Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "The Good,The Bad,the Ugly"-a remake  
Авторlgor Malinovski (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 22:22



Vovata's favorite movie






Тема Re: "The Good,The Bad,the Ugly"-a remakeнови [re: lgor Malinovski]  
АвторMoмчил (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 23:12



Высоко - Уважаемы и Благо - Почитаемы Г-н Малиновский! У Вас замечателен талант артиста и художника. Одноко позволите мне заметить что Вы неразумно и легкомысленно расточаете и продуваете этот дар Божий, теряя своё время защищающи одну изгубленную идею, а именно Сербское наследие в Северозападной Македонии. Такое наследие есть ничего иное кроме плод больного воображения. Но даже если такое наследие и существует, то оно совершенно безполезно сегодня, когда вся эта територия населена албанскими мусульманами.
Вот что я вам предлагаю: присоединитесь к благородной Болгарской борьбе за уничтожение македонизма и за торжествование Истины, как это уже сделалы многие мудрые Сербы. В конце концов Сербы породили это изчадие адово, будет только справедливо если Сербы помогут его убить.
Как говорил Тарас Бульба своему сыну:
"Я тебя породил, я и убью"




Тема Re: Игоре, майка,нови [re: Moмчил]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 23:31



Въобще не си ме разбрал като човек.

Нека ти го кажа ясно:

Не мразя сърбите, не мразя никоя нация per say.

Мразя лошите сърби, както мразя и лошите българи и то – точно поравно. Обичам свестните интелигентни и честни сърби. Същото и с българите, а и с всяка друга нация...

Не мразя Слобо като човек – не го познавам лично. Мразя политиката му и всичко, коеот неговата власт олицетворяваше. Не мразех и Тодор Живков лично, чувал бях, че бил веселяк и занимателен компаньон. Мразех системата, на която той беше начело. Мразех тази част от него която се отъждествяваше с тази система. И доколкото хората са отговорни за постъпките си, и доколкото има някаква съдебна норма, Слобо е точно там, където заслужава. Сега вече, като е там, зад решетките, ми е безразличен. Оттам той е вече без значение. Може би още само като символ за нещо. Нещо отминало, което, да се надяваме, няма да се върне никога. Сега, може би малко го съжалявам и донякъде презирам.

Понятно?

Вовата



Тема Вова, ти май ме сбърка с Игор?нови [re: Boвaтa]  
АвторMoмчил (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 23:36







Тема Како заколнат.....нови [re: Boвaтa]  
АвторИrop (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 23:59



...Макијавелист,неразделноста на постапките од психофизичката појавност на и последователната перцепција на таквиот ентитет како манифестација подложна на расудување не преку некаква шизоидна етика,туку како балистички,предвлив феномен,е таа и таква етика е појдовен импулс на мојата етика,која е имуна од манифестации на сентименталност чии стожер е некаква хуманистичка универзализација на архетипни суштества со некаква взаемност,подложна на вкалупување во Нео-Архетипот.......и тоа во форма на опортуност............бездруго,некогаш надбљудувателот го ползува Штитот да ја преточи безличната предвидливост на Субјектот во поинаква посока.....во Цел која ги оправдува средствата......а каква ли партикуларистичка божественост може да приграби смртник освен сознанието дека некаде и некогаш вдахнал ва ноздрите на некое од милијардите парчиња глина дел од своето его...да,Вовата,универзализирајќи те ја свеста за момент го разбудив с левичарот во тебе со сета негова субмисивност...........глумејќи безрбетник,Флеш Анимејшн Джоукмејкер.........ете,жално дури и ме патернализираш(е).......нека се остави дивечтта да се размножи,како ловецот не би си го истрошил материјалот......жално...Ecce Vovata....Блгарин од Штатите..и за момент о проклетнику помисли за еден бескрајно суров,млад Српски бизнисмен како за "наше дете"....ах,ти призраку на метафизицираната нерашчистеност со себеси,избледена сентаменталност обиколена со распадливост на која и недостасува внатрешна субстанца како градежен амортизатор..........нека бидат мнозина такви и малкумина поинакви........а тие се ловци,Вовата,ловци........In Шовинизмот Veritas!



Тема Момчил......нови [re: Moмчил]  
АвторИrop (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 00:04



..........Я буду ждать недо вечного года 1330



Тема П.С. Момчил и Вовата......однапред....нови [re: Иrop]  
АвторИrop (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 00:10



Я будем ждать,Я будем ждать,Я будем ждати се совршени еквиваленти прифатливи во урбаниот жаргон,не обидувајте се да сте ставите во улога на итреци со некакво партизанско-Живковистичко теоријско познавање.....не му раскажувајте на Армстронг за Месечината,не му ја споменувајте.....



Тема Re: Момчил......нови [re: Иrop]  
АвторDobrin (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 07:29



Gledaj sled 1330 da ne dochakash pak edna 1389. Osven tova patjom shte trjabva da minete pak prez 924 i 999.

Toja pat mozhe i da ne gi zadminete



Тема Re: Како заколнат.....нови [re: Иrop]  
Авторgo6o (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 15:40



Igore - ne znam kakav si - Srbin li, Rusin ili anticki Makedonac, ali jedno ti mogu reci!
Dugo sam ziveo u bivsoj Jugoslaviji i jedno sam razumeo - da su Srbi(u ogromnoj vecini) divljacki,necivilizovan narod, koji je od Turaka nasledio najgore osobine!
Boga mi, pricao sam sa Hrvatima, Slovencima, Bosanskim muslimanima, Madjarima - pa svi vas oni prevazilaze kulturom i mantalitetom! Kako onda hoces da ostanu u jednoj drzavi sa vama(pod vasim jaremom)!
Srbe cu jedino zapamtiti kao dobre poljoprivrednike i dobre svinjare!
Nisam sovinista, ali vi stvarno niste narod, kome bih se divio!
To ste medjutim i dokazali za vreme ratova u Hrvatskoj, Bosni i na Kosovu!



Тема Takyv vitievat stailнови [re: Иrop]  
АвторHilmar Kabas (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 18:39



dokolkoto znam, bil meriloto za pametnost kaj makedoncite - znachi taka da govorish i ot vreme na vreme da dobavjash po edno "fatalen" ili "difuzija-transfuzija" i nemash greshka -)))!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.