Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 24.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Берон: Атака е про комунистическа формациянови  
Автор MHИ (роден с късмет)
Публикувано15.07.05 16:51



"Защо стана така, че най-близката до Вас партия се оказа БСП? Аз следя това, че Вие тях не ги критикувате. Нали – досегашното правителство, предишното такова... БСП на каква основа, на личностна основа, на идейна, на каква основа се оказва тази партия най-близка? Като изключим това, че сте обидени на Сергей Станишев."

БСП ги ненавижда, защото им взеха избирателите?

Петър Берон пък още в 1990 го нарекох в БСЧИ предател, защото искаше да води СДС а беше инфилтриран комунист!
2001 г. ДПС е най-българска партия. Интереса клати феса - типично за комунистите, понеже трябваше ДПС да го избират за вицепрезиден, бяха много добри...
Сега не?
Заради такива подлеци и предатели АТАКА ще се разпадне на съставните си предателски ком. части!





Тема Re: Берон: Атака е про комунистическа формациянови [re: MHИ]  
Автор Bashkirec (bulgarin)
Публикувано15.07.05 17:04



"Аз бях един от тези четирима души, които гласуваха за Георги Пирински при кандидатурата му за председател на парламента, защото го познавам от 20 години и знам, че е способен човек”, каза в заключение д-р Петър Берон в информация на Агенция "Фокус".
Като се има предвид, че баща му е изпратен от комунистите да разцепва емиграцията ни в Америка и да прави българите македонисти, а "нашата партия" се е погрижила и за синчето му, то е нормално двама работещи за ДС Петър Берон и Георги Пирински взаимно да се уважават и подкрепят.



Тема Re: Берон: Атака е про комунистическа формациянови [re: MHИ]  
Автор nemo493 (непознат )
Публикувано17.07.05 00:43



Двамата си намерете друг форум и там разисквайте Атака.Аз като гледам колко леваци разцепиха "дясното" пространство ви казвам,че и тях може да обявите за комунисти.Иван Костов и Атака срещу ДПС.А каква е разиката между Соломон Паси и Сергей Станишев?Абсолютно никаква.И двамата са еднакво вредни за България.Забравих за Пирински и Михайлова.Абсолютно същата ситуация.И не се бъркайте.Национализмът е кауза,а не идеология и него могат да го изповядват хора с различни социални разбирания,но да останат верни на главното,а това е национализмът.Пример ще ви дам със сърбите и гърците.Няма значение дали си фашист,комунист,демократ,или какъвто и да е там филанкешия,важни са националните интереси.



Тема Немо, вярно е това което пишеш обаче...нови [re: nemo493]  
Автор MHИ (роден с късмет)
Публикувано17.07.05 01:52



Комунистите не мога да ги акцептирам за патриоти.
Те се съгласиха коминтерна да дели нашата нация на под-нацийки. Македонци, тракийци и македонците ги продадоха на сърбите за винаги. А с гърците твърдяха, че нямаме проблеми.
Бай-Стоян им каза исината бог да го прости в неговата публиакция:




В отговор на:

When one speaks in his or her mother tongue at home on public places and that is why is being brought into jail - this is no problem.When the children are told every day that they are pure-blooded Hellenes and are persuaded to swear before a priest that they will pronounce no word in their mother tongue any more "the language of our enemies, Bulgarians" - this is no problem! When the Phanariot priests preach God's Word in incomprehensible language - this is no problem. When one madly brave village priest reads a sermon in his mother Bulgarian tongue and that is why he is brought into jail - this is no problem! When your compatriots are denationalized, assimilated and killed off - this is also no problem!




Ще ме извиниш но само комунягите ги изключвам от патриотите, защото в историята са били вечно лъжепатриоти.... и са продавали бълг. интереси за жълти стотинки.



