Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 17.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Янчевски  
Автор Kpakpa (новак)
Публикувано18.09.05 17:31



Преди година-две, когато нападателят на Локомотив Пловдив получи българско гражданство, в сърбоманските форуми по негов адрес се изля море от фиромска помия. Особено ги беше разярило едно интервю, мисля че беше във в. "Спорт", в което Янчевски на въпроса защо е кандидатствал за българско гражданство беше отговорил нещо от сорта "един народ живее в две държави". Та извадки от това интервю бяха навремето "коментирани" в сръбските парцали, и оттам прихванати във форумите.

Та едно от мненията във въпросните форуми ме развесели доста. Не се безпокойте, значи, другари фироми, Янчевски не е "предавник", а си е 100% фиром, той просто така е отворил място за чужденци в състава.

Спомних си за тези събития, след отличната игра на Локото и Янчевски срещу Болтън.

Аз съм привърженик на ЦСКА, и ще скачам от радост, ако и 4-те български отбора продължат в групите на УЕФА. Напред Локо, Литекс, Левски и ЦСКА!!!



Тема Re: Янчевскинови [re: Kpakpa]  
Автор Falange ()
Публикувано19.09.05 08:21



Като един екс черно-бял "ULTRa" няма как да се стърпя да не кажа ЯНКЕР Е ВЕЛИК! САМО НАПРЕД БОБАНЕ!

Помня как преди време беше докарал баща си от едно тетовско село на гости в Пловдив да види свят и цивилизация и същевремено да го повози на пърият си собствен автомобил. На парада на шампионите през 2004 се радва като малко дете.

Но никога не е твърдял, че е нещо друго от Македонец, просто не е вражески настроен към Бугарско.

Господи помогни на Локо Плд да отстрани Англичаните от предградието на Манчестер- Болтон. Алилуя! Амин!


Редактирано от Falange на 19.09.05 08:35.



Тема Re: Янчевскинови [re: Falange]  
Автор komita (ледоразбивач)
Публикувано19.09.05 10:18



Това за двата народа в една държава и че сме едно и също го каза Ванчо Траянов, който вече не е в Доко/пд/. Тю брее, това буферите не си знаете футболистите.

ВМРО не обръща своите погледи ни на запад, ни на изток, ни другаде!


Тема Re: Янчевскинови [re: Kpakpa]  
Автор Az_Buki (mn poznat)
Публикувано19.09.05 15:54



като стана дума , ще ми дадете ли адрисите на някои македонски форуми , че ше е интересно да се попрочетат?



Тема Re: Янчевскинови [re: Az_Buki]  
Автор Kpakpa (новак)
Публикувано20.09.05 08:38



Няма да мога да бъда конкретен за съжаление - доста време мина оттогава. Може би, ако потърсите Janchevski в Гугъл...

Поздрави.



Тема Re: Янчевскинови [re: Kpakpa]  
Автор Az_Buki (mn poznat)
Публикувано20.09.05 11:26



благодаря все пак за отговора
Поздрави!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.