Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 28.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ВМРО и Каракачанов  
Автор Mr.N ()
Публикувано22.03.06 18:18



Извинявам се ако преди сте дискутирали темата.
Искам да разбера -какво е мнението ви за ВМРО и Каракачанов- в смисъл-аз съм в чужбина и нямам много информация за тях. Споделете повече информация.

Aim high and roam free


Тема самото презиме Каракачанов казва многонови [re: Mr.N]  
Автор bitushe (ентусиаст)
Публикувано22.03.06 18:30



продаден влах, иска да българизира и Македонците.

Нека си ги гледа каракачаните си



Тема Re: самото презиме Каракачанов казва многонови [re: bitushe]  
Автор Mr.N ()
Публикувано22.03.06 18:35



Оти бе, македонците не са ли българи?

Aim high and roam free


Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: Mr.N]  
Автор Koмитaтa (непознат )
Публикувано22.03.06 19:03



Човекът се интересува повече от "Голямата политика" и от приходите от имотите, отколкот от Македония. Приватизира имуществото на организацията, създаде политическа партия с което лиши организацията от общонародния и характер, купи си БМВ.

Иначе е добър патриот:

Патриот е - душа дава
за наука, за свобода;
но не свойта душа, братя,
а душата на народа!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
като човек - що да прави?
продава си и душата.


И е добър християнин:
не пропуща литургия;
но и в черква затуй ходи,
че черквата й търговия!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
като човек - що да прави?
залага си и жената.


И е човек с добро сърце:
не оставя сиромаси;
но не той вас, братя, храни,
и вий него със трудът си!
И секиму добро струва,
само, знайте, за парата,
като човек - що да прави?
изяда си и месата.



Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: Mr.N]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано22.03.06 19:25




Верен син на Партията. Едно посредствено момче-син на червен земеделец. По времето на комунизма покрай таткото яко папкало. После Партията го урежда за шеф на ВМРО. Много са имотите и парите там.
Купи си вила на Албена. Отделно в София си купи апартамент около 200 квадрата. Бяга като дявол от тамян като стане въпрос за досиета. А познай защо ? Добри пари направи от темата Македония. Не е ясно какъв трудов стаж има извън тази тема. Ако Македония не беше отделна държава сигурно Партията щеше да го назначи за бизнесмен. Както и други.



Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: Paзмиcли]  
Автор Mr.N ()
Публикувано22.03.06 19:33



Лошо, баща ми и баща му са добри приятели, а и с Каракачанов се познават добре, толкова ли е "затънал" в Голямата политика, че няма време за делото?

Aim high and roam free


Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: Mr.N]  
Автор Zaples (разсеян такъв)
Публикувано22.03.06 19:38



Делото му е средство. За голямата политика. Уви.



Тема е, ако е влах кво общо има снови [re: bitushe]  
Автор antikomunist (старо куче)
Публикувано22.03.06 20:32



каракачаните бе байтош?


или Донски още не е мислил по тоя въпрос? Подробности, а?





Тема Re: ВМРО и Каракачанов Mr.Nнови [re: Mr.N]  
Автор Лaзap Глayшeв (непознат )
Публикувано22.03.06 20:53



E ne e tochno taka. Karakachanov e tochno tolkova greshen kato povecheto bylgari. Kolkoto do Makedonija - a i do njakoi turski mekereta. edinstven si pozvoli da se dyrji kato bylgarin.
A za VMRO - tova e i prodyljava da byde edinstvenata Organizacija za bylgarite ot Makedonija. Proverete v sydebnite registri.



Тема Re: Лъжеш!нови [re: Koмитaтa]  
Автор koмитa (български)
Публикувано22.03.06 21:05



Каракачанов съвсем не е цвете за мирисане, но твоите обвинения са откровенни лъжи!
1.Ако се интересуваше от "Голямата политика", сега ВМРО щеше да е в правителството!
2.Приходите от имотите отиват за Македония глупако, както и за Западните покрайнини и за много други забравени от държавата български места.
3.Партията не я е създал той, а конгреса! Точно шибаните комунисти искаха ВМРО да си остане културно-просветно дружество.
4.БМВ-то му струва 14-15 000лв. бе глупако! В София има хиляди такива беемвета!



