Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 22.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: бла-бла-бланови [re: Dunek_Lozar]  
Автор Vance Bezvizoski (sakam viza)
Публикувано22.06.05 10:03



"..A citatite kade shto se Mizi , Vlasi , Tatari , Cuvashi , Bashkiri,.Skiti, Ugri, .."

Spoko ma, ovie "Raduleski "citati" si gi navrete otzad. Zaradi takvi "citati" ste FYROMi.



Тема Re: ха ха ханови [re: icel]  
Автор Dunek_Lozar (Dunek.mkd)
Публикувано22.06.05 21:33





Neznam za Sarissa , no jas sum MAKEDONSKI MAKEDONISTA samonarecen MAKEDONEC od MAKEDONIJA .

Mnogu neobicno neli ?

Домашните извори, пиле, ДОМАШНИТЕ....

"БЪЛГАРСКИ НАРОДНИ песни" не е ното "мизийски народни песни", нито "чувашки народни песни", нито "башкирски...", НИТО "македонски..."


Hahahaha...........
Pa zarem citatot od Slavejkov ne e domashen izvor ?
Citatot na Shopov , Citatot na Paisija ,....................
.............
Citatot na SHOPSKITE - PECKI PATRIJARSI , ....................
........................
...............
Nemoze mila , ednostavno nemoze ti da si NASLEDNIK na izjavite , soznanijata , istorijata , kulturata , .................... NA MIJACITE ,........................

Ti si " DEMBELA " od zemja DEMBELIJA , za niv



Тема Re: ха ха ханови [re: Dunek_Lozar]  
Автор icel (старо куче)
Публикувано22.06.05 22:21



>>> Neznam za Sarissa , no jas sum MAKEDONSKI MAKEDONISTA samonarecen MAKEDONEC od MAKEDONIJA .
Mnogu neobicno neli ?


Не знам дали е необично да са твои "БЪЛГАРКСИ народни песни" пък ти да не си българин. Ова си е твоя дилема. Мен ТИ не ме интересуваш. Бъди си какъвто сакаш. Но когато почваш да правиш от българското - НЕбългарско ова вече е моя работа. Ти си се смонарекъл македонец - твоя воля, Миладинови пъкк са се самонарекли българи.

>>> Pa zarem citatot od Slavejkov ne e domashen izvor ?
Citatot na Shopov ,Citatot na Paisija ,

ха ха ха. Па ти ще ми кажеш, пиле.
Кой е ДОМАШЕН (по отношение на македонците) - Дали Славейков или Шапкарев; дали Миладинови или Шопов?
Нищо против да се асоцеираш с анонимковците на Славейков, душо, или с гърчеещите се на Шопов, обаче Миладинови и Шапкарев (и Паисий) НЕ са от тях, пък ти ги смяташ за твои преродбеници.
Ако искаш мога да ти цитирам и твоя любим Радуле, който понеже е македонист и взе че се оплете в собствените си алогични мисли, без да иска се изтърва, че тия последните работили за БЪЛГАРСКАТА национална идея. Па не мога да ти решавам аз комплексите около българщината в МАкедония, нито твоите, нито тия на Радуле, нито тия на Сариса...

Говорехме обаче и за СРЕДНОВЕКОВИЕТО... за това време пишеше Сариса и от там тръгна работата. И доката през Възраждането никой не отрича появата на пособно македонско съзнание, то прзинаци за някакъв отделни славяноезични МАКЕДОНЦИ, или нещо МАКЕДОНСКО около Самуиловото, Иван Владисловот царство, Деляновото НЯМА (ни домашни, ни не-домашни). И аз още си чакам отговор на въпросите: Как Самуиловото, Владисловото царство и Деляновото въстание станаха македонски?

>>> Nemoze mila , ednostavno nemoze ti da si NASLEDNIK na izjavite , soznanijata , istorijata , kulturata , .................... NA MIJACITE ,........................

И бърсяците душо няма как да са наследници на изявите и т.н. на мияците.





Редактирано от icel на 22.06.05 22:23.



Тема Re: ха ха ханови [re: Dunek_Lozar]  
Автор Vance Bezvizoski (sakam viza)
Публикувано22.06.05 23:48



"......Citatot na Shopov , Citatot na Paisija ,.................... "

"citatot" na Dupek (t.e. Radule)"


hahahahahahyahahahaaaaaaaaaa



Тема Re: ха ха ханови [re: icel]  
Автор Димитъp Гoцeв (Dunek_Lozar)
Публикувано23.06.05 00:29





Не знам дали е необично да са твои "БЪЛГАРКСИ народни песни"

Ima edna pesnicka :

" Maco karakaco.............."
Da , toa mojata baba mene mi ja peela , da , taa e zapishana vo taa zbirka , da , pishuva od kade e i od kogo e .

Dali tvojata baba znaela shto e "MACKA" ?

Da , taa PESNA e moe KULTURNO NASLEDSTVO-BOGATSVO ..................
Kako shto e i



A ova za zal ili za sreka ili pak ...................... NE E !


Mozebi e tvoe ????????????
Ubavo pishuva so " bugarsko pismo " na " bugarski dijalekt " , za BUGARI
Не знам дали е необично да са твои "О болгарах и хвалисах" пък ти да не си ТАТАРКА,................

Ili pak :

Хисамутдин Муслими. Таварих-и Булгария (История Булгарии).
Конец XVIII в. Список 1853 г. На татарском языке

A da ne e za tebe i tvojata Bugarija
Ti si imash drug Tavarih-i , neli ?
P.S.

"Tavarih-i" e BUGARIZAM , "Istorija" ne e
Ve molam ne koristete BUGARSKI za da ve razbiram .

_____________________________________________________________________


Смиљанић, Т., Мијаци / Т. Смиљанић, Мијаци, Горња Река и Мавровско Поље, СЕЗ 35, Насеља и порекло становништва 20, Београд 1925, 1-122.


Dali i Smiljanik e TVOE NASLEDSTVO ?

Струга
From Wikipedia
Струга е град во југозападниот дел на Република Македонија и центар на Општина Струга.
........
..........
...Во Струга се родени браќа Миладиновци.





Тема Re: ха ха ханови [re: Димитъp Гoцeв]  
Автор Vance Bezvizoski (sakam viza)
Публикувано24.06.05 23:10



"Ima edna pesnicka :

" Maco karakaco.............."
Da , toa mojata baba mene mi ja peela , da , taa e zapishana vo taa zbirka , da , pishuva od kade e i od kogo e . "

Ima i edna druga - "Mosne mi se mili bugarskite momi.." ima i druga "Veliko bela bugarko...

E, i?

"Dali tvojata baba znaela shto e "MACKA" ? "
Da, MNOGO dobro znaela. A tvojata?

Da , taa PESNA e moe KULTURNO NASLEDSTVO-BOGATSVO ..................
"Mosne mi se mili bugarskite momi" e tvoe ili moe nasledstvo?

"Не знам дали е необично да са твои "О болгарах и хвалисах" пък ти да не си ТАТАРКА,................ "

Neobichno e i NE se moi, no moze bi se TVOI bideiki kanot Kuber ziveel i UMREL vo Makedonija?

"...Во Струга се родени браќа Миладиновци. "

"Makedonija mie ja nazovahme Zapadna Balgarija, kako i trebit da se vika..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.