Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 01.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Аз винаги съм казвал какво не одобрявамнови [re: MHИ]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано30.06.05 23:29



ОК.

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: Да разведрим обстановкатанови [re: komita]  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано30.06.05 23:31



Това е обикновен хороскоп, но ми се струва че при Волен Сидеров астролозите познават



Тема Re: Леко нагло, но добро интервюнови [re: adsa]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано30.06.05 23:32



Болен може да казва истини, но не предлага решения!

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: Леко нагло, но добро интервюнови [re: komita]  
Автор Nimbus (Rex Mysorum)
Публикувано30.06.05 23:36



Предлага, но няма мнозинство да ги реализира... засега.



Тема Re: Леко нагло, но добро интервюнови [re: komita]  
Автор adsa (непознат )
Публикувано30.06.05 23:49



Виж, комита, аз съм член на същата Организация като теб, но ми се вижда недостойно и грозно постоянното ти лаене по Волен Сидеров.
Той направи това, което ние трябваше да направим, но не посмяхме.
Когато власта не си върши работата и не защитава собствените си граждани, тогава такива партии са НУЖНИ.
Нека се замислим защо Сидеров взе над 8% за дни, а ние сме с години в политиката и в коалиция взехме 5%.



Тема Re: Леко нагло, но добро интервюнови [re: adsa]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано30.06.05 23:59



Ами например защото нас ни нямаше в продължение на две години по 10 минути всяка вечер по телевизията. Например защото ние сме свикнали да работим, а не да обещаваме. Например защото повечето от нещата които говори Болен, ние нееднократно сме ги поставяли, а по много от въпросите сме правили и конкретни неща.

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: Леко нагло, но добро интервюнови [re: komita]  
Автор adsa (непознат )
Публикувано01.07.05 00:15



“Ами например защото нас ни нямаше в продължение на две години по 10 минути всяка вечер по телевизията.” – а защо ни нямаше? Сидеров има по-големи икономически възможности от ВМРО ли? Защо не намерихме медийна изява?

“Например защото ние сме свикнали да работим, а не да обещаваме. Например защото повечето от нещата които говори Болен, ние нееднократно сме ги поставяли, а по много от въпросите сме правили и конкретни неща.” – ами като толкова много “работим”, “поставяме” и “правим контретни неща” защо си останахме политически маргинали?

И сега да се сърдим на Сидеров, че ни изпревари на изборите и направи това, което ние се побояхме – да каже пряко истината и назове истинските проблеми.
Да, казвали сме по нещо, правили сме по нещо, най-българската организация сме били – вярно е, но нещата не стават със замазване и полумерки.
Искахме на всички да се харесаме и се страхувахме да не ни обявят за крайни – в резултат си останахме незабележими.
И трябваше да правим всякакви акробатики за да влезем.



Тема Re: Леко нагло, но добро интервюнови [re: adsa]  
Автор Nimbus (Rex Mysorum)
Публикувано01.07.05 00:43



И трябваше да правим всякакви акробатики за да влезем.

E тва не може и не иска да го проумее Комита. Че докато ВМРО се свързват с чаровно усмихнат, но подсъден кмет, повече от 5% ще имат само в сънищата.



Тема Re: Леко нагло, но добро интервюнови [re: adsa]  
Автор adsa (непознат )
Публикувано01.07.05 00:44



А сега прочети това и престани да лаеш - Сидеров за нищо не ти е виновен:





Тема Re: Волен Сидеров може да бъде излекуван!нови [re: Nimbus]  
Автор macedonian (BG cop)
Публикувано01.07.05 10:41



Защо да не се полага? АТАКА получи шанса си да влезе в парламента. Оттук нататък само от тях зависи дали на следващите избори ще гласувам за тях.
И не само аз...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.