Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано24.06.05 10:58



Според социолозите съм от низшите прослойки, с висока социална ярост. Според нашата комита, която вече прилича на хелзинкска комита, неуморно бореща се с антисемитизма и ксенофобията, аз съм 16-годишно скинарче

Гледам, че са отворени 4-5 теми за "Атака", но са препълнени, и затова отварям нова.
Ето няколко лъжи, които се разпространяват из форума:
1. СКАТ е "червена" телевизия.
СКАТ е телевизията,която даде предаване на Георги Жеков (бесен анти-комунист, който звънеше по всички телевизии и плюеше комунистите)
По СКАТ съм гледал типични американски филмчета, промиващи мозъците. Например филмчето разисква "Коя е най-опасната държава на света?" и отговорите са Северна Корея (защото е комунистическа) и Колумбия (защото марксистките революционери трепят хора и произвеждат всичкия наркотик)

2. Волен Сидеров е комунист.
И това за първия редактор на вестник "Демокрация"? Прочетете предговора на "1984" на Джордж Оруел, издание 2004, от Волен Сидеров е. Там обяснява какво е мислел за комунизма, какво се е надявал след 89-та и какво се е оказала така прехвалената "демокрация".

3. "Атака" е подкрепена от Български Национален Съюз.
От БНС облепиха цяла София с едни малки зелени лепенки, на които пише "Аз не гласувам".

4. "Атака" искат да започнем война
Значи ако искаме циганите да си плащат тока, това означава война? Значи може българските политици да ходят в Столипиново, където дължат 10 000 000 за неплатени сметки и да обещават да им пуснат тока? А когато един българин иска циганите да са равнопоставени пред закона - иска война?


Ето и една лъжa, разпространявана за ВМРО:
1. Каракачанов направил нещо за българите в "Захарна фабрика"
Каракачанката само се появи там на следващия ден и толкоз. Нито е бил на протестите, нито се е застъпил по някакъв начин за българите - жертви на расизъм. Забравя се друго нещо - ВМРО са в коалиция със Софиянски, който има властта, а и задължението, да изгони незаконно настанилите се цигани. Той не прави абсолютно нищо. В София циганските гета са поне 19, почти всички са незаконно издигнати на общинска собственост. Общината не прави нищо да защити собствеността си, даже легализира гетата.


Всички останали партии се борят за гласовете на циганите с познатите методи - насърчаване на престъпността, паразитизма и расизма. Защото пускането на ток и всякакви други привилегии само на представителите на господарската раса (Herrenrasse) - ромите, си е точно това.
За "Атака" агитират расисти, но те не са от български произход. Техните агитатори по улиците са расистките банди, които нападат семейни тържества на българи, убиват, крадат, изнасилват и остават безнаказани.

Аз не искам да толерирам расизма, затова ще гласувам за "Атака".



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор _krez (фалсификатор)
Публикувано24.06.05 11:56



Волен Сидеров е един от малкото дисиденти, които са били такива още преди 10-ти ноември . Така, че обвиненията за комунистическо минало са много хлабави.
АТАКА имат уникален PR за изборите. Нямат реална предизборна платформа, което предполагам се дължи на факта, че когато през април Волен Сидеров я е регистрирал едва ли е очаквал такъв бум само за 2 месеца. Уви, така осмуква всичкия недоволен електорат - от крайнодесни до крайнолеви. Ако си влизал във форума на СЕГА сигурно знаеш, че в агитката на АТАКА влязоха дори откровени комунисти. И тъй като в историята това се е случвало само веднъж (през 1933 в Германия) асоциациите са неизбежни.
Ще дойде време, когато Волен Сидеров ще напише сериозна програма, или ще вземе хора, които да я напишат, като всяка друга партия. Защото иначе никой няма да се коалира с тях. Заради лошия имидж, който си създават (и им създават) в Европа никое българско правителство, подкрепено от АТАКА, няма да има шанс да приключи с присъединяването ни към ЕС.

btw. АТАКА имат ли нещо общо с БНРП?



