Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Просветени националисти ще сменят “Атака”нови [re: Ziezi]  
Автор stargateSG2 (time traveller)
Публикувано15.02.06 00:58



По-скоро трябва да се очертаят границите на допустимия и недопустимия юдаизъм, защото всички в различна степен сме юдеи. Да гоним юдеите, това значи да обезлюдим страната. Дори държавата, като форма на управление, и робуването на държавата са юдейски по своята същност.

Аз съм на мнение, че докато не подпалим парламента и не забучим няколко глави пред горящата сграда нещата няма да тръгнат на оправия. Всичко иска жертви. Другата алтернатива е българи да извършат поголовно клане над цигански катун. Докато не стане нещо събуждащо и отрезвяващо, няма да има напредък. Службата на държавата е юдейщина и служба на Яхве. А Яхве иска жертви и реки от кръв.

Желаещи за донорство?

Старгейт: Атлантис е най-готиният сериал на всички времена!


Тема Re: Просветени националисти ще сменят “Атака”нови [re: koмитa]  
Автор stargateSG2 (time traveller)
Публикувано15.02.06 01:02



българският национализъм няма нищо общо с каквото и да било АНТИ

Много добре, да разбирам ли тогава, че някои твои изказвания за сърбите са били само проява на разбираем и почти уместен черен хумор?

Старгейт: Атлантис е най-готиният сериал на всички времена!


Тема Re: Антимакедонист??нови [re: Ziezi]  
Автор koмитa (нулиран)
Публикувано15.02.06 10:31



Твърдо да! Аз съм твърдо ЗА българите в Македония и твърдо ПРОТИВ всички прояви на македонизма. Смятам че за първи път от 90г. България е в силна позиция по Македонския въпрос и "те" трябва да се съобразяват с нас, а не ние с тях. Още повече че моето мнение е в голямата си част формирано от настоящи македонски българи, живеещи във Вардарска Македония! Тъй че, никаква милост за македонистите!



Тема Re: Просветени националисти ще сменят “Атака”нови [re: stargateSG2]  
Автор koмитa (нулиран)
Публикувано15.02.06 10:37



Моите анти изказвания са не само по адрес на сърбите, но и по адрес на гърците. Тънката разлика е че българският национализъм трябва да градивен вътре в България и действащ деструктивно спрямо враговете на България. А не да търси врагове вътре в държавата и да разрушава доверието в институциите и държавните устои, което си чиста проба анархизъм и няма нищо общо с национализма.



Тема Re: Антимакедонист??нови [re: koмитa]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано15.02.06 11:45



И аз, и аз ...


Тогава хайде да не си правим забележки относно анти-вижданията си...





Тема Re: Просветени националисти ще сменят “Атака”нови [re: koмитa]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано15.02.06 12:09



И тук си прав. Ние българите не трябва да се караме помежду си, кактоправят Атака и БНС например. Мисля че Атака и ВМРО поддържат добро сътрудничество в парламента, което ме радва.

Но когато става дума за инплантирани в българското общество българофобски структури, трябва да ги покажем на народа. Това са разбира се противоконституционната партия ДПС, руско-съветски и американски лобита, различни гъркоманкски научни среди, антибългарски фондации ползващи малцинствените групи за политически цели, и разбира се юдейските общности.

Да разобличаваш противобългарската подривна дейност на юдейските общности не е антисемитизъм. Това е висша форма на родолюбие, тъй като юдаизма е доказа антихуманна доктрина, която разяжда всяко едно неюдейско общество отвътре.

Пак повтарям, аз съм против юдаизма като доктрина, а не против самите люде, които го изповядват. Самите тези люде са жертви на гнасната доктрина.

Сидеров наистина е краен с отношението си спрямо циганите, но е доказан двойният стандарт, който се налага при предприемане на съдебно преследване на цигани и от друга страна - българи.Циганската престъпност е много голям процент спрямо общата престъпност в България. В същото време циганската престъпност направо се толерира. Това е така, защото нито МВР нито съда смеят да съдят цигани, за да нямат проблеми с около 100 правозащитни организации, които защитават правата на циганите, но никога праватана българите. Примерите са хиляди.

Ще дам само един.

Един циганин рецидивист бил осъден от българското правосъдие. После обаче с помощта на същите "провозащитниците" осъжда България в Брюксел. Същият мангал продължава да краде. Но сгрешил - крал от един цигански клан - Зрънкови, които го хванали и го заклали. Ето това е циганското правосъдие вътре в циганската общност. Вътре не могат да се крадат, защото си имат много строги закони - осъждат крадците на смърт. Но същите цигани могат да крадат и убиват българи спокойно, и мешерито няма нищо да им направи. Този двоен /чифутски/ модел е зает от юдаизма.

