Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Защо не изберем модератор?нови  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано17.11.03 21:59



Няма да банва никой, просто ще подбере темите и постингите на героите на мисълта като Дунек и Пайков, които постват български документи, написани на български език и подписани от "македонските герои", и ще ги сложи в една тема най-отгоре. Така всеки ФИ-ром който посети форумът ще може да чете простотиите на предшествениците си, ще се образова и няма да ги повтаря.



Тема Против!нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторЧepньo Пeeв (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 22:08



Едно от най-големите достойнства на форум като този, в който се дискутират по правило конфликтни тези, е именно липсата на всякаква режисура или - по македонистки маниер - открита цензура.



Тема Re: Против!нови [re: Чepньo Пeeв]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано17.11.03 22:12



Аз просто искам да се запази и концентрира ФИ-ромската простотия в една единствена тема, не да се налага каквато и да било цензура.
В сегашното състояние на форума назад отиват и изчезват от поглед много ценни теми доказващи тежкото състояние на олигофрения на Дунек, Пайков и ко.



Тема Re: Против!нови [re: Чepньo Пeeв]  
АвторOrнecлaв (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 22:19



Това мнение съм го чувал хиляди пъти и е пълна глупост.
Форум без модератор е като дете без възпитание - т.е. голяма напаст.
Така наречената "свобода" на немодерираните форуми води до отлив на качествените събеседници, защото им омръзва да отварят хиляди съобщения в които лайт-мотивът е "да ви го ебеме мамето бугарско".
Аз не бих отворил 100 просташки съобщения за да открия две-три интересни сред тях. А ако има модератор, той ще трие несъдържателните съобщения и така във форума наистина ще има неща, които стават за четене.
Когато кажем цензура, вие си представяте "македонска цензура" - триене на всичко което не ти отърва. Не става въпрос за това тук. Просто има нужда някой да въведе ред и добър тон на форума. Да се трият обидите, да навикнат простаците да не си избиват комплексите в клуба.
Предлагам да гласуваме веднага за модератор.



Тема Как стои въпросът с модериранетонови [re: Orнecлaв]  
АвторЧepньo Пeeв (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 22:24



на мнения, в които още в първото изречение събеседникът ти чува, че тезата му е пълна глупост? Е ли това просташко съобщение или не? Ако да, какво наказание ти сам би си определил? Ако не, то къде е границата между грубиянщината и възпитаността?



Тема Re: Против!нови [re: Orнecлaв]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано17.11.03 22:24



Абе може и да се трият самоцелните псувни, но в никакъв случай не трябва да има бан! Всеки, който пише що-годе смислено да бъде оставян да се изказва, пък дори и да е най-смехотворната сръбска пропаганда.



Тема Re: не отнемай последната им надежданови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторЦakaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 22:32



сега този форум е се що имат, след като Ахмети им стана началник...



Тема Re: Защо не изберем модератор?нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторThePatriot (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 22:50



Може ли аз като по неутрален македоно-български патриот имащ и някои чуждоетнически елементи в родословието. Предлагам гласуване. Всъщност как се става модератор?



Тема Re: Как стои въпросът с модерирането [re: Чepньo Пeeв]  
АвторOrнecлaв (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 23:16



Това че тезата ти е пълна глупост е мое мнение, аз съм откровен и го отстоявам. Но след това има и друго писано. Т.е. основата тема на съобщението не е глупостта на тезата ти. Ако ме разбираш.
Освен това, не съм казал, че ти самият си глупав. Това е разликата между спор и размяна на обиди.
Ако моето мнение те нагрубява - това е твой личен проблем. Но това е мнение по въпрос, не описание по адрес на външността, характера или роднините ти.




Тема Re: Защо не изберем модератор?нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Авторбyrapckиoт дeмokpaтckи тиrap (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 23:19



Не правете тази грешка, да слагате модератор. Нашият форум затова оцеля 4 години, защото всеки има пълна свобода да си покаже колко му е акълът. През това време двата най-големи македонски форуми, прочути със своятя цензура: big-blue и members.boardhost.com/makedonija пуснаха кепенци.

За миналите 4 години имаше нахалитети много по-големи от сегашните и тогава устискахме да не слагаме модератор, нека запазим традицията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.