Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Блазе им...  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано13.09.16 11:36




Пренесох линка от клуб 'НЛО' - там си мислят за друго - гледат цивилизации и т.н.
Та, от наша гледна точка, това кълбо се явява вид магическа пръчка.
Онзи три пъти е обикалял пирамидата в търсене на вход, мислил е за това и сам си е направил вход - магията му е сработила заради кълбото.
После му се е приискало да е светло и да вижда и... не било ясно откъде идва светлината.
Хрумнало му, че е намерил нещо важно и се е замислил за колегите си, и че трябва да си ходят и... бил чул глас който му казал да си ходи.
Мадамата която е докоснала кълбото и оздравяла, вероятно се е досетила, а на другата й е направила номер - разболяла я е.
И т.н. и т.н.
Просто хората в близост до това кълбо несъзнателно правят магии.
В пирамидата, около кълбото е имало столове. Вероятно там са се събирали 'старейшините' и са управлявали.




Тема Re: Блазе им...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано13.09.16 14:33



не зная защо толкова те блазни "управлението" и "контрола"


и това показва неразбиране на механизмите на битието ни....
на практика ние нито управляваме, нито контролираме нещата....можем само да ги МАНИПУЛИРАМЕ успешно или не толкова успешно...
на практика контрола и управлението на този и другите светове е сложен и комплексен процес, в който участват и сили които не се проявяват пряко върху определения свят...
просто нещата са подредени в ейрархични нива и всяко ниво е във фина субординация с всички други нива, като системите в жив организъм стоят нещата...
и много ми е смешно като чета и виждам такива напъни... това са детински опити, но можеш и да се опариш страшно от тях, ако си неразумен, а няма как да си разумен като не знаеш за що иде реч
това не изключва реализация на съкровени наши желания, но това става по още по сложен механизъм...

Върнах се

Тема Re: Блазе им...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано13.09.16 15:31



Говорим 'на различни езици'!

В началото е бил магьосника. Той се е родил с вродена магическа сила.
(дали е физическа аномалия, друг вид същество или нещо друго няма значение).
Открил е, че с помощта на допълнителен атрибут може да увеличи силата си до степен нещата да стават на момента пред очите му.
После се е разкрил.
Тези които не са магьосници (ти) са решили, че могат да постигнат същия ефект по други начини. Разсъждавали са как стават нещата при него и са ги предизвикали чрез други методи (ритуали). Оттам идват различните магически практики.

Въпросното кристално кълбо, ти дава възможност да правиш магии каквито правят истинските магьосници без да имаш магическа сила. Силата идва от кълбото - ти даваш само мисълта към нея.

Не го разбрах много това за контрола и управлението.
Само казах, че тогавашните старейшини са използвали това кълбо за да си управляват народа (дали са били 'съатейшини или някоя 'черна секта'?).

Сега си има магьосници отделени в техен си свят (отделнето не важи за Бг), а ние тук, наричаме 'магия' разни сигилчета, сервиторчета и обесени на гронище кучета...



Тема Re: Блазе им...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано13.09.16 15:36



много съжалявам, но в началото на нещата е бил Бог Създател...



Върнах се

Тема Re: Блазе им...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано13.09.16 15:44



Не бе! Не в началото на нещата.
Аз говоря за началото на магията. А това начало е дошло от друга цивилизация - те са донесли магьоснически гени и ние сме осъзнали и овладяли силата си (ама не ние тук в клуба, а човечеството - за другите магьосници говоря).



Тема Re: Блазе им...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано13.09.16 23:20




влез в международен форум, където магьосници си обсъждат нещата и се изрепчи така, че никой тука нищо не струва и ще видиш колко розов, ще ти стане света...
тука си те гледаме като полезно природно изкопаемо, ама не злоупотребявай все пак, де
и въобще не си това, за което се представяш като цяло..., не на мене тия, моляяя

Върнах се

Тема Re: Блазе им...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано14.09.16 00:10



В този клуб понякога се срещат и истински магьосници (от тези с вродената сила).
Лесно можеш да ги познаеш - всички им се подиграват на бисерите и ги мислят за луди.


Дай линк към м/ународен форум! Ама щом ти имаш достъп до него, значи едва ли ще намеря помощ там, а и не знам английски.



Тема Re: Блазе им...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано14.09.16 00:57



за какво да ти давам линк към межд форум, щом не знаеш английски език ?

