Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 28.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Българиянови  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 08:00



http://www.macedoniainfo.com/docs/BGbyTscherkasky.jpg

Вижте картата-Македония е само област на България подобно на Мизия,Тракия и Добруджа.Ние сме един народ,говорим един език,
единствено дебилизмът на британци и австрийци ни е разделил през 1978г.
На западноевропееца девизът му винаги е бил "Разделяй и владей".
Този,който им се хваща на въдицата и мрази българи и македонци ,е просто глупав.Съединението прави силата.



Тема Re: Българиянови [re: янa]  
АвторTepвeл (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 08:34



Янче, не дебилизмът, а интереса! Тогава бил друг, сега е в наша полза! Умно момиче си, не употребявай руско, съветско, сръбски термини - на лошия Запад, какво има за равновесие - естествено добрия Исток/разбирай Русия/!?



Тема Re: Българиянови [re: Tepвeл]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 16:50



Значи, ако Западът наистина е лош и някой го забележи това той непременно използва комунистически термини. Ами то тогава иракчаните са комунисти от класа при това.



Тема Re: Българиянови [re: янa]  
АвторЧeти! (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 17:01



Яна забележи Русия колко много е направила за да не може България да си върне исконно български територии!Чети!А ти момченце си тъпо копеле!



Тема Re: Българиянови [re: Чeти!]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 17:26



Здраво Чето, ща радиш? Кой е "тъпо копеле" - Тервел или аз? И защо не оставите момичето с краткото име на мира, а бързате да й припомняте за лошата Русия? Спокойно, ще мине време и за нея ще се изняснят мненията. Впрочем, Русия ли е доказателство за това, че Западът не е "лош"?



Тема Re: България [re: nekoi]  
Автор XOP+БAT (cana sub igo)
Публикувано26.09.04 18:10



+ Всека Велика Сила има свои интереси! Ако си челъ публицистиката на Раковски, З. Стояновъ и на С. Стамболовъ, нема да питашъ! Руските интереси не съвпадатъ съсъ БОЛГЪ+АРИЙСКИТЕ въ доста пунктове и направления, така както и "Западните"и това е нормално. Шансъ за насъ е, които летимъ по изтеглена елипса, да усетимъ момента на допирателната точка на интереси!



Тема Re: Българиянови [re: XOP+БAT]  
Автор XOP+БAT (cana sub igo)
Публикувано26.09.04 18:27



+ Некой, прочети и записките на митрополитъ Методи Кусевъ!



Тема Re: Българиянови [re: XOP+БAT]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 18:49



Арвате, прав си, че не чета много и след твойта забележка не ми остава нищо друго освен да чета. Благодаря ти за нея. Но си мисля, че не си ме разбрал добре, аз не защитавам Русия и не съм сляп пред нея, просто думата ми беше в случая за "Запада" и за слепите пред него.



Тема Re: Българиянови [re: nekoi]  
Автор XOP+БAT (cana sub igo)
Публикувано26.09.04 19:15



+ Има заслепени и отъ Запада и отъ Истока! Не че моята гледна точка е най-верната! Който е по световните политически върхове, знае и вижда повече !



Тема Re: Българиянови [re: XOP+БAT]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 19:37



Значи не е за нас тая работа. Но какво е онова "igo" от надписа в скоби след псевдонима ти (Cana sub igo)? Също и "cana".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.