Тема Re: Гледай си крадливия ЦАРнови [re: Paзмиcли]  
Автор koмитa (български)
Публикувано22.03.06 21:08



и не се занимавай с Каракачанов. Тоя е много за ритане по задника, но е супер в сравнение с който и да било друг действащ български политик! Каракачана не само че няма вила на Албена, ами и живее в София панелка, която е много далече от 200кв.
А по-голямо назначение от партията от това на Царо през 2001г. НЯМА!



Тема Re:нови [re: koмитa]  
Автор Mr.N ()
Публикувано22.03.06 21:19



Аз точно затова попитах-защото нямам никакви по-нови данни за него и организацията. А какво се получава във форума тук-един пише за апаертамент 200 квадрата, а друг за панелка. Аз исках да прочета що-годе точни данни , а то май става като в оня виц за кораба- дето превозвали цимент за Япония, а се оказало че било турлю гювеч - объркали надписите- не го помня целия виц как бе

Aim high and roam free


Тема Re: Mr.Nнови [re: Mr.N]  
Автор Лaзap Глayшeв (непознат )
Публикувано22.03.06 21:30



Gledaj filma na VMRO Varna i posle kaji che njama VMRO!



Тема Re: Mr.Nнови [re: Лaзap Глayшeв]  
Автор Mr.N ()
Публикувано22.03.06 21:39



не си ме разбрал май - аз не казвам че няма ВМРО, а казах че нямам никаква нова информация за организацията. В чужбина съм от доста време,не съм се прибирал от 3 год., и е естествено да съм назад с материала.
А за вица ако е ставало дума-исках да кажа че аз се надявах да получа тук точна информация, а получавам противоречива такава, и не зная на кого да вярвам.

Aim high and roam free

Редактирано от Mr.N на 22.03.06 21:46.



Тема Re: Mr.Nнови [re: Mr.N]  
Автор Лaзap Глayшeв (непознат )
Публикувано22.03.06 21:43



Vica e gotin. a filma mojesh da izteglish ot sajta na VMRO.



Тема Re:нови [re: Mr.N]  
Автор koмитa (български)
Публикувано22.03.06 21:44



Е аз го познавам лично, нека другите които пишат за него, кажат дали го познават? Щото иначе пишат фейлетони.



Тема Re: Mr.Nнови [re: Mr.N]  
Автор koмитa (български)
Публикувано22.03.06 21:48



Информирай се сам. Не вярвай на другите, дори и на мен. Прочети за инициативите, свършената работа и законопроектите на ВМРО.











Тема Re:нови [re: koмитa]  
Автор Mr.N ()
Публикувано22.03.06 21:48



Точно от такива хора искам да чуя -които го познават лично.
Надявам се и други да се включат с инфо. А за филма-ще го изтегля,ама некой бе казал че е без картина,вярно ли е?

Aim high and roam free


Тема Re: Лъжеш!нови [re: koмитa]  
Автор Koмитaтa (непознат )
Публикувано23.03.06 02:09



Ей задник, внимавай в картинката! Когато аз бях във ВМРО ти си ходил прав под масата. 10 години му сърбах попарата на тоя човек мерси много.. Явно си от тия заблудените дето останаха при него. Кой направи от ВМРО политическа партия и я маргинализира - аз ли? Кой отхвърли идеята за политическо представителство. Комунист ще ме нарича.. Байно, моите хора като са гнили по затворите твоите са ползвали комунистически привилегии и са пели Сталин, Тито, Димитров! Кой приватизира имотите като пререгистрира организацията в частна полза? Евтино му било беемвето само някакви си 15 000 дееееба маааму. Нещастно комсомолче.. Ти въобще имаш ли идея какво съсипа тоя човек - библиотека, организационни структури, разгони активистите.. събра дечица дето сигурно гласуват за атака..Я се огледай малко бе. Сигурно си на заплата при него. Влизал ли си в книжарницата на ВМРО - там е излагация бе има 5 книги отпреди 10 години. Тръгнал да ми се обяснява..