И какво направи българската съдебна система при горния случай - направи така, че Българияплати на циганина обезщетение. После не преследва Зрънкови, които убихациганина, ами държавата изхарчи ощепари - 50 000 лв, за да търси нов дом на Зрънкови, защото другите цигани искаха да ги колят. Та в този случай България обедня с 100 000 лв. Заради циганите и заради фондациите, които правят пари от тяхната безнаказаност.

Ако това продължава по същия начин, наистина българското общество е засктрашено. Даже направо вече сме си напът да се превърнем в Цигания. Е, сега Сидеров ли е виновен че изнася тия факти, или са си виновни циганите, които той разобличава ?

Редактирано от Ziezi на 15.02.06 12:19.



Тема Re: Просветени националисти ще сменят “Атака”нови [re: koмитa]  
Автор stargateSG2 (time traveller)
Публикувано15.02.06 13:12



Мразейки съседите си врагове, с какво си по-различен от тях, които гледат на теб, съседа, като на враг? Еле па за сърбите съм толкова против да ги мразим малко или много, че нямам думи да ти опиша възражението си. Ситуацията е точно като при сапунените сериали, дето злата Асусена мразила градинаря в 224 епизода и в 225-ия научава, че това е отдавна изгубеният й син. Нещата със сърбите са много сходни, с румънескутата - тоже!

А, бе, и с горяците, ама специално към тях и аз тепърва трябва да възпитавам чуФства на лЬОбоФ и смирение. Да кажем, че дори не ми пречат толкова самите горяци, колкото гъркоманските лакейчета с български паспорти. Можеш ли да ми посочиш една причина да не презирам един Божидар Димитров, който освен че е гъркоман, е ключова фигура за поддържането на македонизма? Може ли да не ми се драйфа от един Байкалов, който наблюдава обратното броене до края на българите? Ами говедото Петър Добрев, което нарича предците ми не просто ромеизирани, а направо "гърци"? Това само на ученоглавска тема.

Не можеш да съГРАДИШ нищичко читаво преди да си ПОЧИСТИЛ строителната площадка от боклуците. Зиези, като строител, сигурно ще се съгласи.

Старгейт: Атлантис е най-готиният сериал на всички времена!


Тема Re: Антимакедонист??нови [re: Ziezi]  
Автор koмитa (нулиран)
Публикувано15.02.06 14:51



Ще си правим и още как.



Тема циганското правосъдие вътре в циганската общностнови [re: Ziezi]  
Автор Tyлca ()
Публикувано15.02.06 15:05



Тук ще се съглася с тебе.
Може и да не се отнася за цялата циганска (ромска )общност,
но при някои от тях(кардараши и бакърджии...)
разни дон Вито Корлеоне-та все още
раздават правосъдие...вътре в клана.
Ето малко по въпроса в безхитростния разказ на един циганин:
..........................................................


Истории на бакърджиите от с. Кардам, Поповско,
разказани от Коста Стоянов




В миналото бяхме подвижни хора. Тук в Кардам дойдохме през 1963 г. от Видинския край, а по-старото ни потекло е от Унгария, град Предида. Постоянно пътувахме – цялата фамилия - с каруци, нямахме коли. Щом дойдеше зимата, намирахме в някое село няколко къщи, наемахме ги и се позастоявахме. Но стоплеше ли се – впрягахме каруците, вземахме палатките и тръгвахме от село на село. Март месец не биваше да ни завари уседнали. Така обикаляхме пролет, лято и есен из Добруджа, където намерим работа, от едно село в друго за да изкарваме пари за зимата.

Ние сме роми, говорим на ромски език и се гордеем, че сме роми. Човек не бива да бяга от потеклото си – българинът си е българин, турчинът си е турчин, циганинът си е циганин.

Ние имаме цигански съд – мешере. Когато някой от нас открадне нещо от друг, или пък направи някое провинение, не отиваме в съда.
Събираме нашия съд – трима или петима стари мъже – и решаваме какво да го правим: дали да го глобим, колко да го глобим и така, но важното е той повече да не повтори лошата си постъпка!

Имаме и старейшина – като дойдохме тук, старейшина беше брат ми, дядо Йордан. Сега съм аз.

Ние сме православни християни.
И винаги сме били такива, не сме новопокръстени.
Вярваме силно и вярата си не даваме!



Тема Re: Просветени националисти ще сменят “Атака”нови [re: stargateSG2]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано15.02.06 17:28



Абе помияр ти и антисемит се явяваш. Ясон е вече на всички че от атака и вмро сте расисти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.