Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 18.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сънуване !нови  
Автор pitiwc (Българин)
Публикувано06.05.20 00:29



Най ясно се сънува чрез пробуждане към 03 бодуваш и отново заспиваш към 6-7 състоянието е невероятно Можеш да Сънуваш Кой ти е Направил магия искам да кажа не професионалист и по тоно е хвърлил зла енергя

Трябва ли да Я върнеш обратно или ???? Само да си иступаш Палтото mакар че мен ме удари високо кръвно 95/160



Тема Re: Сънуване !нови [re: pitiwc]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано06.05.20 01:43



Да я връщаш зорлем обратно, не е много препоръчително.
Направи си например прочистване с пчелен восък. Ако не друго изчиства разсъдъка.
Друг вариант, който е много мощен и със сигурност работи е по системата ДЕИР на Верищагин. Отнема 2-3 седмици занимания, преди да се научиш да изчистваш влияния по този начин. Там напр. магията се диагностицира като чуждо тяло (тумор) в енергийното тяло на човека и се отделя чрез визуализация. Важното е след това да я потопиш в течаща вода, най-добре река, и да я оставиш там да се разпадне. Течащата вода върши чудеса, при това не си обременяваш кармата. :-)
Има и други методи. Пак трябва да диагностицираш магията като чуждо тяло в енергийното си тяло. За диагностиката сядаш в медитативна поза, релаксираш и спираш мислите (последното е много важно). Хубаво е да си активираш чакрите, за да можеш да виждаш енергията по-добре. За активация на чакрите и подходяща една мудра на двете ръце, при която събираш трите пръста - палец, показалец и среден (като италианците, когато се пенят

, само че ти не се пениш, а тъкмо напротив). Същата мудра Силва я препоръчва за навлизане в алфа.
Ползваш точките, където се събират трите пръста. Визуализираш един триъгълник между тези точки на лява, дясна ръка и чакрата, която желаеш да активираш. Най-добре е да почнеш от най-долната чакра и да ги отваряш нагоре. За да помогнеш да отварянето можеш да визуализираш, че си облян от светлина, с цвят отговаряш на съответната чакра. Дори и да не успееш веднага да активираш всички чакри, а и никоя да не успееш, пак помага.
Сега разглеждаш енергийното си тяло, което е топка с диаметър, колкото разперените ти ръце и търсиш къде е външната намеса. Тя може да изглежда като черно кълбо, но може и да свети. Когато свети може да прлича на някакъв огромен идиотски възел или някаква хахава нехармонична структура. Сега трябва много добре да се отпуснеш и да задвижиш тази структура надолу към първа чакра (един вид към гениталите). Там визуализираш един канал - лъч, който свързва първа чакра с центъра на планетата Зема. Лека полека изпращаш натам външната намеса. За по-лесно можеш да си представяш, че изчезва подобно на вода в канала на вана или мивка, която повлича със себе си мръсотията. Което пратиш в центъра на Земята, повече не се връща.
Когато ти си изчистил себе си, можеш да изчистиш и мястото. Къщата ще се превърне в храм!

Е-бане

Тема Re: Сънуване !нови [re: Цар Из Род]  
Автор pitiwc (Българин)
Публикувано06.05.20 12:09



Това за което говориш е лесно минал съм го преди 15 години

НО Ела в Лондон ставай в 4,30 и се връщай в 20 Йогина работи само върху себе си нищо не писа за 1 метод ! а и тук не е този Клуб !!!! Модернатора Юри в Кюстендил ли е още или си замина за Украйна ????



Тема Re: Сънуване !нови [re: pitiwc]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано06.05.20 15:22



Не подлагам под съмнения твоите житейски избори, и все пак 15 минути практика на ден е напълно достатъчна. Ако ти това наситина си го "минал", нямаше сега да си тук и да търсиш помощ. Макар че като се замисля, да - минал и заминал.

Леенето на восък е описано на хиляда места в интернет.

Не познавам никакъв модератор. Познавам само един Юри - Юри дебелия. Ще съм страшно учуден ако е станал модератор.

