Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 18.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кой е най Добрия Магнови  
Автор pit.iwc ( БЪЛГАРИН)
Публикувано03.11.19 12:37



Силата е в простите неща!

Бих искал да попитам ? Има ли Метод, Тест, Титла...който определя Маговете? Пример! войник ефрейтор Старшина Леитенант Капитан Майор Полковник ииии ГЕНЕРАЛ....? за МАРШАЛ -A се знае той си е един БОГ Ниякаде четах че в Балгария маговете се броят на прастите на едната рака !!!!

п.п Всъшност колко са те ? Защо да не се знаят ? За да помагат ! Не всичко е пари нали

Редактирано от pit.iwc на 03.11.19 12:47.



Тема Re: Кой е най Добрия Магнови [re: pit.iwc]  
Автор pit.iwc ( БЪЛГАРИН)
Публикувано10.11.19 14:17



Леле леле всичко мълчи ??? Аз съм редник , питам за Генерала ? Вие тук клубарите занимаващи се от години с наука или философия или занаят МАГИЯ...Достигнали ниво леитенант? Капитан? Или Майор толкова ли не знаете кой са най добрите сред вас????



Тема Re: Кой е най Добрия Магнови [re: pit.iwc]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано10.11.19 23:14



За да разбереш, пиши пак преди 15 години!

No morебане


Тема Re: Кой е най Добрия Магнови [re: pit.iwc]  
Автор Lanfear77 (непознат )
Публикувано30.11.19 23:57



:) Ам доста смешна е тази войнишка реторика...Иначе има доста хора с най-различни дарби, обикновено не чак толкова силни. Като имаш предвид, че повечето надарени са жени, жените нямат навика да си ги мерят...дарбите

!
Я бе, на едната ръка, в България .



Тема Re: Кой е най Добрия Магнови [re: Lanfear77]  
Автор pit.iwc ( БЪЛГАРИН)
Публикувано26.12.19 10:45



Да тук си прав!!!! Повечето са жени .....

Но за да съм искрен Най добрите в всички професи са мъже!!! Ти който се появи в съня ми )))) Обади ми се на лични ? Помня как бе облечен на кое място се видяхме и ти с кого беше ...Доста си силен



Тема Re:нови [re: pit.iwc]  
Автор mc Urod (мъченик)
Публикувано19.02.20 17:42



Няма силни и слаби, има способни и неспособни.
Няма йртатхия - всички са самоуки. Някъде дават основно образование, после, ако нещо от дисциплините те влече се развиваш самостоятелно.

Те магьосниците са в друг свят и точният им брой е неизвестен.
В момента (от около 40г. контролът малко е изтърван и сноб-магове плъзнаха навсякъде...

Има признаци по които да разбереш дали си маг, но едва ли ги имаш.





Тема Re:нови [re: mc Urod]  
Автор pit.iwc ( БЪЛГАРИН)
Публикувано01.04.20 19:44



Аве имам ниакаква Сила Осбено в сънуването !! Но как да се очистя к как да прочистия дома си не Знам а и няма каде да прочета

Затова питам и тарсия

п.п Никой и не помага , защо са тогава тез Клубове ?

Редактирано от pit.iwc на 01.04.20 19:53.



Тема Re:нови [re: pit.iwc]  
Автор Lanfear77 (непознат )
Публикувано13.04.20 02:19



Чистенето става с къпане, метла и парцал :)!
Много ми е интересно това чистене :), голяма мания. Иначе в къпането няма лошо, особено ако си се валял в калта...ма знаеш, че не трябва да го правиш, нали? Нямаш идея колко много информация имаше по форумите...читавите форуми затвориха. Този пък е покрит със спам, а и хората ги няма.
Можеш да прочетеш: "Стопанката на Господ" - българска приложна магия, Ошо - вещерство + шаманизъм, Кастанеда - класически шаманизъм...въпросът е, че обикновено разбираш точно толкова, колкото ти е нивото в момента. Ако нещо ти се струва глупост - трябва да порастеш още мъничко. Търси общото, корена, ядрото - то си е вътре в теб. Няма как да разбереш тези книги ако не разбираш света - това става с гледане, вникване в материята на света.

А иначе има способни и неспособни - да, но има и различна сила...не се раждаме еднакви.



Тема Re:нови [re: Lanfear77]  
Автор pit.iwc ( БЪЛГАРИН)
Публикувано16.04.20 01:29



Без да знаеш налучка Чел съм ги наи много ми допадна Кришна Мурти Медитация и Осъзнаване Но това е за съмия човек

Ще съм максимално Точен (когато правят заклинание Магия проклятие Тези Вещари ползват Ритуали влагат енергия Ползват сили от друг свят ) Ти си медитираи Къпи се през 2 часа и чисти с метла колко си искаш Енергията на стореното ще си витае там

ИМА ЗАКОН НА ВСЯКО ДЕИСТВИЕ ИМА РАВНО ПО СИЛА ПРОТИВОДЕИСТВИЕ !!!

пп Е за това говоря другия ритуал не го знам ??? A Ти Знаеш ли го ?


Редактирано от pit.iwc на 16.04.20 01:29.



Тема Re:нови [re: pit.iwc]  
Автор Lanfear77 (непознат )
Публикувано17.04.20 22:33



Ам, аз не се ли изразявам точно - не трябва чистене, ако не се оваляш в калта! Ако имаш желание да правиш неща, които ти развалят енергийният баланс, никакво чистене не може да ти помогне. Той се възстановява доста трудно, особено след сериозна злоупотреба, ритуал не помага. :) Нещо не звучиш като вече прочетена "Стопанката на Господ" - това е най-близката до българската душевност книга. Другите са по-отдалечени. Тукашните вещици хич не си падаме по кришни и мурти

, не че не използваме изобщо подобни техники де...ма основата е друга. Четейки книгата е добре да се абстрахираш от ритуалността, тя е важна само ако ти помага. Обикновено пречи - хората си мислят, че е доататъчно да заучат ритуала и готово, а той е само опаковката. Първо основата, после медитации...основата не е непременно магия!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.