Тема Re:нови [re: koмитa]  
Автор Koмитaтa (непознат )
Публикувано23.03.06 02:14



Лично го познавам, момче младо и зелено - от 89та година



Тема Re:нови [re: Mr.N]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано23.03.06 06:27



Купи са апартамент от 200 квадрата наскоро. В квартал Изток. И вилата в Албена е отскоро - от около 1 година, година и половина.
И възниква въпроса с какви пари ? Възникват и въпроси за миналото му ? Как това момченце от Русе беше уредено за шеф на ВМРО ? Кой го уреди ?



Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: Mr.N]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано23.03.06 06:38








Тема Re: Гледай си крадливия ЦАРнови [re: koмитa]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано23.03.06 06:41



Много съм любопитен да разбера кога ВМРО ще се яви самостоятелно на избори ? Да видим каква е обществената му тежест ? А не да влиза в коалиция с тоя и ония за да може 2-3 от върхушката да се уредят за депутати ? И как ще обясниш, че Каракачанов беше приет история във Велико Търново и се премести в София ? Това стана по времето на комунизма. Много е умен или връзките на таткото са били важното в случая. А за апартамента и вилата не се изказвай. Доста си неподготвен по тази тема.



Тема Re: Лъжеш!нови [re: Koмитaтa]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.03.06 10:17



Ей мухльо, член съм на ВМРО от 1995г. и не обичам ама никак Каракачана. Обаче когато се появят смешници като теб и започнат да разказват измислици-безмислици ми става смешно! Ти имаш ли си идея какво е ВМРО в момента бе боклук? Аман от носталгично настроени бедняци като теб, които освен да разправят за "едно време" друго не правят. Айде бегай да си пиеш редовно хапчетата. Това че в София сте мърди и позволихте Каракачана да ви се качи на главите и да ви разсипе си е ваш проблем. ВМРО не е София и ВМРО не е Каракачана, набий си го това в празната глава!



Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: Paзмиcли]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.03.06 10:27



Александър Долев осъди за клевета хората които го обвиниха че е от ДС! Аз лично не познавам по-честен човек от него! Знаеш ли кога му извадиха компромат бе шундьо? 5 дни преди изборите на седерастите им припари под опашката и му спретнаха куркапан. Знаеш ли кой му го спретна бе смешник? Здравко Зафиров, човечето което искаше да строи паметник на Сюлейман паша на Шипка!



Тема Re:Не бенови [re: Paзмиcли]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.03.06 10:31



ти ми кажи за алкохолизирания, задлъжнял и обеднял цар, който ДС купи и докара в България през 2001г. Много сте отворени да плюете ВМРО, ама си затваряте очичките пред 1000-кратно по-големи зулуми! И да знаеш че ВМРО е с 5 депутата!



Тема Re:нови [re: Koмитaтa]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.03.06 10:32



И какво направи за да го спреш, освен да драскотите по форумите винаги когато ВМРО надигне глава?



Тема Re: ВМРО и Каракачанов и неговите гюбецинови [re: Mr.N]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано23.03.06 14:05







Тема Re:Не бенови [re: koмитa]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано23.03.06 14:06



През 2001 г. НДСВ спечели изборите. Сега има 50 депутати. Когато ВМРО спечели избори или когато има 50 депутати, може да ни кажеш.



Тема Re: Ти не си Размислинови [re: Paзмиcли]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.03.06 15:46



Ти си Тъпизми.



Тема Re: Ти не си Размислинови [re: koмитa]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано23.03.06 16:00



Пич - едно не е ясно. Нима не разбираш, че тоя екземляр е една пародия ? Нима не разбираш, че уреждането му като шеф на ВМРО е работа на Партията ?



