Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 24.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Тема да продължим успешно и това "шоу"...  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано27.03.18 19:31



уважаеми "колеги", вещи и не вещи в занаята, сега ограмотяващи се или различно напреднали...както и всички, които се занимават успешно или не... с енергийни и/или ментални манипулации...
ми....

какво да ви кажа и тук повече от това, което ви казах в прав текст от 2002 насам...е окултното познание е тема без дъно както навремето също казах и може да се копае в нея и до 2-рото пришествие евентуално...
всеки си има право на различна степен на опитност и в сферата на окултизма, но и трябва да осъзнавате вашата отговорност за нещата, които вършите или сте вършили...
хората, които нямат вашите познания просто се плашат от такива неща повечето, някои от тях чули или недочули се опитват и ще се опитват да използват способностите ви за лична изгода предимно...и така е било от хилядолетия...примери и за това безброй...
това, което ми е направило най-неприятно впечатление от контактите ми с такива като вас, които искате да имате и окултни познания е генериращата се у вас явна арогантност, която е неприемливо висока и постоянно увеличаваща се като даденост...върви паралелно с увеличаването на вашата опитност..хубаво е да осъзнавате вашите способности, но и да не бъдете така самонадеяни постоянно..това важи с невероятна сила за руските псионици...!!! техните гафове не са явни за почти никой от вас, но са невероятно мащабни понякога...
темата е отворена, както за явни така и за окултни коментарий/въздействия...

Върнах се

Тема Re: да продължим успешно и това "шоу"...нови [re: anuel]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано16.04.18 11:04



ако на някой цялостната ми дейност му се струва изключително черна, щото и трупове реални имаше досега....мога да кажа само, че нещата при мен не стоят по начина по който работят другите черни магове...
задава се към първият ми сервитор килинг команда, който и чрез него отива към Кетер, там се проверява обстойно адекватността и основателността на искането ми и ако то е неоснователно за момента се забавя като изпълнение или ако е неуместно като белийв не се изпълнява въобще...

като резюме на постигна: по-добре да обесиш реално няколко в началото на управлението си, отколкото да има серийни бесилки с реални трупове накрая му...

Върнах се

Редактирано от anuel на 16.04.18 11:16.



Тема Re: да продължим успешно и това "шоу"...нови [re: anuel]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано23.04.18 01:29



И като възпоминание от събитията от 2004-та искате ли да ви кажа какво стана с участниците, които изправиха тогава срещу ми: те с тяхната ментална сила + машинките им?
Печалееен резултат: мейджъра се самоуби 2 години по късно след влизането ми в лудницата, симултантно с това: кой умря, кой кара кола и се самораздроби, кой влезе в затвора, а повечето са на Абилифай (антипсихотик) и в момента...
А уж бяха най-добрите от най-доброто!
Не можаха да се справят с един пръдльо от Бургас и с неговите сервитутки...
И на всичкият наличен тогава доказателествен материал към 2004-та, МВР у нас засекретиха НАПЪЛНО всеки един наличен файл....

Върнах се

Редактирано от anuel на 23.04.18 01:36.



Тема Re: да продължим успешно и това "шоу"...нови [re: anuel]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано23.04.18 01:43



Преди седмица писах на сегашният Президент на РБ с молба да се запознае и с този невероятно печален опит от страна на ченгетата на сложат наморник на псиониците...
И не е вече въпрос на едно "I am sorry", казано и на руски, а и евентуално на български..., а и не е въпрос и на едно "Бог да ги прости мъртвите, да гледаме да няма нови смъртни случаи"...а и "не всичко е пари, приятелю" пък ВЪОБЩЕЕЕЕЕЕ НЕ ВЪРВИ....отдето и да го погледнеш!
Според мен айсберга трябва да изплува максимално бързо, поне в РБ, поне от уважение към смъртта на някои от участниците през 2004 година - най-малкото от тази гледна точка...!
Още нямам отговор.

Ако искате да се ориентирате за физическият вид на една от участничките, която загуби своя съпруг "Мейджъра", моля изгледайте долния клип - много си приличат:



А за приблизителният тогавашен външен вид на Льони можете да добиете представа от този клип:




Разказах ви пък ако щат и те двете още да ме смятат за:

Редактирано от anuel на 23.04.18 02:20.



Тема Rи оттук нататък..нови [re: anuel]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано23.04.18 04:31



нашата Сила е да продължаваме напред, а вашата Сила е да се променяте заедно с нас...



Редактирано от anuel на 23.04.18 04:32.



Тема Re: да продължим успешно и това "шоу"...нови [re: anuel]  
Автор thepunsher-133982 (Христо)
Публикувано22.10.20 20:37



В отговор на:


Не можаха да се справят с един пръдльо от Бургас и с неговите сервитутки...



Има едно психично разстроиство, известно като митомания. Като лекар, за какъвто се представяш би трябвало да ти е известно. Дали "най-добрите от най-доброто" и машинките им са съществували изобщо? Сигурен ли си, че си лежал в лудницата?

Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.