Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: Пиpинcko Пивo]  
Автор Nimbus (Rex Mysorum)
Публикувано24.06.05 20:04



Да се разпалва етническа омраза в 21-ви век е наистина престъпление.

Манипулативно се изказваш. Етническата омраза я палят циганите с техните погроми и онези, които ги оставят безнаказани. Атака са за правосъдие и отнемането на дипломатическия ЕС-имунитет, с който се ползват мургавите ни братя. Атака са за правосъдие и затова ще гласувам за тях.

Само безотговорен или заблуден човек би могъл да гласува за тях.

От две седмици ми обясняват, че съм с ниски доходи, основно образование, от низшите прослойки и затова съм щял да гласувам за Атака. Сега трябваше да науча, че съм безотговорен и заблуден. Ами... добре.

Предизвикателство е за България да социализира циганите, но и това ще стане.

Склонните към социализиране не ми пречат. Какво правим с онези, които показват, че не им изнася да се интегрират в обществото? Който не си плаща данъците и не спазва законите на България - да се измита от България или да го пращат в пандиза! Аз на това му викам правосъдие, а не разпалване на омраза.
Помисли дали ти не си заблуденият от твърде много промивка на мозъка с "европейски ценности", каквито няма нийде в Европа.

Редактирано от Nimbus на 24.06.05 20:06.



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: Пиpинcko Пивo]  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано24.06.05 20:04



Пич, ти също живееш в САЩ, нали?

В отговор на:

Да се разпалва етническа омраза в 21-ви век е наистина престъпление.



Как разбра от САЩ какво разпалва Волен Сидеров?
Етническата омраза я разпалват политиците, които толерират циганския расизъм. Това и в САЩ го няма - 11% от населението не плащат данъци, живеят незаконно на общинска земя, не работят, получават социални помощи, извършват 40% от престъпленията (по официални статистики) и полицията не прави нищо.
Разпалва я Ахмед Доган - нагъл терорист, който ограбва българите, и неговите хора, които наричат българите "гяури".
Ако другите "български" политици правеха нещо по въпроса, нямаше да има нужда от "Атака".
Върни се в България и ще разбереш



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за Боленнови [re: komita]  
Автор nemo493 (непознат )
Публикувано24.06.05 20:11



По майка.



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор Пиpинcko Пивo (член)
Публикувано24.06.05 20:35



Да. Какво щеше да стане с Америка, ако не бяха започнали да приобщават негрите през 60-те? Все още непропорционално голям процент престъпления се правят от негри, но какво от това? Това е правилният път и те го знаят. Ако знаеш колко смесени бракове има вече, чак се плаша.

Това е правилният път и за нас. По ли добре е да се мине психологическата бариера и да почнат убийства и други престъпления за отмъщение от двете страни? Вместо да консолидираме циганите като ги наплашваме, трябва да им помогнем да станат граждани на тази страна. Помогнем е ключовата дума в това изречение.

If God is your co-pilot, swap seats

Редактирано от Пиpинcko Пивo на 24.06.05 20:38.



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: Пиpинcko Пивo]  
Автор Nimbus (Rex Mysorum)
Публикувано24.06.05 20:59



Все още непропорционално голям процент престъпления се правят от негри, но какво от това?

Такова, че все още непропорционално голям процент от негрите не желаят да се приобщят. А при нашите цигани процентът е в пъти по-голям от негрите в Америка.

Това е правилният път и те го знаят.

Хубаво, но при тях пътищата към затворите, към които пътуват автобуси с негри-престъпници, са добре утъпкани, а при нас буренясват. Усещаш ли тънката разлика?

Понеже ми говориш за приобщаване, отговори ми как го разбираш ти. Ще ти помогна с няколко въпроса.

1. На циганите забранено ли им е да учат в български училища?

2. На циганите отказва ли им се да практикуват висококвалифицирани професии?

3. Отказват ли им се социални помощи, включително отделни, за да могат децата им да учат?

4. Някой отказва ли им здравна помощ?

5. Да не би да не им се дават преференциални условия на живот, каквито дори за българите в собствената им страна няма?

Понеже на всички въпроси отговорът е НЕ, кажи ми какво още трябва да се направи, за да се интегрират?

Затворите ще ги оправят всичките и ще видиш колко бързо ще се преориентират по лесния начин. Тези, които не го направят, ще усетят приобщаването по трудния начин - да строят пътища и мостове с карирани дрехи и под зоркия поглед на надзиратели с пушки.
Ей това е начинът за приобщаване. Друг няма. На който не му изнася, независимо дали е циганин или от друг етнос, включително български, да се приобщава към положението в друга страна!

Редактирано от Nimbus на 24.06.05 21:01.



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: Пиpинcko Пивo]  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано24.06.05 21:01



В отговор на:

Все още непропорционално голям процент престъпления се правят от негри, но какво от това?



Според статистиките, които съм виждал, повечето престъпления в САЩ се извършват от негри. И все пак предполагам, че там полицията върши малко повече работа?

В отговор на:

По ли добре е да се мине психологическата бариера и да почнат убийства и други престъпления за отмъщение от двете страни?



Натам вървим в момента. Българите се въоръжават, защото знаят, че не могат да разчитат на полицията.

В отговор на:

трябва да им помогнем да станат граждани на тази страна



Точно това смятам да направя утре. Ще ида и ще пусна бюлетина за единствената партия, която обещава да прилага законите еднакво както за циганите, така и за българите.



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: Пиpинcko Пивo]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано24.06.05 21:07



Това е правилният път и те го знаят. Ако знаеш колко смесени бракове има вече, чак се плаша.
Това е правилният път и за нас.


Ами добре, ще посъветвам сина си да си вземе циганка за жена, а дъщеря ми да си вземе циганин за мъж. Явно това е правилния път...

Ти не можеш да схванеш, че тук в България става дума за липса на правосъдие, когато става дума за цигански престъпления. Полицаите не смеят да задържат цигани престъпници, защото има над тях опека от десетки, ако не и стотици фондации, които не се грижат за правата на българите, а за правата на циганите. Ето от тези фондации идва расовата дискриминация.



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: Ziezi]  
Автор komita (от ВМРО)
Публикувано24.06.05 21:27



Абе какво се притесняваш? Като официализираш автохтонната теория и проблемите ще се решат с магическа пръчка!



Тема Re: Не толерирам расизма, ще гласувам за "Атака"нови [re: _krez]  
Автор tDido (непознат )
Публикувано24.06.05 23:21



Добре за България ще е правителството да е на десния блок + АТАКА. Добре за АТАКА обаче ще е правителството да е на десния блок +ДПС.


зна4и ли това 4е" доброто" за България е разли4но от "доброто" за "Атака"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.