Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Блазе им...нови  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано13.09.16 11:36




Пренесох линка от клуб 'НЛО' - там си мислят за друго - гледат цивилизации и т.н.
Та, от наша гледна точка, това кълбо се явява вид магическа пръчка.
Онзи три пъти е обикалял пирамидата в търсене на вход, мислил е за това и сам си е направил вход - магията му е сработила заради кълбото.
После му се е приискало да е светло и да вижда и... не било ясно откъде идва светлината.
Хрумнало му, че е намерил нещо важно и се е замислил за колегите си, и че трябва да си ходят и... бил чул глас който му казал да си ходи.
Мадамата която е докоснала кълбото и оздравяла, вероятно се е досетила, а на другата й е направила номер - разболяла я е.
И т.н. и т.н.
Просто хората в близост до това кълбо несъзнателно правят магии.
В пирамидата, около кълбото е имало столове. Вероятно там са се събирали 'старейшините' и са управлявали.




Тема Re: Блазе им...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано13.09.16 14:33



не зная защо толкова те блазни "управлението" и "контрола"


и това показва неразбиране на механизмите на битието ни....
на практика ние нито управляваме, нито контролираме нещата....можем само да ги МАНИПУЛИРАМЕ успешно или не толкова успешно...
на практика контрола и управлението на този и другите светове е сложен и комплексен процес, в който участват и сили които не се проявяват пряко върху определения свят...
просто нещата са подредени в ейрархични нива и всяко ниво е във фина субординация с всички други нива, като системите в жив организъм стоят нещата...
и много ми е смешно като чета и виждам такива напъни... това са детински опити, но можеш и да се опариш страшно от тях, ако си неразумен, а няма как да си разумен като не знаеш за що иде реч
това не изключва реализация на съкровени наши желания, но това става по още по сложен механизъм...

Върнах се

Тема Re: Блазе им...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано13.09.16 15:31



Говорим 'на различни езици'!

В началото е бил магьосника. Той се е родил с вродена магическа сила.
(дали е физическа аномалия, друг вид същество или нещо друго няма значение).
Открил е, че с помощта на допълнителен атрибут може да увеличи силата си до степен нещата да стават на момента пред очите му.
После се е разкрил.
Тези които не са магьосници (ти) са решили, че могат да постигнат същия ефект по други начини. Разсъждавали са как стават нещата при него и са ги предизвикали чрез други методи (ритуали). Оттам идват различните магически практики.

Въпросното кристално кълбо, ти дава възможност да правиш магии каквито правят истинските магьосници без да имаш магическа сила. Силата идва от кълбото - ти даваш само мисълта към нея.

Не го разбрах много това за контрола и управлението.
Само казах, че тогавашните старейшини са използвали това кълбо за да си управляват народа (дали са били 'съатейшини или някоя 'черна секта'?).

Сега си има магьосници отделени в техен си свят (отделнето не важи за Бг), а ние тук, наричаме 'магия' разни сигилчета, сервиторчета и обесени на гронище кучета...



Тема Re: Блазе им...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано13.09.16 15:36



много съжалявам, но в началото на нещата е бил Бог Създател...



Върнах се

Тема Re: Блазе им...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано13.09.16 15:44



Не бе! Не в началото на нещата.
Аз говоря за началото на магията. А това начало е дошло от друга цивилизация - те са донесли магьоснически гени и ние сме осъзнали и овладяли силата си (ама не ние тук в клуба, а човечеството - за другите магьосници говоря).



Тема Re: Блазе им...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано13.09.16 23:20




влез в международен форум, където магьосници си обсъждат нещата и се изрепчи така, че никой тука нищо не струва и ще видиш колко розов, ще ти стане света...
тука си те гледаме като полезно природно изкопаемо, ама не злоупотребявай все пак, де
и въобще не си това, за което се представяш като цяло..., не на мене тия, моляяя

Върнах се

Тема Re: Блазе им...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано14.09.16 00:10



В този клуб понякога се срещат и истински магьосници (от тези с вродената сила).
Лесно можеш да ги познаеш - всички им се подиграват на бисерите и ги мислят за луди.


Дай линк към м/ународен форум! Ама щом ти имаш достъп до него, значи едва ли ще намеря помощ там, а и не знам английски.



