Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 02.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да направиш Съдбата свой съюзник...  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано21.09.16 06:17



... това е и квинтесенцията на магическото изкуство...
как го правите Вие...
имате думата...



Върнах се

Тема Re: Да направиш Съдбата свой съюзник...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано21.09.16 10:55



На мен нямаше кой да ми обясни, че съм магьосник (всъщност, имаше магия да не ми обясняват). Когато го разбрах сам, се втурнах необучен и без да съм сигурен какво правя да се боря с чернирв изкуаряа.
Хубаво ме подредиха още преди да сън успял да се погрижа за собствената си съдба.
Ама те ме подхванаха съвсем отрано. Когато се осъзнах, черните магове вече ме бяха пообработили.

Иначе, да - можем да подредим живота си. Да коригираме физически недостатъци, и, както обясних в темата за глобализирането, 'животът ни да протече по най-правилния за нас начин'.
Не 'най-добрия', а 'правилния'!
'Добро' и 'правилно' не винаги са синоними.



Тема Гле'й ся!нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано22.09.16 02:10



Лежах си и си фантазирах магии в стил 'Хари Потър' - как офис стола пред компа ми (въртящ се, на колелца) се чупи и го поправям със заклинанието 'репаро'...
Фантазията отмина, забравих я... и си лежа... по едно време, майка ми идва и ми тика нещо в ръцете. Оказа се, че е счупената облегалка на същия стол.
Страшна подредба на съдбата, няма що. Де да работеха така и съзнателните ми магии.



Тема Re: Да направиш Съдбата свой съюзник...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано22.09.16 18:06



добре де, мен що не ме хващат магиите им - виж как предизвикателно и дръзко се държа...?


не, че не пробваха - за това две мнения няма, но...
в резюме: читав откачен маг няма да оставя след себе си на този свят... ще бъдат като оси без жило...

Върнах се

Тема Re: Да направиш Съдбата свой съюзник...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано22.09.16 18:15



Нали затова те попитах дали имаш защита.
Ами, те не влизат много в тези форуми...
Освен това, има магия черните магьосници да са единни и да не си вредят, а белите да се делят.
Много си смел, защото не си срещал Д.Д. (той е най-великия черен маг. напоследък (ако не са го победили)).



Тема Re: Да направиш Съдбата свой съюзник...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано22.09.16 18:24



миличък, просто ме сърбят ръцете да го срещна...


бъзикам се наистина, аз никога първи не налитам да се бия...дори магически
та по друг постинг да ти дам инфо: сервитора се създава като конструкция първо, после със съответния хаос ритуал се отваря временно хаос портал и оттам излиза сервитора такъв какъвто си го конструирал ти...после следва процес на акумулиране на енергия и опитност от страна на сервитора, процес продължаващ няколко дни, и после може да си действа на 100% за каквото си го създал...така, че не е демон, при все че ако щеш и демон можеш да си направиш... , ама на мен те не сами по вкуса нещо...

Върнах се

Тема Re: Да направиш Съдбата свой съюзник...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано22.09.16 22:30



Ами, той ако Д.Д. разбере, че контактуваме (а може би, вече го знае) ще се опита да те настрои срещу мен като ти направи нещо така, че да мислиш, че съм аз. Няма нужда да го нападаш пръв - той ще се обади. Но щв отмъщаваш на мен.

Тогава дай акъл! Имам създадени образите (и описанието) на три сервитора които са като въображаеми призраци около мен. Сега какво да ги правя? Как да ги активирам, че да могат да свършат нещо (засега заповедите ми остават неизпълнени - да ме чистят енергийно, да издирят човек, да ме зареждат с енергия... такива глупости ми хрумват да им наредя).



Тема Re: Да направиш Съдбата свой съюзник...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано23.09.16 09:18



поръчай им да ти донесат 2 големи уискита и на пияна глава можеш да имаш по-голям успех с тях...между другото сервитор, който не е свързан енергийно с външен източник, ще почне да точи енергия от тебе...!!!
така, че много внимателската с тези начинания...



Върнах се

Тема Re: Да направиш Съдбата свой съюзник...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано23.09.16 11:36



Ъ! "Много внимателската". Защо не каза ритуала с който да ги активирам?
В описанието сложих, че се хранят от т'ва 'Кетер' (прочетох го от теб) и това е.



Тема Re: Да направиш Съдбата свой съюзник...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано23.09.16 14:10



теб като те допуснат да ползваш Кетер, аз влизам сам в лудницата...



Върнах се


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.