Е-бане


Тема Re: Сънуване !нови [re: Цар Из Род]  
Автор pitiwc (Българин)
Публикувано06.05.20 18:10



Човече Бъркаш Областите едната е Йога Другата е Магия нали схваштащ Разликата Как Бапка на 70 Цял живот баела леела и хвърляла уроки заклинамия проклятия това са ритуали те или сработват или кръжат около теб Мага прави същото той посридтвом ритуал изпраща енергия за да прогони от теб стореното e предполагам има и Ритуал с който Сам можеш да се очитстиш след което трябва да изградиш БРОНЯ за да не те засягат вече тези дребни женици Да Восоколеенето може само да ти измие лицето СЛАБО Е ...



Тема Re: Сънуване !нови [re: pitiwc]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано06.05.20 22:08



Ех невежество, невежество! Магията е енергийно въздействие - вграждане на енергиен паразит в енергийното тяло на жертвата. Много точно съм ти описал всичко, също и как да я премахнеш.

Ритуалът е профанизация за слабите и суеверни магьосници със средновековен начин на мислене, защото иначе не могат да се концентрират. Това не отменя факта, че като резултат вграждат енергиен паразит в енергийното тяло на жертвата, което съм написал и по-горе, както и в предишния си пост.

Съвременните магьосници работят директно с енергията, няма баене-маене, бабини деветини. Това са само патерици за невежите, симплистични магьосници, обитаващи блатото на средновековните суеверия. То още си има врачки и имами, които ги практикуват до ден днешен де, но не ти препоръчвам да се захващаш с такива. Преди години имаше хора в този клуб, които можеха да изпържат всеки имам като комар с електрожен. Просто не знаеш за какво става въпрос!

А бай Верищагин дава между другото и указания как да си изградиш защитна обвивка след като се изчистиш.
Не е чак такъв зор да си направиш огнена защита между другото. Ако щеш и електрическа можеш да си направиш.

Истината е, че ти не искаш да си свършиш работата сам, а някой друг да я свърши вместо теб. Не те съветвам да поемаш този риск, защото могат да те направят зависим. Да махнат едно и да ти лепнат друго. И ти препоръчвам да прочетеш още веднъж внимателно миналия ми пост.

Абе ти четеш ли изобщо? Нали точно това съм ти написал за восъколеенето!


За това и го препоръчвам само като стартова точка. За тази цел върши идеална работа.

Абе какво ли ти обяснявам изобщо, като ти всичко си знаеш.

Е-бане

Тема Re: Сънуване !нови [re: Цар Из Род]  
Автор pitiwc (Българин)
Публикувано07.05.20 19:14



Чета и съм преминал през много методи пуснах тема за Магове от висок клас Няма ги ? Всеки варти суче Да имаше един с прякор Бокор Даде пентаграма която се зареждаше с кръв работеше

Зомбираше Когато отидах да ми четат Кипряновата молитва Поповете 3-4 бяха Главния ме отпрати при един млад Отивакй към входа на черквата Главния каза в групата Луцифер е тук ! Младия си прочете Молитвата А ас знаех че изобщо не ме докосна ....Когато пуснах темата за най добрия Маг ас имах сън На Автобусна Спирка на курорта Боровец ас го видях Висок 185 около 40-50 гадини бе с 2 жени това си е професия как то всички

Редактирано от pitiwc на 07.05.20 19:20.



Тема Re: Сънуване !нови [re: pitiwc]  
Автор pitiwc (Българин)
Публикувано07.05.20 19:30



За Медитацията ще ти кажа едно Променя съдбата ти ! И прости ако съм заегнал его то ти ........





Тема Re: Сънуване !нови [re: pitiwc]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано07.05.20 20:40



Нормално. Който е от висок клас не се занимава с казуси като твоя.
За това ти предложих да се оправиш сам.

Айде успех ти желая!

Е-бане


Тема Re: Сънуване !нови [re: pitiwc]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано07.05.20 20:41



В отговор на:


И прости ако съм заегнал его то ти



Бегай оттука бе!
Не се намираш в клуб Кастанеда през 2003-та година.

Е-бане


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.