Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 01.07.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема armory.com/thrace~ и ajvar.com - ЦЕНЗУРАТАнови  
АвторKOMУHИCT (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 12:02



В тези два форума царува най-жестоката националистическа цензура, която съм виждал. Току спомена думичката "българин" и Goodbyyyyyyyyyyye!



Тема Re: armory.com/thrace~ и ajvar.com - ЦЕНЗУРАТАнови [re: KOMУHИCT]  
Авторcolonel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 15:09



Az lichno postradah na www.ajvar.com.

Parvo mi trieha postingite.
Posle mi zabraniha nika, a sled kato se preregistrirah me otrjazaha i po IP adres.

Takava e "slobodata" v dneshna Makedonija.

Ste pomolja Bulgarite v chuzbina da me zamestjat zastoto po-trudna ste gi otrezat po IP adres.

Pozdrav Colonel



Тема Re: armory.com/thrace~ и ajvar.com - ЦЕНЗУРАТАнови [re: colonel]  
Автор irq (dma)
Публикувано04.04.02 15:18



S goliamo udovolstvie, ama ajvar.com ne bachka

Btw ima mnogo site-ove s "free shells". Idi, registrirai se na 5-6 i minavai ot tam, puk neka ti bannvat IP adresa, shte se ozoriat dokato gi forbidnat vsichki . Makar che se sumniavam v smisala na prisustvieto na bulgari v takiva forumi. Te obiknoveno se poseshtavat ot silno podkovani veche make-ta.
Tuk e kude-kude po-dobre, zashtoto imame dobri subesednici s niakakvi argumenti.



Тема Re: armory.com/thrace~ и ajvar.com - ЦЕНЗУРАТАнови [re: irq]  
Авторcolonel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 15:31



Zravej irq,

sigurno li e che ne raboti? Az si misleh che sa me zabranili?
Zastot mi kazva "Access Forbiden".

Izvinjavaj za vaprosa , no kakvo e tova free shell i kak bih mogal da go polzvam?

A za prisustvieto na podobni site-ove smjatam che e mnogo vazno, zastoto mezdu tezi bezmozachnite ima i normalni hora koito samo chetat i rjadko se osmeljavat da postvat. Trajbva poveche tarpenie i uporstvo.

Pozdravi Colonel



Тема Re: armory.com/thrace~ и ajvar.com - ЦЕНЗУРАТАнови [re: colonel]  
Автор irq (dma)
Публикувано04.04.02 15:47



Ami za free shell...

Otidi na www.google.com i potursi neshta za free shell, ne znam na izust site-ove, tam triabva da izlezat dosta. Ako ne namerish nishto, koeto da ti e v pomosht mi pishi na maila i kato nameria vreme shte ti dam podrobna informacia.

Moje bi si prav, za fakta che triabva da se prisustva i na takiva mesta kato ajvar.com, no az ne moga da izdurjam . Dori da ne biah bulgarka, pak shtiah da si zadavam vaprosi otnosno logikata na tezite im. No kakto i da e.. Ajvar.com naistina ne bachka ot izvestno vreme, relano tova koeto pokazva, e che ima prekaleno mnogo lognati user-i, no ne viarvam tova da e istinskata prichina. Edin gospod znae ..



Тема Re: armory.com/thrace~ и ajvar.com - ЦЕНЗУРАТАнови [re: irq]  
Авторcolonel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 15:57



Ako ni chete njakoj ot chuzbina neka opita dali www.ajvar.com raboti!!!

Ako da, znachi che sa zabranili povecheto ot BG IP range-ovete.

Za Ajvar moga da to kaza che izdarzah poveche ot 4 meseca, no javno te ne me izdarzaha nakraja.

Znam che mnogo po-lesno e tuk, kadeto ima mnogo samishlenici, no istinata e tam i trjabva da ja posrestnem takava kakvato e nezavisimo dali tova ni haresva ili ne.

Tezi hora sa iztragnati ot koren i naj-lesno e da se hvanat za komunizma SDSM i nacionalizma "Makedonizma". Nie trjabva da im pomognem da parvo da se pochustvat svobodni i sled tova da se zapitat kakvi sa.

Pozdrav Colonel



Тема Re: armory.com/thrace~ и ajvar.com - ЦЕНЗУРАТАнови [re: colonel]  
Автор irq (dma)
Публикувано04.04.02 16:03



Az sum izvun Bulgaria i sus sigurnost ne e zabranen moia klas ot IP-ta. Prosto e naakan site-a, ili sa go zatvorili za vsichki, osven tezi koito znaiat kak da vleznat, koi znae ..

A za ajvar.com, ne znam, nikoga ne sum hodila tam, ili moje bi 1-2 puti. Chestno kazano az sum na mnenieto, che vseki koito iska da znae, moje da nameri informacia. Ako ima otvoren duh, shte otkrie istinata, ako ne.. shte prechupva vsichko prez svoiata si prizma. Tova vaji i za bulgarite i za makedoncite i za vsichki..

Tochno zatova mi haresva tozi forum, zashtoto ne se poddurjat inatski samo faktite, koito ni iznasiat, a se priznavat i nashite greshki.



Тема Re: armory.com/thrace~ и ajvar.com - ЦЕНЗУРАТАнови [re: irq]  
Авторcolonel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 16:13



E tozi otgovor me uspokoi, znachi moze bi ne sa me zabranili. Zastoto polozih mnogo usilija za da ostana tam. Dori zapochnah da pisha na "Makedonski" za da ne me trijat.

A za tova che kojto iska vinagi moze da stigne do istinata si prava,
no ne znam dali si bila skoro v MK. Az sam hodil dosta chesto osobeno prez poslednite dve godini i moga da ti kaza che obiknovenite Makedonci sa mnogo zle sas obrazovanieto, moze bi narocno naroda s izkljuchenie na malka chast ot pro-Srbski nastroenata intelegencia e darzan v nevezestvo.
Taka che trjabva di im se pomaga, ne visikomerno a tarpelivo i uvazitelno.


Pozdrav Colonel



Тема Re: armory.com/thrace~ и ajvar.com - ЦЕНЗУРАТАнови [re: colonel]  
Автор irq (dma)
Публикувано04.04.02 16:26



Za sujalenie ne sum bila nikoga tam. No se nadiavam da mi se otvori vazmojnost da otida, kakto vuv vardarsko, taka i belomorsko. Mislia che edna ekskurzia s muja mi rodnite mesta na diadovcite mu, niama da se otrazi zle (toi ima strannia kasmet da e ot dvete mesta, no roden v shopsko, izobshto "idilia bulgarska")




Тема Re: armory.com/thrace~ и ajvar.com - ЦЕНЗУРАТАнови [re: irq]  
Авторcolonel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 16:36



Moga da ti preporacham da ne polzvash ekskurzii, a da otidete s kola.
Az predi 5 godini obikolih s kola cjaloto Ohridsko ezero i izkarahme tam s jena mi 10 dena. Beshe velikolepno.
Sega za sazalenie zaradi albancite moze da se nalozi da patuvate prez Bitolja.

Za Skopje edin moj prijatel ot chuzbina kaza "The ugliest capital I have ever seen".
Grada e srinat pri zemetresenieto, a novite sgradi sa grozni i v totalitaren stil. Za mrsotijata da ne govorja. Dori ne prilicha na Bulgarski provincialen grad.
Nadjavam se sega sled kato im dadoha pari malko da zivnat.

Prez Maj sam reshil tvardo da otida do Solun. Vse pak na 330km e i e sramota da ne otida.

Pozdravi Colonel




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.