Държавен вестник”. Колегата му Иванчев твърдо стоеше зад твърдението, че Спасов не е бил никакъв партизанин, защото по време на съпротивата е бил много малък. Само че лъже за възрастта си.
След предаването Владимир Спасов се обади в офиса ни с намерението да ни съди, защото сме били изпълнявали политическа поръчка на Лилов.


Много позната сценка от макЕдонските вестници.

Never Underestimate the power of stupid people in large groups.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.