Тема Re: Немо, вярно е това което пишеш обаче...нови [re: MHИ]  
Автор nemo493 (непознат )
Публикувано17.07.05 21:14



Всичко,което казваш е вярно,но и те започнаха да разбират,че ножа е опрял до кокала.Много голяма част от редовите комунисти мразят БСП,а сега Коалиция за България ли беше?Аз говоря по принцип.Няма значение,кой каква идеология изповядва.Национализмът е кауза и трябва да се защитава от всички.Утре,ако тане война,например с Турция,никой от турците няма да те пита дали си бил от БСП,ОДС,ДСБ,ВМРО,БНРП и още не знам какъв си.Нищо лошо няма,ако някой комунист е поумнял,вече не е чугунена глава и езастанал на патриотични позиции.Между другото достатъчно предатели има и в десните партии.Не разделението в партии,а обединението на всички българи ще спаси България.Могат да се правят всякакви компромиси,но никога с националните интереси.



Тема Re: nemo493нови [re: nemo493]  
Автор Bashkirec (bulgarin)
Публикувано18.07.05 09:06



Комунисти-социалисти това в основата си е интернационализъм, което не означава национализъм, нали?
Харесвам Жул Верн, не знам дали от там си взел името?



Тема Re: nemo493нови [re: Bashkirec]  
Автор Tyлca ()
Публикувано18.07.05 18:24







Тема Re: Берон: Атака е про комунистическа формация [re: MHИ]  
Автор Xepoc (конник)
Публикувано18.07.05 18:53



Петрич. Всеки понеделник след обед до 17,00 часа ще са приемните ми с жителите на Петричка община, съобщи депутатът от БНС Борис Ячев, цитиран от радио Белла. Във вторник ще се срещам с жителите от другите градове на областта. Лично аз и цялата наша група гласува за ревизия на царските имоти. Що се отнася до преговорите за новия кабинет Борис Ячев уточни, че БНС няма да подкрепи правителство с участието на ДПС. Има купуване на гласове на отделни депутати според него. Борис Ячев заяви, че вече почти сигурни са четирима депутати от "Атака", които със сигурност ще подкрепят такава коалиция.

Ще допълня това което не е влязло в информацията на Фокус. Според Ячев на срещите на БНС с лидерите на БСП и НДСВ е било предлагано формиране на експертно правителство от непартийни фигури, зад което да застанат всички парламентарни сили и при което ДПС да не участва във властта. По думите му това е било първаночално приемливо и за БСП и за НДСВ. Сега се отивало към коалиция БСП-НДСВ-ДПС, което според него се дължи на натиск от страна чужди дипломати (които били провели спешни разговори с ръководители на червените и жълтите) и на президента Първанов. Думите му за 4-та депутати от Атака не са представени от Фокус съвсем точно. Това беше споменато при разглеждане на вариант такъв че НДСВ и БСП няма да се разберат и ще се прави правителство БСП-ДПС + т.н "купени депутати". В този случай по думите на Ячев имало известни и почти сигурни 4 депутати от Атака които щели да гласуват за правителство на Станишев и Доган. Като щели да се търсят и още 2 жълти депутати за закупуване.

Говорилня за Македония и Западните покрайнини!

ThePatriot


Тема Re: Берон: Атака е про комунистическа формациянови [re: Xepoc]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано18.07.05 20:51



Плащането не включва само да "гласуват за правителството", а просто да отсъстват от залата, което също урежда комунягите. Ако от 240 депутата, 10 отсъстват то от присъстващи 230, БСП+ДПС ще имат над 50%.

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: nemo493нови [re: Bashkirec]  
Автор nemo493 (непознат )
Публикувано18.07.05 22:37



Точно от него съм взел името.Позна.Само трябва да припомня един стар факт,който всички знаят,но забравят.Сръбските комунисти не са интернационалисти.Те първо са сърби,а после комунисти.С гръцките комунисти е същото.И при румънските е същото.Сега се очертава точно такава тенденция в България.Само трябва да припомня,че Атака не е комунистическа.За нея са гласували,както бифши и натоящи комунисти,така и разочаровани седесари,а и симпатизанти на ВМРО.Гласували са абсолютно всякакви,всички разочаромани.Аз никога не съм бил комунист,но винаги се радвам,когато комунисти започват да мислят националистически.Национализмът е кауза,а не идеология и никой няма право на монопол над него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.