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: _krez]  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано24.06.05 12:19



В отговор на:

АТАКА имат ли нещо общо с БНРП?



Доколкото знам - абсолютно нищо.


В отговор на:

Заради лошия имидж, който си създават (и им създават) в Европа никое българско правителство, подкрепено от АТАКА, няма да има шанс да приключи с присъединяването ни към ЕС.



Гледай сега:
1. Огромна част от българите не смятат, че ЕС е този блажен рай, който им представят медиите. Както съм ти казвал, едва 7-8% от българите вярват, че след евентуално влизане в ЕС животът на всички българи ще се подобри.

2. Волен Сидеров не е против европейски съюз. Както сам казва, той е за идеята на Шарл дьо Гол - обединена Европа на отечествата, на нациите.

3. Не е много ясно бъдещето на ЕС и колко още ще просъществува в този си вид.

4. Волен Сидеров има солидни аргументи за политиката на ЕС спрямо нас. Затваряме АЕЦ - губим 9 милиарда. От ЕС ни дават няколко милиона.
Подписваме договор, според който за да покрият екологичните стандарти българските фирми трябва да дадат над 10 милиарда долара - . Откъде ще се вземат тези пари? Защо по медиите не тръбят за тези неща, а само създават илюзията за рахата, който ни чака в ЕС? Къде са им аргументите? Говорят за някакви вълшебни фондове. Кой ще ги "усвои" тези фондове?
Защо трябва да продаваме свещената българска земя на чужденци, които имат 20 пъти по-високи доходи и могат да я изкупят на безценица?
Защо ЕС въведе период от 7 години, в който българите няма да имат право да работят там?

Така че този аргумент "Ако Атака влезе в парламента, ще видим ЕС през крив макарон" е много слаб.
Отговори си на въпроса кое е по-важно - непременно да сме в ЕС или да защитаваме националните си интереси? Ако е първото, тогава те разбирам. Аз съм за второто.



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор _krez (фалсификатор)
Публикувано24.06.05 12:47



Аз не мисля, че има противоречие между това да си защитаваме националните интереси (мразя тази куха дума) и членството ни в ЕС. Въпрос на различна интерпретация, както и повечето аргументи "за" и "против".

АТАКА засега са във фазата "цветя и рози", защото това, което имат е едната идея. Ще видим колко "люспи" ще отцепят, когато се наложи да влизат в подробности. А са събрали в листите си хора, които не са много прочути с партийна лоялност. Да се замисли човек, дали не са верни черните слухове, че АТАКА са предизборно отроче на Великия Комбинатор - Евгени Бакърджиев. През 2001 по подобен начин отцепи 5% от НДСВ.



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за Боленнови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор JoeyBG (непознат )
Публикувано24.06.05 13:06



Пич Волен, пардон Болен, е много прост. Достатъчно е да си гледал едно негово предаване по познатат кабеларка (срам ме е вече, че съм от Бургас) . Откровенни лъжи или полуистини се бълват от него постоянно в едноименнота пародия по телевизията.
Лошото е че много хора идентифицират А!ТАКА с патритична партия...а нейната платформа е 100% фашизъм прекрит зад родолюбие.
Влез в форума на атака и погледни за какво става дума. Говорят за някакви еврей, негри, чифути...БТВ били чифути, циганите трябвало да се затворят в кон. лагери.На началната им станица пък има карта на БГ покрита с Турски и Израелски флагове...Добре разбирам Турски, но Изрелски..от какъв зор...къде ги видеха тия еврей и тия негри в Бг така и не ми стана ясно?

