Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 01.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Де избяга Киро?нови  
Автор _krez (надЕничар)
Публикувано05.10.05 11:21



И ще има ли модератори в крайна сметка?

Македонска наденица - ке умрем за нея!


Тема Re: Де избяга Киро?нови [re: _krez]  
Автор Shopedonec (Дръвен)
Публикувано05.10.05 11:43



Предполагам, че е на кирия
Надявам се, че това си беше чист бъзик. Иначе ще стане като



и в него:
Discuss the Macedonian history, do not insult it! Macedonian or English language ONLY, NO exceptions!

Смев, смев.......




Тема Re: Де избяга Киро?нови [re: Shopedonec]  
Автор _krez (надЕничар)
Публикувано05.10.05 11:53



Fallen Angel и komita да не са я изтрили? И да са метнали Киро в Тартара.

Македонска наденица - ке умрем за нея!


Тема Сам изтрих темата синови [re: _krez]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано05.10.05 12:06



защото мястото и не е в тоя клуб, тя беше, тъй да се каже, информираща.
"Модераторите", по изрично тяхно настояване ще бъдат само препятствие пред нещо

или, ако щете
Не- няма правило за триене на постинги на латиница.
А ако някои като мен, си имат лично правило- напр. да не четат нищо на български, изписано на латиница, по-дълго от едно изречение, то не засяга и не ангажира другите.
Служебните мод-ове, или чистачи, са сложени единствено за да трият флуд като снощния, който изчистих лично, и който, уверявам ви, не беше нито от македонски, нито от задокеански проксита.
В тоя смисъл, всички ще се съгласите, че Лозаря, като клубен талисман, не подлежи на триене и редактиране



Тема Re: Сам изтрих темата синови [re: Kиpo]  
Автор Shopedonec (Дръвен)
Публикувано05.10.05 12:24



Последното ти изречение обяснява всичко. То, ако ги сецнем по някакъв начин Дунката, аяксчо, висичките македончета, lplp и сие чекиярчета ще настъпи невероятна скука. Колкото до езика - нерде латиница, нерде кирилица, а с най-голямо удоволствие чета чутовната Коневица.
А за сол в манджата се появява и SOS да ни тресне по една сочна

В общи линии - повече от нормален форум. Е, за д-р Чоли си прав, но във форум Македония такъв екземпляр не би вирял.

Хайде на македонстващите....



Тема Re: Сам изтрих темата синови [re: Kиpo]  
Автор _krez (надЕничар)
Публикувано05.10.05 12:33



Мисля, че този клуб, който е видял какви ли не чутовни "изпълнения", ще издържи на всякакви експерименти, дори ако се модерира като вмацедония.цом.
Бай дъ уей: как стои въпроса с модераторите. В другите клубове обикновено ги избират с гласуване, после пращат мейл някъде и им се появява едно "А" до ника. Тук не се сещам да се е гласувало за komita и Fallen Angel (не че имам нещо против тях)

Македонска наденица - ке умрем за нея!


Тема Re: Сам изтрих темата синови [re: Shopedonec]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано05.10.05 12:35



Абе пеончето вчера направо флудваше форума. И май намирисваше чекиарски.
Съгласен съм да се противодейства на флудването.

Купувайте български стоки
Искайте си касовите бележки


Тема Да.нови [re: Shopedonec]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано05.10.05 12:39



с един друг казус.

Непоправим наивник съм и продължавам да разчитам на разума на хората-във вашия случай, в тоя клуб, за разлика от посочения в линка.
Съветите, които много хора ми дават от типа на " абе остави ги сами да те помолят за модератор" според мен обиждат интелигентни клубари, затова и действам по целесъобразност-във вашия случай-точно за да не допуснем бесни страсти и дуели, разчитайки на разума.
Що се отнася до "политика"-там, за жалост трябва да оставим бебето да се раздере, за загуби гласа си, за да му се даде сиропа за кашлица.Е-ако оздравее само-толкова по-добре.
При вас сварихме един лек липов чай профилактично.При това липата е от вашия двор.



Тема Тоя Чолинови [re: Kиpo]  
Автор coф. мak ()
Публикувано05.10.05 12:44



съм го срещал и тук. Но отдавна ни е лишил от ценните си мисли. Явно сега тормози другаде други.
Имаше време, когато някой луд на няколко пъти пускаше по 10ина страници празни мнения, и за разлика от луд умора нема, тоя се умори



Тема Ne-нови [re: _krez]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано05.10.05 12:46



не бива да се модерира като там.Това бе и изричното желание на двамата, макар, моето мнение в началото-признавам грешката си- бе да се трие до дупка всякакъв македонистки боклук.Повтарям- не съм "член" на форума ви и сгреших в първоначалната си преценка за действие.Модераторите ще бъдат по-скоро чистачи, те не са вечни, ако започнат да правят нередни неща, мерки се вземат веднага-поинтересувайте се какво стана с модераторчето на клуб 'Стара Загора" преди месец!
Все пак-става дума за двама ваши съклубари-спокойно изчакайте седмица-две и ако има хора на тоя акъл, може да повдигнете въпроса за избор на други,макар да не ми се вярва, да е необходимо.
П.С. : Свободата на словото е хубаво нещо, разбира се, но разбира се, внуците на Сашко Македонски няма да имат право на глас.Помислете и върху това-как да се отсеят тези гласове, и струва ли си целият цирк- конкретно във вашия клуб!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.