Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 09.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вярно ли?нови [re: Tatar]  
Автор balgarin (poznat)
Публикувано30.11.03 01:22



Не я познавам.


Имам един познат македонец,който по едно време нямаше квартира и живял при нея известно време.


3 неща харесвам на този свят - кашкавала,приятелите и това,че съм инат!!!


Тема Re: Вярно ли?нови [re: balgarin]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано30.11.03 10:21



Не знам колко македонци учат в България, но не ми се вярва много от тях да знаят произхода, сигурно просто идват защото образованието ни е по-добро.



Тема Re: Вярно ли?нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор balgarin (poznat)
Публикувано30.11.03 13:17



Ima vsiakakvi hora.

Spomniam si kogato biah edin kurs i poznavah strashno mnogo makedonci.
Sled kato godinata pootmina i edinmi kaza:

- Da ti kaja pravo tuk ne se chuvstvam kato chujdenec i nikoi ne me tretira zle...


Koi znae kakvo sa mu govorili predi da doide ia rodnini,ia priateli.


Ima osaznati balgari,a i osaznati sarbomani i antichki.


Az lichno imam edin priatel,koito e sarboman,vodili sme sporove s chasove,dokato nakraia toi se strahuvashe da mi otgovaria na vaprosite i govoreshe bez da spira,zashtoto kogato spreshe az mu zadavah vapros.
V staiata si toi imashe portret na Branko,sega go niama.
I az go pitah naskoro zashto go niama,a toi mi kaza,che toi nikoga ne e bil fen na Branko,a go slojil portreta na Branko na inat na balgarite.
Vsashtnost ima edna kategoria,koito chuvstvat neshto,no ili ne sa popadnali na hora,koito da im iziasniat neshto ili prosto ne iskat da vidiat istinata,zashtoto znaiat,che tova shte impromeni predstavata za neshtata,a te se strahuvat ot tova.

3 неща харесвам на този свят - кашкавала,приятелите и това,че съм инат!!!


Тема Re: Вярно ли?нови [re: balgarin]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 14:02



хехехе, абе как не ви омрзна да се лъжете, или така подобре се чуствате като си приказвате за шовинизмот български. Ас от каде мислите че знам български, и кой мислите че посещава този форум, некой от македония???? , в софийа има май 5 българомани едниат от велес се беше врзал гол за бандера преди време като виде че животот не му се променил от като започна да плува на своят род. 99% никой не обича очи да види на шовинисти като вас. Да знаете само какво си говорим за вас :)))



Тема за сестрата на Каролинанови [re: xитлep]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 14:05



си нямате престава колку си пада по българи, само за вас си мисли чиста "българка" цялиат апартамент и е с цветовете на българскиат флаг. :))).

Но има нешто интересно за което знам че ще ви падне мъка, а това са македонците от благоевград, и относот между тях и нас.



Тема Re: Вярно ли?нови [re: xитлep]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано30.11.03 14:23



В отговор на:

Да знаете само какво си говорим за вас :)))



Знаем и точно за това сте ни смешни и като си говорим тука татарите за македонската история и денешните македонци и се кинем от смех.



Тема искаш да кажеш екстрасенсите???нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 14:33



вие не говоеите за историа, да сте говоеиле и учеле ще знаехте кои са българите, а кой македонците. Или поне ще вземеше генетското испитуване от мадрид, париж и лондон да го прочеташ. Или ще питаш племеничката на Гоце, или племениците на Миладиновци. Но това вас не ве интересува вие гледате на снимки,дати, зодийачки знаци итн.



Тема Re: искаш да кажеш екстрасенсите???нови [re: xитлep]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано30.11.03 14:55



Па ти гледам много разбираш от история, от известно време търся такъв представител на ФИРОМ, да ме просветли по някои основни въпроси:

Q togava mi kazi pove4e za istoriqta na tiq "makedonci" prez NOVATA ERA!

Kade se e namirala oblastta(temata) Makedoniq?A sa6testvuvala li e kato samostoqtelna darzava PREZ NOVATA ERA I DO DNES????

Kakva aristokraciq i care sa imali prez NOVATA ERA???

Kakvi diplomati4eski dogovori i sporazumeniq sa sklju4vali i s koi darzavi PREZ NOVATA ERA???

Kakvi bitki sa vodili PREZ NOVATA ERA???

S kogo i kade sa vodili bitki prez NOVATA ERA???

Kakva targoviq sa vodili i s kogo(koi darzavi) prez NOVATA ERA???

Kakvi targovski zdelki ili dogovori sa slju4vali prez NOVATA ERA???

Kakva pismenost,knigi,nadpisi,istori4eski pametnici,dvorci,kreposti,grobnici sa sazdali prez NOVATA ERA???

S koi darzavi sa bili v sajuz i s koi sa se srazavali PREZ NOVATA ERA????
IMALO LI E IZOBSHTO DARZAVA MAKEDONIQ PREZ NOVATA ERA??????????????