Върнах се


Тема да ти ги обясня на кратко нещата...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано14.09.16 01:17



...лично на тебе никой, ама никой маг, който е с ъкъла си няма да се хване насериозно с тебе да ти помогне...толкова си ги огелпил нещата, че повече от това май трудно може да му се събере в ъкъла на човека какво може да стане...ако някой се хване да ти помага и каже, че ще те оправи - ми дай му шанс, ама ще видиш че на практика нищо няма да излезе от това...
ТА ПО ТЕМАТА: всяка душа си има своеобразен рейтинг на небесата по подобие на рейтинга на футболните играчи /примера е опростенчески, но се надявам да ме разбереш/ и колкото повече любов си събрал, колкото повече НЕЗАСЛУЖЕНИ страдания си изтърпял без да се промениш съществено както и много, ама много други фактори имат значение за това толкова по-висок е твоя рейтиг т.е.води се фина ЕЖЕМИНУТНА сметка за греховете ти и добрите ти дела - записите се пазят в т.нар.от нас библиотеки на Акаша, на практика се "записват" в т.нар. КНИГА НА ЖИВОТА


и в този смисъл, ако си навредил на някой с огромен рейтинг БЕЗ ОСНОВАНИЕ напр.присмял си му се и си го унижил и човека не е издържал и е поръчал магия срещу теб и/или те е проклел ТОВА Е СТАНАЛО С ОСНОВАНИЕ - естествено неговия рейниг се понижава след това, но ТИ ГО ОТНАСЯШ ПО ВСИЧКИ ПРАВИЛА НА МАГИЯТА
та когато нещата са направени с основание, както е при теб - нямаш спасение!
единственото, което можеш да направиш като правилна стратегия, за да неутрализираш ЧАСТИЧНО нещата е да потърсиш ИСКРЕНА ПРОШКА от човека който си унизил + да предприемеш мерки за вътрешна трансформация които да ти "повишат рейтинга", ама като те гледам кво лайно си това няма да стане и нещастията ти ще продължат и нито пари, нито измислена слава няма да ти помогне ЛИЧНО НА ТЕБ, защото си се осрал невероятно, ама наистина невероятно....надявам се, че от келешлък не си си избърсал гъза с Библията, щото тогава само това....просто нямам думи за тебе...
в интерес на истината за първи път поисках конкретно инфо за на ниво съзнание, теб от наблюдаващият те сервитор, това което писах досега за теб е инфо от него на сублуминално ниво и искам да ти кажа, че определението за теб е "изрод, който се опитва да се представи за Ангел"... това е приятелю...

Върнах се

Редактирано от anuel на 14.09.16 01:40.



Тема Re: да ти ги обясня на кратко нещата...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано14.09.16 01:54




Ще ме събориш от стола ве!
Как да ти кажа... говориш на сляпо, без да знаеш какво е истинското ми състояние.
Трудно ще ми е да ти обясня, защото не вярваш в тези неща, но, както казваше един приятел 'ко щеш вярвай'.

Аз съм просто марионетка. Нали няма дасе нахвърлиш да натрошиш маеионетката за това, че кукловодът ру ти е надрънкал глупости?
Проклятията се привличат едно-друго.
Проследи внимателно следните проклятия:
- да се заяждам с хората и да си търся проблемите.
- да не мога да се оправя сам.
- никой да не ми помага.
- да остана без приятели.
Сега не мога дасе сетя за останалите които имат връзка със случая (общо са около 60).
За това се държа така, и не се държа аз (аз съм светец с коеф. за интелигентност 200, освен ако, това го е чул някой чието любимо заклинанние е "Да не е така").
Когато се бъзикам с теб, разговаряш с проклятията по мен, а не с личността ми.
Както каза, когато се възнеса ще има подробно разследване. То ще покаже не друго, а 'напразен живот'. Ще се разбере, че нищо от това което съм правил не се е отразило на душата ми, защото не съм го правил аз, а магиите по мен.

Колкото разбра - толкова. Казах, че ще е трудно защото не вярваш в тези неща (по-точно, че е възможно да се направят толкова силни магии и то с едно махване с ръка и просто някаква си мисъл).



Тема Re: да ти ги обясня на кратко нещата...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано14.09.16 02:04



имам пълно инфо за тебе вече


мога и името ти да кажа дори, но форума е анонимен..

Върнах се

Тема да заебем темата...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано14.09.16 02:18



...за Господ е важно колко добрина има в сърцето ти...това е основното, а не IQ-то ти...
ти си вменяем човек и лафовете за някакво обсебване и поставянето ти в ролята на жертва няма да минат никъде, най-малкото горе...


виж пич, отчита се в небесата ВСИЧКО ама НАПЪЛНО ВСИЧКО и ПОМИСЛИТЕ ТИ ДОРИ... нямаш си на представа какъв отчет се води...

Върнах се

Тема Re: да ти ги обясня на кратко нещата...нови [re: anuel]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано14.09.16 03:59



...