Тема Re: Ти не си Размислинови [re: Paзмиcли]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.03.06 16:21



Абе аз много добре разбирам, ама не мога да разбера що скачаш срещу ВМРО, при положение че ситуацията с Царя е абсолютно същата!



Тема Re:нови [re: koмитa]  
Автор Koмитaтa (непознат )
Публикувано23.03.06 18:16



Ами работя мойто момче, губя си личното време за да общувам с граждани на Република Македония и да ги информирам. Пиша статии, подарявам книги, запознавам ги със България. Помагам на хора да се запишат да учат в България. Изучавам безобразната история, която се пише отвъд границата, за да съм по-подготвен в тезите си. Върша това, за което големия шеф няма време от голяма политика вече много години. ВМРО не било певческо дружество, че да има демокрация в него - любимата фраза на любимия ти ръководител.

И можеш да провериш колко пъти съм "драскотил" във форума, дреме ми за великия ти шеф и БМВ-то му, но щом ме питат за него няма да мълча.

Редактирано от Koмитaтa на 23.03.06 18:17.



Тема Re:нови [re: Koмитaтa]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.03.06 19:11



Той не ми е шеф. И ВМРО не е негово, проумейте го това. Говори си каквото искаш за него, слабо ме интересува, даже мога да те подкрепя, но когато става въпрос за ВМРО, то тогава долу ръцете!



Тема Re: Гледай си крадливия ЦАР Paзмиcлинови [re: Paзмиcли]  
Автор Лaзap Глayшeв (непознат )
Публикувано23.03.06 20:42



A Kostov? A Nadeto? A Jenata na Kostov? Za komunistite deto ni pisaha makedonci i do dnes ne mojem da se opravim s tozi batak - ne govorja. Tuk predstavitelite na SDS po vremeto na Kostov naznachavaha na ulicata s napisana belejka do syotvetnija direktor. Komunistite ni napraviha makedonci, porazpratiha v lageri, a Kostov ni pogreba zaedno s Ljupcho Georgievski - nacionalistite, koito sa bylgari i za tova v Razlog makedinskijat ventilator se veeshe pobedonosno do klyba na SDS. Praveshe vjatyr na Rosica Totkova.



Тема Re:А знаеш ли...нови [re: Koмитaтa]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.03.06 21:33



...на колко такива като теб съм се нагледал в този форум? Като развалена плоча сте. "Аз съм голям родолюбец-мрън, мрън, мрън, а пък каракачана ми попречи-мрън, мрън, мрън, пък ако не беше той какво щеше да стане-мрън, мрън, мрън, пък него мръсника го доведоха от еди къде си-мрън, мрън, мрън" Ай сиктир.



Тема Re:А знаеш ли...нови [re: koмитa]  
Автор Koмитaтa (непознат )
Публикувано23.03.06 22:18



За мене той е затворена страница. Обясних какво правя за българщината. Разказах мнението си за него, защото истината не трябва да се премълчава дори с политически мотиви. Каквото можах направих навремето с ВМРО, а то не беше малко. Напуснах по собствено желание. Не одобрявам това което се случи след като напуснах.

Сега работя сам с няколко приятели и не ме интересува тази организация в момента, защото не работи в посоката, в която очаквам.

Каракачана да се спасява. И ти се спасявай, абе не ме интересувате вече.



Тема Re:А знаеш лиИ ти се спасявай, абе не ме интере...нови [re: Koмитaтa]  
Автор lazarglaushev (непознат )
Публикувано24.03.06 10:28



Da ti i za tova si napusnal. Ako te interesuvashe njamashe da go napravish. Jiveja v Makedonija i me interesuva. Ne mi e vremenen kapriz. Vidjah kakvo napravi SDSto. Mersi!



Тема напълно се солидаризирамнови [re: Koмитaтa]  
Автор Фpaepoт (Balkan Boy)
Публикувано24.03.06 12:45



с Комитата. Всяка негова дума отговаря на истината. Казвам го като член на ВМРО от 1994 до 2001 г., който дори е бил и в Организационния съвет за две-три години.

Тоа е тоа!



Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: Mr.N]  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано28.03.06 06:23



Каракачанов за мен е лайньо. Лайньо на конци.

А ВМРО (поне за мен) не трябваше да става партия. Много по-силна би била като конспиративна българска организация със свои ресурси и връзки в съседните държави и в районите, където ДПС си прави каквото иска.

IgnOrance is bliss


Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: Бoeвoй]  
Автор koмитa (български)
Публикувано28.03.06 09:43



А ВМРО (поне за мен) не трябваше да става партия. Много по-силна би била като конспиративна българска организация със свои ресурси и връзки в съседните държави и в районите, където ДПС си прави каквото иска.




И един мърмот сгъваше шоколад.



Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: koмитa]  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано29.03.06 01:08



Тука трябваше да се засмея ли?

IgnOrance is bliss


Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: Бoeвoй]  
Автор koмитa (български)
Публикувано29.03.06 10:26



Ми да.



Тема Re: Лъжеш!нови [re: koмитa]  
Автор Пocтoл Coнцeтo (Vox Dei)
Публикувано18.04.06 21:20



Ти лъжеш !Освен , че си лъжец си и глупак.Краси Карачанов го избрахме , заедно с Евгени Еков и Анатоли Величков(вероятно са ти непознати тези имена) за да стабилизират организацията.А какво се получи всъщност-"лекето" ги отстрани(не можа да преживее , че те за разлика от него са избрани за депутати) заграби имуществото на македонските братства и съсипа МНИ (не се чуди- това означава македонски научен институт) . Не мога да разбера защо с такава омраза говориш за София?Не е нужно да показваш комплексите си , майна .Когато ние възтановявахме ВМРО, ти не само че си стоял прав под масата , но и нищо не си разбирал от родолюбие(както е и сега) . Каракачанов като типичен комунист съсипа организацията отвътре- изненадан съм , че не правиш разлика между национално движение и политическа партия . Това, което градиха поколения българи , с толкова много мъки , "лекето" успя да съсипе за отрицателно време . До преди пет години вероятно не си знаел къде се намира "Пиротска", а вече раздаваш квалификации . Тъжно е самозванци като теб да ни говорят каквото и да било за ВМРО-това се опитва да ти каже човека , но ти не го разбра ! Некакъв си некадърен пловдивски юрист си позволява да говори за Организацията- срам , срам , срам ....Но все някога истината ще възтържествува !

Аз съм този, който съм !


Тема Re: напълно се солидаризирамнови [re: Фpaepoт]  
Автор Пocтoл Coнцeтo (Vox Dei)
Публикувано18.04.06 21:37



За кое точно се солидаризираш, че ми стана интересно !Аз също членувах в организацията през посочения период и имам чувството, че това момче е спал на течение и изобщо не е наясно какво говори . Наподобява Волен Сидеров, а това е доста различно от ВМРО . Преди 62 години за подобни думи щеше да бъде разстрелян публично от Организацията - за назидание , като предател(заедно с любимия му Каракачанов) .Радвай се недоказано юристче , че Ванче Михайлов не е жив да те чуе, че горко ти . Какъв комита си ти бе , повече приличаш на Тодор Паница !

Аз съм този, който съм !


Тема Re: ВМРО и Каракачановнови [re: koмитa]  
Автор kucia_vlah (кудугер)
Публикувано18.04.06 21:54



Абе какво ви става бе хора? Ще се изядете за глупости. Да не би някой да печели или да губи нещо от това ако харесва или не ВМРО или Каракачана в частност?
Със сигурност обаче губи потенциални приятели, ако се държи нетолерантно с другите във форума (изключение разбира се са путьовците македонисти).
Комита към теб винаги съм изпитвал добри чувства, но имам усещането, че било форум история, било тукашните фиромски отрепки, ти действат силно негативно и вървиш по пътя на един друг уважаван в миналото момък, който днес е отбягван от немалко хора.
Политическите джавкания ви разпокъсват и от това полза могат да имат само изродите дето бродят като сумнамбули в интернет в търсене на изгубената македонска "нация".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.