Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 19.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Си направив веб-странанови  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано24.03.04 17:47



Еве я:



Кажете какво мислите



Тема Re: Си направив веб-странанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторЩъpkoт (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 17:57



Убиец!!!!!



Тема Re: Си направив веб-странанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор persone (ариец-върховист)
Публикувано24.03.04 18:10



Браво! Напиши съпроводителен текст и на английски под всяка снимка и/или картинка, обаче.

" Който е против Велика България, той е против славянството."Крсте Мисирков Мак.№1

Редактирано от persone на 24.03.04 18:11.



Тема Re: Си направив веб-странанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано24.03.04 18:10



Супер е драги »№*ы{|}lЏ3©®™! (да ти имам ника)
Единствено бих попитал, дали не е добре в името на сайта ти да фигурира по някакъв начин Македония, за да го намират търсачките.

Купувайте български стоки
Искайте си касовите бележки


Тема Re: Си направив веб-странанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор loshiat (член)
Публикувано24.03.04 18:23



Браво! Само ако искаш защо не качиш при печатите и тези, които бях постнал преди време. На българските общини в Македония. Иначе е супер.

Бог да пази България и нейните чеда навсякъде по света!



Тема Re: Си направив веб-странанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор krez_ ()
Публикувано24.03.04 18:32



Браво!!!


Между другото, ако можем да намерим някой регистриран домейн на компютър, който ще ни позволи да инсталираме 1-2 неща се наемам да направя форум дори по-добър от dir.bg Регистрацията струва 20 долара, по-проблемно е, че е нужен компютър който да е онлайн денонощно.



Тема Re: браво млади момконови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторЦakaтa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 18:39



дерзай.
Да си глътнат Ясбуката от фиромско...



Тема Re: Си направив веб-странанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор БOИЛ ()
Публикувано24.03.04 18:53



Браво и от мен !
Едно предложение -> добави секция Връзки и я напълни с всички интересни сайтове, форуми и т.н....



Тема Re: Си направив веб-странанови [re: persone]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано24.03.04 18:54



Значи останаха да доизпипам още някои пунктове:
1. Не знам дали да е на македонски или на английски. Все пак щом евентуалният посетител знае да влиза в интернет значи знае и малко английски, а и английският език ще доведе до повече посетители. Но общо взето документите са предназначени за гледане от македонци.
2. Има ограничения безплатният сайт - в колонката "навигация" мога да имам само 7 линка, и мога да ъплоудна само 50 картинки. Имам идея как да вкарам повече картинки но ще иска още труд (Loshiat, твоите печати ще ги сложа при първа възможност!)
3. На сайта не може да се слагат линкове към картинки посредством [img][./img] , което е голяма загуба. Ако някой знае друго място където мога да си направя сайт на който да се слагат линкове към картинки ще ми бъде много от полза.

Това ми е първата направена страница така че много благодаря за подкрепата



Тема Interesno !нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Jovan Damaskin ()
Публикувано24.03.04 19:02



Gotino !

Samo sto ne se vika mnenija tuku mislenja na "literaturen makedonski jazik".....




Ova ti go kazuvam prijatelski da se izbegne eventualnata averzija kon materijalite uste so samoto otvoranje na home - delot ot web stranicata!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.