Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Най-интелигентните избраха Атака  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано28.06.05 11:51



Според социологическите данни 39% от гласувалите за Атака са вишисти. Хората с по-ниско от средно образования са само 7%.
Никоя друга партия не може да се похвали с толкова интелигентни избиратели.

Друго интересно - за Атака са гласували доста роми и турци. Даже вчера в предаването на Волен се обади един турчин, който е гласувал за него.



Тема Re: Най-интелигентните избраха Атаканови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано28.06.05 11:54





ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Виж..ето това е веченови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор Meдиyc ()
Публикувано28.06.05 12:09



доста интересно..турци айде иди дойди..ама цигани..много интересно..
ти цитираш ли някого..или си гледал "собствено" предаването.
а информацията, че са гласували от тях за Атака откъде?
питам само..от любопитство..не се заяждам или "недоверявам"



Тема Re: Виж..ето това е веченови [re: Meдиyc]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано28.06.05 12:15



Вярно е. В моя град, в чисто циганските секции от гетото, имаше по 5-10 гласа за Атака.

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: Въпрос?нови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано28.06.05 12:20



Ти броиш ли за висшисти завършилите в Нов Български Университет, Клона на Шуменския Университет в Долна Секирна, Бургарския Свободен Университет, Танганайския търговски колеж или хората със специалност Предучилищна и Начална Педагогика, Културология и т.н.?

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: Най-интелигентните избраха Атаканови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано28.06.05 12:32



«АТАКА»
Повечето от избирателите, гласували за новата парламентарна партия «Атака» са мъже – 58%. Глас за фракцията на Волен Сидеров са дали хора от всички възрасти, съобщи социологът Мира Янова. Според нея профила на избирателите на "Атака" тепърва ще се изяснява. Противно на очакванията голяма част от електората на «Атака» са висшисти – 39%. 54 на сто от гласувалите за формацията са със средно образование, а хората с основно и по-ниско образование са едва 7 процента. Най-много привърженици формацията на Волен Сидеров е спечелила в областните градове – 41%. След тях се нареждат хората от малките градове, които са 29 на сто. Най-ниска е подкрепата в селата – 12 процента. Според данните на МБМД «Атака» е откраднала най-много от гласовете на НДСВ, спечелени на миналите парламентарни избори – 35 %. 14 на сто от подкрепилите Коалиция за България през 2001 година този път са избрали Атака. Това са направили и 11% от бившите вече поддръжници на ОДС.




Пропагандаторите против Атака отново грешат, че Атака са крайно лявата част на комунистите. Атака просто разби триполюсния модел:

35% от гласовете на НДСВ
14% от БСП
11% от СДС

Очевидно става дума за привличане на българските родолюбци, които са били заблудени от НДСВ, БСП и СДС досега.

Днес ме изненада нещо друго обаче - една статия на Илия Илиев в Монитор. И той плюе по Волен Сидеров. Знам че Монитор е еврейски вестник, но поне вярвах до някъде на Илия Илиев...



Тема Re: Най-интелигентните избраха Атаканови [re: Ziezi]  
Автор Nimbus (Rex Mysorum)
Публикувано28.06.05 12:33



Да, ама не познаваш Петьо Блъсков - главред на Монитор и личната му неприязън към Сидеров след раздялата им.



Тема Re: Най-интелигентните избраха Атаканови [re: Nimbus]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано28.06.05 12:44



Знам го Блъсков, но не очаквах това от Илия Илиев.

А Блъсков няма кой знае какви права в този вестник. Важни са собствениците...



Тема Re: Най-интелигентните избраха Атаканови [re: Ziezi]  
Автор Nimbus (Rex Mysorum)
Публикувано28.06.05 12:56



Важни са собствениците...

Много баби хилаво дете. Не подценявай ролята на Блъсков в Монитор. И до ден днешен той коли и беси там. Илия Илиев не го познавам, но трябва да призная, че съм силно разочарован от поведението на самия Блъсков. Не е като да са се разделяли с луди скандали с Волен. Явно не е лесно да понясаш гледката на бившия ратай с новите му господарски дрехи. Спекулирам, просто и самият Блъсков ми е чуден.



Тема Re: Най-интелигентните избраха Атаканови [re: Ziezi]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано28.06.05 12:58



Сега, нека бъдем наясно, за да не се окаже, че съм адвокат на Волен Сидеров. Не го познавам, и затова имам си и аз едно на ум за него.

Петър Берон, какво можем да кажем за него ? Лесно и наивно се поддаваше на провокации, когато бе в Народното събрание. Защитаваше дори и антибългарски каузи, само да е против комунистите.

От Атака познавам лично само Станислав Станилов - известен български археолог, историк, приятел на Рашо Рашев, мой добър познат. И той като всеки човек си има недостатъци. Аз знам един негови кусур - бил е основен консултант на филма "Величието на хана" - нали знаете - ханове, преселения на монголоидни черни прабългари, русоляви бели славяни и т.н. фантасмагории...

Та хора без кусури няма...

Ние светци няма от къде да намерим, за да ни свършат работата.

Важното е, че другите са си направо черни дяволи - комунистите, симо, доган, костов - ужас и безумие!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.