Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 07.07.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 10 te bugarski izlivi na inteligencijaнови  
АвторKatar (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 04:40



1.Паисий Хилендарски след 200 и кусур години робство е ОСЪЗНАЛ истината за България и тръгнал по села и градове да сее семето на съмнението.
-Za kolku kratko seushte ne se znae ja osvestil “Bugarskata nacija” toa e dobro cuvana tajna od BANU inaku se pagja vo voda.

2.Искам да заявя че България спазва правата на всички малцинства в българия,и също и на така наръчения македонски народ,който е съставен от най-чистите българи.
-Sekoj komentar e izlishen..

3.1878 България е освободена от турците.Подписан е Санстефански мирен договор,с които всички бугари живеят в една държава.В Македония руснаците са посрешнати с почести,а българските войници като освободители.
-Kakvi ruski vojnici be vo Makedonija a bugarite osloboditeli a rusite doshle da davaat moralna podrshka I toa cela crnomorska flota isto kako na futbalski natprevar de.

4.А обединението с Македония, най-вероятно ще го направим обединявайки се с Европейската общност. То малко остана, стига САЩ да не ни сложат прът в колелото, че май идеята Обединена Европа не им харесва.
-Ova se vika bugarska konfrotiracka nacionalna strategija

5.При преброяванията в България има графичка македонци и македонски език.
-Imalo ama toa ne go priznavate.

6.Поради късогледата българска политика от по-старо и по-ново време, между нас и македонците е изровена дълбока пропаст.
-Ne e toa propast prosto e tugja zemja koja ne vi pripagja,ma znaete komshiite vi se krivi ne vi ja davaat za zalenje ste ,ljubovna patetika bez kraj.

7.Няма дефиниция за "македонско" извън обичайните групови разлики между село и село.
-Mnogu me interesura shto mislite za bugarskite obicaii od selo do selo

8. Културното влияние на "тураните" било много силно и за това те се назовали "булгари"
-Ova I brsjacite bile slavjanizirani turani e naj naj istorisko tolkuvanje,samo neznam dali kje go potvrdi I BANU

9. Мемоарната литература на Граф Игнатиев която е публикувана на руски и български език, Пред Берлинския Конгрес, българските земи на Балканския Полуостров са определени като исторически наши точно от него. Прочети <ГРАФ Н.П.ИГНАТИЕВ и БЪЛГАРСКИЯТ ЦЪРКОВЕН ВЪПРОС> от ПАТРИАРХ КИРИЛ.
-Dali originalot na memoarite e na patrijqarhot ili na grofot ili vo falsifikatorstvoto nema granici.

10. В България населението от отделните райони е доста измешано и такива чисти понятия шопи, тракийци, добруджанци, родопчани, македонци просто вече няма. Последните 40-50 години са свързани с голямо преместване на населението и на голяма част от българите единия родител от един край на България а другия е от друг край. На мене баща ми е шоп, а майка ми е тракийка. Дедовците ми също са преселници от други краища. Едните са от беломорска тракия, други са от Радопите. Просто всичките са били българи.
-Recept za sozdavanje na arievska bugarska nacija,ili ciganska beshe.

Ps. Sekoj shto kje se prepoznae neka izvini ama I nie imame pravo da davame didakticko pedagoshki casovi I toa bez pari.
Ako vi se komentira komentirajte ako ne barem vo idnina pamislete malku po realno pred da ja iscukate tastaturata oti ve uveruvam deka kje ima ushte vakvi postinzi.



Тема Re: 10 te bugarski izlivi na inteligencijaнови [re: Katar]  
АвторSOS (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 04:47



NE VREI DA IM OBJASNUVAS



Тема Re: 10 te bugarski izlivi na inteligencijaнови [re: SOS]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 11:23



abe koj im objasnuva, da si gi vidat glupostite koj gi tresat. a nie da se smeeme.



Тема Re: 10 te bugarski izlivi na inteligencijaнови [re: Katar]  
Авторha-ha-ha (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 11:38



Razlikata mezdu nas-balgarite i vas makedonistite e,4e nie vi vadim kupi6ta fakti i argumenti,a vie njamate fakti i za tova si sluzite sas sarbokomunisti4eski paranoidni pisanija i lazia 4esto psuvnjata vi e naj-silnija vi argument[smeq se



Тема Re: 10 te bugarski izlivi na inteligencijaнови [re: ha-ha-ha]  
Авторha-ha-ha (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 11:45



Taka,4e koj na kogo se smee pove4e e mnogo jasno.Nie se smeem na negramotnossta i neznanieto na makedonistite,a te se smejat,za6toto ne znajat kakvo da kazat(ot glupost,de)



Тема Re: 10 te bugarski izlivi na inteligencijaнови [re: ha-ha-ha]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 11:50



fakt N1.Тие сите кои що ги писа са ми роднини и като така само яз можам да говорам за тех":))
---------------
fakt N2
Taka,4e koj na kogo se smee pove4e e mnogo jasno.Nie se smeem na negramotnossta i neznanieto na makedonistite,a te se smejat,za6toto ne znajat kakvo da kazat(ot glupost,de

ova vi se faktite, ako sakas fakti odi na ilinden.com.mk razgledaj prperpocitaj gi po pet sest pati pa dojdi.

Toa deka si bugarski rasist, ne e navreda i srpska propaganda tuku realnost. Ve goni nekoja paranoja srpska pa i nas srbi ne napravi. Toa e mora da se ima fakt inace nebiva razgovorot neli??
ajde ostani si so zdravje sega.



Тема Re: 10 te bugarski izlivi na inteligencijaнови [re: da]  
Автор tulsa (...)
Публикувано18.09.03 15:04



Ама верно, че не са сърбите виновни
за всичко..
Голема е и "заслугата " на.... изнасиления
да представи изнасилването ,
като акт на свободна воля или
брак по любов.
Компенсации....



Тема Re: 10 te bugarski izlivi na inteligencija [re: ha-ha-ha]  
Авторsos (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 15:10



fakt e ~ koj se smee podolgo zivee !!!! a neznam nisto za dokumenti cuvanje



Тема Re: 10 te bugarski izlivi na inteligencijaнови [re: da]  
Авторindiferenten (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 15:24



Не разбрах факт номер едно какъв факт е. Би ли ми обяснил???



Тема Re: 10 te bugarski izlivi na inteligencijaнови [re: indiferenten]  
АвторKatar (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 22:16



znaci 200 g pred pasii bugarite ne znaele nishto za sebe i op eve go Pasii se im objasnil za neceli dve godini i togaj se rodi Goljamata Blgarska nacija i inteligencija so koja momentalno sporime .




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.