Koi bqha upravlqva6tite na Makedoniq PREZ NOVATA ERA??????

Koi bqha bolqrite,upravitelite na gradovete i darzavata PREZ NOVATA ERA????

A kakav ezik govoreha PREZ NOVATA ERA - gracki,slavqnobalgarski ili patagonski????

Kade im e bila stolicata i dvoreca PREZ NOVATA ERA???I kakvi intrigi,zagovori,upravlenie,delovodstvo ili drugi dejnosti sa se izvar6vali tam PREZ NOVATA ERA????

S kakvi pari ili stoka se razpla6taha pri targovski zdelki PREZ NOVATA ERA???

Kakvi stoki sa proizvezdali PREZ NOVATA ERA????

Kakvi danaci sa pla6tali PREZ NOVATA ERA????????

Pri targoviq kakvi mita sa pla6tali PREZ NOVATA ERA????

KAkva administraciq sa vodili PREZ NOVATA ERA??????

Imat li administrativni dokumenti ot NOVATA ERA????????

Kakvi pe4ati ili gramoti imat ot NOVATA ERA??????????????

Kakvi sa imenata na upravlqva6tite,aristokraciqta,bolqrite im ot NOVATA ERA?????????? I OTKOGA DO KOGA(godini) sa upravlqvali PREZ NOVATA ERA??????????

Kakav e bil na4ina im na zivot,s kakvo sa se zanimavali i kakav e bil tehniq bit PREZ NOVATA ERA????????????


..........................................I O6TE MNOGO VAPROSI ZA Oblastta Makedoniq prez novata era

Kato se izklju4at balgarskite i vizantijskite u4astnici v istoriqta na Balkanite prez novata era, KAKVO OSTAVA ZA "MAKEDONCITE"?????????MAj edna nula 0000. +-0.
I TOGAVA VAZNIKVA OSNOVNIQ VAPROS - imalo li e nqkoga naciq makedonci i ako ne e imalo,za6to sarbite q izmisliha??????????????? S kakva cel,interesi sarbite q sazdadoha tazi naciq i za6to???Otdelno i vaprosa KAK Q SAZDADOHA tazi makedonska naciq i pazqt li se vse o6te dokumenti ot nasilstvenoto pomakedon4vane(poeni4er4vane,posrabs4vane).

A ako e imalo takava naciq,za6to samo sarbite sa nejnite sazdateli i poddraznici.ZA6to za ostanaliq svqt tova ne naciq,a oblast???????????A za6to za vsi4ki nesrabski istorici oblastta MAkedoniq e v Severna Garciq i Turciq????????????

mnoooooogo vaprosi



Тема Re: искаш да кажеш екстрасенсите???нови [re: xитлep]  
АвторHитpeтo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 15:05



Ти напикан още хитлеристе не си дорасъл за някои разговори,трябва много да четеш и да препочиташ за да запомниш някои истини и най много това -каузата ти е губеща,тя си отиде с комунизма и интернационала!!!



Тема Re: искаш да кажеш екстрасенсите???нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 15:08



што си мълчиш толкова време, може ли да ми овозможиш на некое предаване да кажам сичко това което наброи??? Имам многу интересни дани да изнесам. Ще видиме кой ще испадне че има омраза ние македонците който сме винаги приателски настроени към българите или вие шовинистите които непрекснато ни псувате и ни наричате срби, грци, българи, цигани итн. Иако за това циганин не знам как има некой лице някой български шовинист да каже на македонец циганин, . Но нека, да обйасниме на българската аудитория, кой е крив за нарушените отнашения между македонците и българите.

а ето черпам те сега с един цитат от австрискиа министер за външни работи, виш какво е казал он в 1878 godina

"STAVETE MU DO ZNAENJE NA (RUSKIOT AMBASADOR VO
CARIGRAD) NELIDOV DEKA NASATA VLADA VOOPSTO NEMA DA
TOLERIRA EDNO SIROKO BUGARSKO KNEZEVSTVO. VO
SANSTEFANSKIOT PRELIMINAREN DOGOVOR VOOPSTO NE E
ZACUVAN ETNICKIOT PRINCIP. SPORED STATISTICKITE
PODATOCI SO KOI RASPOLAGAME, NAM NI E POZNATO DEKA
BUGARITE I SRBITE JA NASELUVAAT ZEMJATA OD CRNO DO
JADRANSKO MORE. SRBITE SE PROTEGAAT NA ZAPAD I NA
LEVIOT BREG NA DUNAV I SAVA, DODEKA BUGARITE SE
PROTEGAAT OD DUNAV DO STARA PLANINA. TERITORIJATA NA
MAKEDONIJA E NASELENA SO RAZNORODNO NASELENIE, VO KOE
PREOVLADUVA SLOVENSKIOT ELEMENT. MEDJUTOA POZNATO E
DEKA VO TAMOSNOTO SLOVENSKO NASELENIE SE JAVUVA SILNA
STRUJA, KOJA NASTOJUVA DA TRGNE PO SVOJOT SOPSTVEN
PAT."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.