Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Тема Как да спечелиш магическа война...нови  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано22.09.16 18:19




обикновено една магическа война ако е сериозна е на живот и смърт...в края й единия умира преждевременно...
на практика в основата на една такава война стоят размяна на енергийни манипулации с различни цели: от елементарно предупреждение до нещо напълно сериозно...
аз понеже съм миролюбив човек не задавам никога директна заповед за унищожение, при все че имам една дузина хънтър-килинг сервитори, които ги сърбят ръцете от години... оставил съм ги като краен, напълно нежелан вариант...
та моя начин за спечелване на такава война е просто да деактивирам дадения нещастник, дето ми е скочил...това става чрез ТРАЙНАТА промяна в енергийната му система, което на практика го лишава от възможността да извършва бъдещи енергийни манипулации...става като оса без жило, не че не може да прави ритуали всякакви, да инвокира квото си ще, но резултата му от тези му усилия ще е НУЛЕВ
така ще настъпи и фиаското на детето Луцифер, за което ви говорих по-преди: ще попадне в свят, който просто няма да реагира на волята му, защото няма егрегорен контрол върху света... вероятно само /ако не успея да овладея и последния тукашен ергегор/ ще има някакъв частичен минимален успех породен от този факт, но от това няма да произтекат в никакъв случай апокалиптичните библейски предсказания...ще е смешничко наистина, защото няма нищо по жалко от това да инвокираш, а да няма отговор никакъв, ама напълно никакъв...
както вече казах, най-добрата битка е тази, която не се е състояла...

Върнах се

Тема Re: Как да спечелиш магическа война...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано22.09.16 22:04



А защитата? Нея къде я забравяш?
Ти хубу ще спечелиш войната като блокираш врага, а преди това? Нали и той ще напада?
Трябва да можеш да се браниш от въздействията (да ги блокираш, да ги връщаш обратно, ако пропуснеш някое - да се чистиш и т.н.) и да можеш да се лекуваш.
Ами ако и той може да се отбранява и твоето проклятие за взимане на силата не стигне до него?

Магическа война са Ануел се печели като просто знаеш как се унищожават сервитори.

Там ти е силата - като унищожат сервиторите ти, си победен.

Като стана дума, твоите килъри вече не съществуват (освен във втображението ти - там може да е останал призрак).

А в дуел влизал ли си (двама маг-ове, един срещу друг (тет-а-тет) да си разменяте проклятия)?



Тема сори, сори Манчестер Юнайтед... [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано23.09.16 09:15



...можеш да пробваш/да пробвате колкото си искате да унищожавате сервитори...

мои или или чужди...пожелавам Ви успех, но не нося отговорност за последствията...
я виж преди да лафиш нагьотере кво стана с Манчестер Юнайтед в последният рунд...: как ще си обясниш тази загуба...аз лично спечелих малко пари от далаверата, която на практика бе тест за егрегегорен контрол...между другото не само аз се занимавам с манипулация на егрегорите...
как ще си обясниш тази профанска, но убедителна загуба, освен с пръст Божи... , който вече познаваш...
ми просто няма логично обяснение загубата им...
както неведнъж съм казал: и създаде Господ футбола, за да се забавлява заедно с нас...

Върнах се

Тема Re: сори, сори Манчестер Юнайтед...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано23.09.16 11:30



Не съм запалянко, а и да бях, аз ръцете си не виждам, какво остава за телевизора.
А ти знаеш ли още колко магове по света гледат футбол и е било в техен интерес Манчестър да загубят?
Не знаех, че се занимаваш с глупости. Ама щом само си се упражнявал...

Ако си имах силата и реша да те нападам, първо щях да проуча твоята сила (а тя е в сервиторите), да ги разследвам що за същности са и да намеря начин да ги унищожа (най-вероятно ще изчезват в комплект по.. колкото си ги представя само с едно заклинание). Не се пъни толкова! Не е трудно да се унищожи сервитор (не от мен).




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.