Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 16.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Илиноис ја легализира дискриминацијата на македонц  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано01.12.03 10:25





State of Illinois
92nd General Assembly
Legislation

92_SR0446 LRB9216991BHbh

SENATE RESOLUTION

WHEREAS, Philip of Macedonia, his son, Alexander the Great, and his tutor, the philosopher Aristotle, were born and raised in the Northern Province of Greece, Macedonia; and

5 WHEREAS, The language and culture of the ancient Macedonians, the ancestors of the inhabitants of northern Greece of today, were Hellenic; and

WHEREAS, The Macedonians, like the rest of the Hellenes in Antiquity, believed in the 12 Gods of Olympus and participated with their fellow Hellenes in the Olympic Games; and

WHEREAS, Pella, the palace where Alexander the Great was born, and Vergina, the burial site of the Macedonian kings, are all located in Northern Greece; therefore, be it

RESOLVED, BY THE SENATE OF THE NINETY-SECOND GENERAL ASSEMBLY OF THE STATE OF ILLINOIS, that for all of the above reasons, we proclaim that the ancient Macedonians are Hellenes and that the inhabitants of the northern province of Greece, Macedonia, are their Hellenic Descendants; and be it further

RESOLVED, That the history of Ancient Macedonia has been Hellenic for 3,000 years and continues to be today; and be it further

RESOLVED, That a suitable copy of this resolution be presented to Dr. Antonios Papadopoulos, the Mid-Western District Governor of the Pan-Macedonian Association, Inc



Тема Re: Илиноис ја легализира дискриминацијата на македонцнови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторИлинoйckи лъв (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 11:43



Илинойс земьо бугарска!
Негиранье му е майката. Де що бугари има, място за антички славо македонци нема.

Знаете ли защо титовистките изселници от Македония живеят главно в Индиана?

Защото Илинойс е Бугарска дЪржава, ете защо! Догодина ще сме 100,000, след още някоя милион, а хейтърите античари ще си седят на село в Краун Поинт, Индиана. Съдба!



Тема Imam rabotano voнови [re: Илинoйckи лъв]  
Авторlndiana (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 02:11



Imam rabotano vo Fort Wayne , Indiana. Tamu imalo mnogu makedonski b'lgari.Site bea b'lgari do deka nedosli titoisticki agenti -komunjasive ot SFRJ.



Тема ахх този Титонови [re: lndiana]  
АвторTace (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 02:36



не ги остави Бугарите на мир ни во Америка. а тие сиромашките от страх да не им се истрие Българският им род всичките поискаха да станат Македонци.



Тема Re: Imam rabotano voнови [re: lndiana]  
АвторИлинoйckи Лъв (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 05:35



Да, така е историята на българската имиграция в Америка е оставила безброй документи за български заселници от Македония. Ако намеря нещо в нета, ще го пусна веднага...



Тема Документнови [re: lndiana]  
АвторИлинoйckи Лъв (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 05:48



Материали за имиграцията ще сложа в отделни теми!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.