Тема Re: Блазе им...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано14.09.16 00:57



за какво да ти давам линк към межд форум, щом не знаеш английски език ?

Върнах се


Тема да ти ги обясня на кратко нещата...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано14.09.16 01:17



...лично на тебе никой, ама никой маг, който е с ъкъла си няма да се хване насериозно с тебе да ти помогне...толкова си ги огелпил нещата, че повече от това май трудно може да му се събере в ъкъла на човека какво може да стане...ако някой се хване да ти помага и каже, че ще те оправи - ми дай му шанс, ама ще видиш че на практика нищо няма да излезе от това...
ТА ПО ТЕМАТА: всяка душа си има своеобразен рейтинг на небесата по подобие на рейтинга на футболните играчи /примера е опростенчески, но се надявам да ме разбереш/ и колкото повече любов си събрал, колкото повече НЕЗАСЛУЖЕНИ страдания си изтърпял без да се промениш съществено както и много, ама много други фактори имат значение за това толкова по-висок е твоя рейтиг т.е.води се фина ЕЖЕМИНУТНА сметка за греховете ти и добрите ти дела - записите се пазят в т.нар.от нас библиотеки на Акаша, на практика се "записват" в т.нар. КНИГА НА ЖИВОТА


и в този смисъл, ако си навредил на някой с огромен рейтинг БЕЗ ОСНОВАНИЕ напр.присмял си му се и си го унижил и човека не е издържал и е поръчал магия срещу теб и/или те е проклел ТОВА Е СТАНАЛО С ОСНОВАНИЕ - естествено неговия рейниг се понижава след това, но ТИ ГО ОТНАСЯШ ПО ВСИЧКИ ПРАВИЛА НА МАГИЯТА
та когато нещата са направени с основание, както е при теб - нямаш спасение!
единственото, което можеш да направиш като правилна стратегия, за да неутрализираш ЧАСТИЧНО нещата е да потърсиш ИСКРЕНА ПРОШКА от човека който си унизил + да предприемеш мерки за вътрешна трансформация които да ти "повишат рейтинга", ама като те гледам кво лайно си това няма да стане и нещастията ти ще продължат и нито пари, нито измислена слава няма да ти помогне ЛИЧНО НА ТЕБ, защото си се осрал невероятно, ама наистина невероятно....надявам се, че от келешлък не си си избърсал гъза с Библията, щото тогава само това....просто нямам думи за тебе...
в интерес на истината за първи път поисках конкретно инфо за на ниво съзнание, теб от наблюдаващият те сервитор, това което писах досега за теб е инфо от него на сублуминално ниво и искам да ти кажа, че определението за теб е "изрод, който се опитва да се представи за Ангел"... това е приятелю...

Върнах се

Редактирано от anuel на 14.09.16 01:40.



Тема Re: да ти ги обясня на кратко нещата... [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано14.09.16 01:54




Ще ме събориш от стола ве!
Как да ти кажа... говориш на сляпо, без да знаеш какво е истинското ми състояние.
Трудно ще ми е да ти обясня, защото не вярваш в тези неща, но, както казваше един приятел 'ко щеш вярвай'.

Аз съм просто марионетка. Нали няма дасе нахвърлиш да натрошиш маеионетката за това, че кукловодът ру ти е надрънкал глупости?
Проклятията се привличат едно-друго.
Проследи внимателно следните проклятия:
- да се заяждам с хората и да си търся проблемите.
- да не мога да се оправя сам.
- никой да не ми помага.
- да остана без приятели.
Сега не мога дасе сетя за останалите които имат връзка със случая (общо са около 60).
За това се държа така, и не се държа аз (аз съм светец с коеф. за интелигентност 200, освен ако, това го е чул някой чието любимо заклинанние е "Да не е така").
Когато се бъзикам с теб, разговаряш с проклятията по мен, а не с личността ми.
Както каза, когато се възнеса ще има подробно разследване. То ще покаже не друго, а 'напразен живот'. Ще се разбере, че нищо от това което съм правил не се е отразило на душата ми, защото не съм го правил аз, а магиите по мен.

Колкото разбра - толкова. Казах, че ще е трудно защото не вярваш в тези неща (по-точно, че е възможно да се направят толкова силни магии и то с едно махване с ръка и просто някаква си мисъл).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.