Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 25.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: zavisi, koj ja pravi "nauchnata dekonstrukcijaнови [re: lceberg]  
Автор AлekcaндAp Пoceбний (последний)
Публикувано15.03.04 16:10



Еве я поентата:

Za razlika od niv, MakedonciNE ne sakaat ni da chujat za Bugari

Най-сетне се намери дуказ, дека македонците не се бугари: НЕ САКАЛИ ДА СЕ БУГАРИ. От което очигледно следва дека са антички словени.

Разбра ли най-накрая, че "македонец" е професия, а не етничка припадност?



Тема Re: zavisi, koj ja pravi "nauchnata dekonstrukcija"нови [re: lceberg]  
АвторПocмaтpaч (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 16:10



Абе има още време...
Особено след като догодина втората "етник груп" в Македония стане първа...



Тема Re: zavisi, koj ja pravi "nauchnata dekonstrukcijaнови [re: AлekcaндAp Пoceбний]  
АвторПocмaтpaч (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 16:13



Саканье му е майкята!
Сакам да ми даеш пари и ке се пишам...



Тема Poplaki na slednive adresiнови [re: Пocмaтpaч]  
Авторlceberg (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 16:13



###100 % гръкоезични градове като Килкис (Кукуш) са вътре, а пък териториите, които скоро ще изгубите - Тетово, Гостивар, Дебар и пр. - и те са 100 % македоноезични. Но вместо да си вземете поука, сте нагазили и доста навътре в Албания...
Мегютоа, внимавай да не загубите и последния си защитник в областта на лингвистиката - споменатия по-горе Виктор Фридман, щото и с него поддържам връзка...###

Nekoi od ovie se vinovnicite:

ACADEMIC RESOURCES
Four universities in North America are listed as teaching Macedonian (Linguistic Society of America 1992).

REFERENCES
Bright, W., ed. 1992. International Encyclopedia of Linguistics, New York and Oxford: Oxford University Press.

Campbell, G. L. 1991. Compendium of the World's Languages, Vol. 1 -2. London and New York: Routledge.

Comrie, B. 1987. "Slavonic Languages." In B. Comrie, ed. The World's Major Languages, pp. 322-328. New York: Oxford University Press.

Friedman, V. A. 1977. The Grammatical Categories of the Macedonian Indicative. Columbus, Ohio: Slavica Publishers.

Friedman, Victor A. 1985. "The Sociolinguistics of Literary Macedonian." In Thomas F. Magner, ed. Yugoslavia in Sociolingusitic Perspective. International Journal of the Sociology of Language 52:31-57.

Grimes, B. F., ed. 1992. Ethnologue, Languages of the World. Dallas, TX: Summer Institute of Linguistics.

Henniger, J. 1994. "Bulgarian and Macedonian." In R. E. Asher, ed. The Encyclopedia of Language and Linguistics, Vol. 1:429-430. Oxford: Pergamon Press.

Linguistic Society of America. 1992. Directory of Programs in Linguistics in the United States and Canada. Washington, DC: Linguistic Society of America.



Тема Re: zavisi, koj ja pravi "nauchnata dekonstrukcijaнови [re: Пocмaтpaч]  
Автор AлekcaндAp Пoceбний (последний)
Публикувано15.03.04 16:15



Кой беше написал пиесата за Камедадешков?



Тема Знаеме, знаеме...нови [re: lceberg]  
АвторПocмaтpaч (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 16:17



... ке се снайдеме и со тие.
Веке я нема Йугославийа да им плакя убави одмори на Ядранот и на Охридското езеро, за да праваат тие "наука"...



Тема Re: zavisi, koj ja pravi "nauchnata dekonstrukcijaнови [re: AлekcaндAp Пoceбний]  
АвторПocмaтpaч (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 16:18



Да не е Коле Чашуле?...



Тема A be, ti vikam ja, gjubrinja se toa Makedoncite [re: Пocмaтpaч]  
Авторlceberg (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 16:22



Ne sakale Bugari da bidat?!! I sho kje im fali ako bidat Bugari?! Kako mozhat be onie Moldavcine javno na CIA sajtot da se pishuvaat Rumuni, a Makedoncine ne mozhele dzhanam da bidat Bugari!? Jaaa majkata...

Sho e najtragichno, i onie Crnogorcine na posledniot popis pola se pishale Srbi! Oni kako mozhat da bidat Srbi, a Makedoncite ne mozhat da bidat Bugari???

A be nezdrava rabota...



Тема Re: Знаеме, знаеме... [re: Пocмaтpaч]  
Авторfaktor-X (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 16:26



100 % гръкоезични градове като Килкис (Кукуш) са вътре, а пък териториите, които скоро ще изгубите - Тетово, Гостивар, Дебар и пр. - и те са 100 % македоноезични. Но вместо да си вземете поука, сте нагазили и доста навътре в Албания...
Мегютоа, внимавай да не загубите и последния си защитник в областта на лингвистиката - споменатия по-горе Виктор Фридман, щото и с него поддържам връзка...



Offf lele majko bugar glupav, da ne se znaes i so Djordj Bush.

Abe ti bajgi imas zabegano, patuvas, makedonija, srbija, znaes kako mislat ludje, kako zboruvaat, ova ona, so site svetski Naucnici G's i gakji si.
Znaes sto si ??? TIPICEN BUGAR,

Ajde pisuvaj te citame,



Тема Re: zavisi, koj ja pravi "nauchnata dekonstrukcija [re: Пocмaтpaч]  
Автор AлekcaндAp Пoceбний (последний)
Публикувано15.03.04 16:27



Забравих му името. Камедадешков идва от "ке ми дадеш пари, ке се чина бугарин".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.