Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 26.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ако искате да се запознаете с идеите на "Атака"...нови  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано19.06.05 23:20



Недейте да вярвате на това, което се пише по пресата. Там или има пълно информационно затъмнение относно "Атака", или се пускат статии, целящи да компрометират Волен Сидеров.
Досега беше гост в предаването на Юлиан Вучков "Размисли и страсти" по СКАТ. Там надълго и нашироко разясни вижданията си за политиката, икономиката и т.н. Отдели половин час на българската икономика и дори аз се учудих колко трезва и ясна преценка има за проблемите и техните решения. Няма да го видите по ефирните телевизиии не защото няма подкрепата на хората, а защото участията там са платени. За един дебат по НТВ му искат 10 000 лева. Тъй като не е бил във властта, не е участвал в криминални приватизационни сделки, не може да си го позволи.
Забелязвате ли, че напоследък (повече от седмица) в пресата няма нови социологически проучвания? Цитират се "нагласи на електората" от май или началото на юни. Готви се изненада.
Каза и за предателската политика, която води БСП. Това би трябвало да е отговор на всички, които го наричат комунистическа отрепка, сателит на БСП и т.н.

Който иска да се запознае с реалните идеи на Волен Сидеров, да не чете поръчкови статии по вестниците, а да гледа утре повторението на "Размисли и страсти" по СКАТ. То започва в 14:00 часа, но гостът се появи час и 50 минути по-късно, така че вероятно ще е към 15:50.



Тема Едно временови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор Zaples (разсеян такъв)
Публикувано19.06.05 23:29



Жорж Ганчев за малко и президент да стане . И той казваше много верни неща, и много се връзваха, ама някак си не му отиваха точно на маймунава да ги произнася.
Волен не ме вълнува. Мернах го и аз по СКАТ (тя е и ефирна-сателитна и веднага минах на друг канал). Ми, какво да кажа? Не е той крив, че на народа му е писнало да вЕрва и да се надева. Криви са тия, дето са му пошушнали на Волен да играе точно на тази струна . Бъди сигурен, че в едно близко бъдеще, ще се сдуши и с Доган, дори, за да удовлетвори пак нечии частни интереси.За да шитнат Булгартабак, например. Нещо ,за което Шойлева и Дикме не се разбраха.

Редактирано от Zaples на 19.06.05 23:33.



Тема Re: Едно временови [re: Zaples]  
Автор »№*ы{ђ}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано19.06.05 23:37



В отговор на:

Волен не ме вълнува.



В такъв случай ще те замоля да се въздържиш от иначе изключително ценните си и смислени коментари. Както съм написал в заглавието, темата е за хората, които искат да чуят какво казва Волен Сидеров, а не Жорж Ганчев, отец Гелеменов, Заплес и т.н.



Тема Когато с политиканови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор Zaples (разсеян такъв)
Публикувано19.06.05 23:42



правиш шоу по телевизията (и не само), тя се превръща просто в шоу. Сега пак ще мина на друг канал по твое желание

Редактирано от Zaples на 19.06.05 23:46.



Тема Re: Ако искате да се запознаете с идеите на "Атака"...нови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор Hoвинap (BoomBoom)
Публикувано19.06.05 23:48



Гледал съм десетки предавания на "Атака" и честно казано, не помня някое да не ми е харесвало. Човекът се обявява за съвсем нормални неща - прозрачност в сделките на правителството, отговорни институции, равенство пред закона, и малцинствата наместо да си развяват байряка и да се капсулират, да бъдат лоялни граждани на българската държава. Ако това се струва на някой крайно, нередно, расистко, то тогава нещата наистина не стоят добре.



Тема Явно идеите на АТАКАнови [re: Zaples]  
Автор Бyrapич (минаващ)
Публикувано20.06.05 00:02



трудно стигат до Заплесенясали мозъци?



Тема Встрани биеш,нови [re: Бyrapич]  
Автор Zaples (разсеян такъв)
Публикувано20.06.05 00:06



нищо, че трудно схващаш. OK. Show must go on, и без мен дори . Когато поживееш в среда от ксенофобия ,може и да схванеш. Що не ?

Редактирано от Zaples на 20.06.05 00:14.



Тема Re: Встрани биеш,нови [re: Zaples]  
Автор Бyrapич (минаващ)
Публикувано20.06.05 01:17



Заплес, да те цитирам:

"Криви са тия, дето са му пошушнали на Волен да играе точно на тази струна . Бъди сигурен, че в едно близко бъдеще, ще се сдуши и с Доган, дори, за да удовлетвори пак нечии частни интереси."

Тука само в две изречения имаме и конспиративна теория, и предказване на бъдещето със самоувереността на ония циганки предсказателки които ходят по селските къщи и с многозначително опулени очи пошепват на бабичките: "Ша имаш голема лошотия в твойта къща ако не ми дадеш два буркана фасул"...

Извинявай за думата "заплесенясал" - надявам се сега разбираш защо я употребих.



Тема Re: Едно временови [re: Zaples]  
Автор Nimbus (Rex Mysorum)
Публикувано20.06.05 05:00



Бъди сигурен, че в едно близко бъдеще, ще се сдуши и с Доган

Волен да се сдуши с Доган?
След предаването, озаглавено "Циреят Доган", ми се струва много малко вероятно. След предаването "Доган - поклонник на терористи" вече става невъзможно.



Тема Запознахме се с идеите на "Атака"...доста куцанови [re: »№*ы{ђ}lЏ3©®™]  
Автор MHИ (роден с късмет)
Публикувано20.06.05 07:41






Волене, много ти е радикална програмата.
Като излезем от НАТО къде да влезем. Неутрално от сорта на България няма и няма да има.

Кажи си скритата идея, че искаш да ни прикачиш към СССР пардон Русия каквото остана от злата империя.

8. Приватизационните сделки подлежат на ревизия.

Ревизии се правят преди сключването им. За злоупотреби и корупция има други предпазни механизми. Този обезпокояване на инвеститорите е най-глупавия - спирачка за инвестициите

16. Преразглеждане на затворените глави в преговорите с ЕС и предоговаряне на неизгодните за България клаузи. Отмяна на договора за затваряне на АЕЦ Козлодуй.

Това означава отлагане на влизането ни в ЕС и е безотговорно за партия.

Не на АТАКА.
Още веднъж повтарям
АТАКА+БСП=Национал социализъм не и на двете партии
НЕ СА ЗА БЪЛГАРИЯ


Всяка друга партия но не и двете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.