Защо А!Така нема да влезнат ли? Един показател...в техния бастион Бургас събраха точно 200-300 души на митинг. Повечето беха пенсии, тракийски потомци който и за Мусолини биха гласували за да си вземат парите..Болен им обеща некакви 10 милиарда...И тук там някой местен скинар...това беше при ПЕРФЕКТНО време...А предишният ден аутсайдерите Коалиция на Розата в проливен дъжд събраха толкава колкото и Болен.
На митинга им в Софиа пак нищо впечатляващо, а ги изсипваха с автобуси от цялата страна...ТАКА ЧЕ споко...Болен повече от 3% нема да има...и това му е много ако ме питаш мене.
+ само му погледнете листите в Бургас...на първите две места са най-известните измамници в града..АБСОЛЮТНО всички ги знаят...само им липсва Мария Червото в листите и при тях ще са топ 3-мата измамници на града...браво на Болен за листата...
Браво на Слави..иначе не съм му фен и не гледам шоуто, но е напълно прав...смятам че и това ще е допълнителен удър по Болен, щото за добро или зло Славката има дота зрители и фенове...а и голяма част от тях са именно от електората на А!така...и ако са се колебали дали да подкрепят Болен...сега мисля че повечето нема да гласуват за Болен...а и за смешника Берон(имал съм вземане-даване с него, нахалникът бутнал майка ми на мястото за посрещане на летището само и само да бъде отпред и да чека Баронова...такив депутат който носи един и същ непран 'кустум' ли ни трябва? )



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за Боленнови [re: JoeyBG]  
Автор Nimbus (Rex Mysorum)
Публикувано24.06.05 13:13



къде ги видеха тия еврей и тия негри в Бг така и не ми стана ясно?

Ти за Анжел Вагенщайн не си ли чувал? Той е от евреите които съвсем открито и нагло си вършат българофобските задачи. Поне Мони Паси и Надка Михайлова трябва си ги чувал и виждал по телевизията... Те това са евреите.

Болен повече от 3% нема да има

Не залагай много пари за този резултат.



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: _krez]  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано24.06.05 13:22



В отговор на:

Аз не мисля, че има противоречие между това да си защитаваме националните интереси (мразя тази куха дума) и членството ни в ЕС.



А според Меглена Кунева има. Гледах я по БТВ, когато най-гордо се изпъчи и каза "Не можем да имаме други интереси освен интересите на Европейския съюз".



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за Боленнови [re: Nimbus]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано24.06.05 13:26



Надка еврейка ли е?



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за Боленнови [re: JoeyBG]  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано24.06.05 13:31



Пич, вземи се научи да пишеш на български. Ако си българин естествено.

В отговор на:

Влез в форума на атака и погледни за какво става дума. Говорят за някакви еврей, негри, чифути...БТВ били чифути, циганите трябвало да се затворят в кон. лагери.



Аз не си правя изводите за една партия от пишещите във форума й. Влезни по другите форуми да видим дали повече интелект се е събрал там. Иначе за "еврей", БТВ, негри можем доста да си говорим, но ти явно си човек с предразсъдъци

В отговор на:

+ само му погледнете листите в Бургас...на първите две места са най-известните измамници в града..АБСОЛЮТНО всички ги знаят...само им липсва Мария Червото в листите и при тях ще са топ 3-мата измамници на града...браво на Болен за листата...



Ако смяташе, че ще си по-полезен, защо ти не се предложи? Нормално е в партия, съществуваща от два месеца, да се намърдат и измамници, които после трябва да бъдат отстранени.
Ако обаче си мислиш, че листите на другите партии (има и столетници) са по-чисти - лъжеш се.



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за Боленнови [re: Nimbus]  
Автор JoeyBG (непознат )
Публикувано24.06.05 13:31



Какво е еврейн бе пич? Какво е Българин...бъркаш етнос,нация и религия!
Кой знае к'в е бил пра-пра-пра-дядо ти(или пък моят) - некой 50% турчин или влах..или пък бивш еврейн...
както и да е, гласувай си за Болен...твоя воля...пак повтарям Болен 3-3.5% МАX...ако му дадът повече от 4% след като завърша може и да не се върна...жалко че моите ще жиевеят в държава със скинари в парламента.срамота...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.