Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 24.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема za makedonskiot basibozlukнови  
Авторhehe (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 04:19



ekskluzivno: abre ursuzi vardarski skapani odrodeni i zaebani, evo vi be, pileta sareni, malka montaza - vizuelen miks - od eklekticka bugarska kultura, za da se naucite i vie malku na fines i evropejstvo.

ete bre ja nasta bugarija, nasata varna - perlata na crnoto more!

















































































































































































































Тема heheнови [re: hehe]  
АвторBvlgari (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 08:31



Bravo hehe
Ti si oficialnijat fotograf na foruma maina.

Abe vikam aj stiga s taja Varna. Samo snimki ot Varna i Burgaz. Nema li niakoi da slozhi snimki ot Sliven ili Jambol da kazhem.



Тема Re: heheнови [re: Bvlgari]  
АвторTase (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 09:26



Svilen i Jambol ne zvuchat bugarski.



Тема Re: heheнови [re: Tase]  
АвторDobrin (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 09:36



Pa to i Skupi ne zvuchi Makedonski ama eve ushte e Makedonski. Prashanie e ushte kolko.

Bitola Bitola Tase, tam deto e plochata na Tzar Ioan Vladislav i kadeto e bilo poslednoto ubezhishte na Bulgarite tam ke bide i vasheto posledno ubezhishte. Tam ke ja mestite prestolninata na Al Mak. Bitola nali zvuchi bash Makedonski.


PS: Jambol idva ot anticnoto ime na grada Diampol, a grad Svilen vse oshte njamame. Imame mnogo Svilenovci. Imame obache grad Sliven i toa zvuchi bash po Bulgarski



Тема Svilengradнови [re: Dobrin]  
АвторTase (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 09:41



Kako be nemate Svilen? Ne sum znael deka i slivite bile bugarski, a Srbite se proslavia so slivovica. Ne beri gajle za nas.



Тема Re: Svilengradнови [re: Tase]  
АвторDobrin (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 10:01



Kako be nemate Svilen?

Imame ama ti obarka Sliven blizo do Jambol sas Svilen. A otkade znaesh za Svilengrad? Vie Makedonchinjata neshto mnogo dobre ja izuchihte Bulgarijata. Po moreta Balkani nasam natam to ne ostana mjasto koeto da ne ste videli i prouchili Kakvo da ne se ste reshili da otkrivate klon na RoM v BG? Tatarite obache ne spjat nali znaete. samo da se pojavite i momentalno shte vi Tatarizirat antickite koreni.

Ne sum znael deka i slivite bile bugarski, a Srbite se proslavia so slivovica.

Ama s Bulgarski slivi, nali? Osven tova znaesh che stara Srbija e ot Jadrana do Crnoto More.... barabar sas slivite i slivovata.

Ne beri gajle za nas


Abe kak da ne bera gajle. Den i nosht samo za vas si mislja. San veche ne me hvashta kakvo shte gi pravim nashite ljubimi Makedonchinja

Utre nachalstvoto ot Bugarskata propaganda shte me prasha kak da gi spasjavame Makdacite i az kakvo shte predlagam ne mi stiga akala. Tozi pat shte trjabva da prilozhim novo lekarstvo koeto da vi spasi bez nepremenno da vi ubiva. Trjabva da se vnimava s dozata. V protiven sluchaj preminavame direktno kam bezboleznena eftanazija
Ama ajde stiga tolkova che ot mislene za vas pak me zabolja glavata....



Тема Re: za makedonskiot basibozlukнови [re: hehe]  
Авторnabljudatel (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 10:11



Sofia-nashata gordost!



Otidete na photo gallery i si vzemete 1 chas vreme!



Тема Re: za makedonskiot basibozlukнови [re: hehe]  
АвторDobrin (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 10:19



Hehe pak gi draznish Makedonchinjata

Spokojno Makedonchinja - izmamna e krasotata na Tatarskata respublika Bugaristan. Vie kato potomstveni borci protiv Bugarskata propaganda sega da ne vzemete na stari godini da se vljubite v BG. Za koga?


Hehe abe kade e zlatoto po kubetata na Katedralnata Crkva vav Varna? Mnogo sa ti stari snimkite. Daj zlatoto v blizak plan. Da gi zaslepim brakjata. Vednaga ke tragnat gladnite, goli i bosi Makedonski ordi da ja oslobodjat Varna ot Tatarskiot okupator. Problema e che kato ja oslobodjat Morskata ni stolica njama da iskat da se vrashtat v RoM a nie nali znaesh kak vse si patim ot osloboditeli deto ne iskat da si tragnat...



Тема Re: za makedonskiot basibozlukнови [re: Dobrin]  
Авторnabljudatel (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 11:42



"Al.Nevski" sega ja pozlatjavat nanovo za 5 miliona DM i goljamoto kube dazhe beshte gotovo!



Тема Re: za makedonskiot basibozlukнови [re: nabljudatel]  
АвторDobrin (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 12:03



Abe kakav Alexander Nevski. Sega veche trjabva da se misli za pozlatjavaneto na Tzarskia dvorec pa ako shte 500 mln DM da struva, njama da chakame da padne de.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.