...
от държава на мафията можем да я направим държава на шоуто ако искаш, но струва
1 $$$ $$$ /инфлация пич/ + 1 ново ферари с цвят червен /аз мадамата с бронзов тен сам ще си я намеря/



P.S. не приемам капаро и ми имаш телефона...
таман, ще се сбъдне и белийва на оная руса дебелогъза мъстия да управлява и тя...хороскопите й не са лоши обаче..
аз отива след 3 часа да си обслужвам уважаемите спешни пациенти, така че чак довечера ще съм на линия ...
Върнах се

Редактирано от anuel на 14.09.16 04:33.



Тема Re: Блазе ти...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано14.09.16 05:23



... аз се чудих що така ти върви тази вечер, а то било нощта на 14-ти септември...


приятно ми е да се запознаем... на след толкова години ти се изпълни желанието...
така става с големите желания, аз например чаках 5 години да стана на-добър български лекар за 2012 година...бях в софето през 2007-ма на курс по вътрешни болести и главния лекар на болницата в която бях го направиха най-добър български лекар за 2007-ма и като го гледах колко е постен и като диагностик и като терапевт си казах, що да не си използвам мощта да стана и аз най-добър български лекар...и минаха 5 години и нещата станаха...

P.S. тук влизам за забавление само, както и да смачкам от време на време някой психопат със способности и не черпя инфо на фул, задоволявам се със сублуминалното инфо на сервиторите ми, ама ще се коригирам за в бъдеще...

... горкия генерал Борисов...

Върнах се

Редактирано от anuel на 14.09.16 05:24.



Тема Re: Блазе ти...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано14.09.16 13:08



Нали тояа ти разправям - няма да разбереш защото не вярваш в тези неща.

По-добре от теб разбиеам духовното израстване и методите на разследване.
Никак не е трудно да научиш името ми. И аз твоето малко име го знам.

Визирах сбе си в книгата 'Богът на гората'. От нея можеш да разбереш що за личност съм, а не от дрънканиците ми из клубовете.

Да си заповядвал на сервиторите си да те пазят?
Нали знае - когато някой се хвали прекалено много (а и да не е много) другите му отнемат това за което се хвали... Ти се уби тука да се надуваш колко си велик, а аз пак не ти мисля никакъв номер (говоря само за мислене - в сегашното си състояние, не мога да ти направя нищо). При други обстоятелства, първата ми мисъл щеше да е, да унищожа сервиторите ти. После щях да се сетя да проверя за какво си ги ползвал.


А след това, да те видя що за бог си в болницата и да коригирам и там нещата (дали въобще я заслужаваш въпросната титла или ти е дадена по други причини). Ама не мога. Даже не си го мисля. Затова питам дали имаш защита, че се хвалиш толкова смело?

Това изпълнено желание на 14.09 нещо ме обърка. Не разбрах за какво съм чакал дълго време да сработи.

Редактирано от The cursed на 14.09.16 13:18.



Тема Re: Блазе ти...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано15.09.16 19:39




не случайно на бодлива крава, Бог рога не дава
когато имаш един ден деца, ще се научиш да се отнасяш отговорно към нещата и ще станеш истински мъж и в този смисъл ще знаеш цената на Живота и затова ще се отнасяш внимателно там където е необходимо това, а именно: битието на другите
докато не се случи това си просто един безотговорник...
имам си 1 сервитор около мене само, не ми трябва друго...останалите са по задачи...имам и перефектна аура, която грижливо поддържам и чистя редовно...

Върнах се

Тема Re: Блазе ти...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано15.09.16 22:30




Пак ме разсмиваш. А уж казваш, че си ме проучил и ме познаваш.

Държанието ми не се дължи на ;опса на дисциплина!
Освен това, описаното бъдеще няма да се случи защото имам няколко проклятия за безбрачие (за мен - благородни проклятия), а и не понасям деца. Вече съм близо до средната възраст, закога ще създавам семейство.
Ама, въобще не умееш да преценявша хората.

Не е само това с чистата аура - и друга защита имаш.

Не им ли забрави какви са им задачите на всичките сервитори щом работят толкова дълго време?
Аз имам два, и все забравям какво им бях заповядал да свършат, ама то все си остава несвършено (няма промени около мем).
Май, заради грандиозните ми проекти, очакванията ми са прекалено го;леми.
Примерно, проектирах единия да може да прави магии и очаквам просто така, да 'махне с ръка' и да изпълни каквото искам.
Може да опитам да си запиша по каква работа го изпращам, и след две години (ако доживея) да видя дали е свършено.



Тема Re: Блазе ти...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано15.09.16 23:39




ще ме ядосаш още малко и ще разкрия на всички кой си
жизнената ти енергия е на много ниско ниво: спри да злоупотребяваш със сексуалната си енергия и ще живееш дълго /освен ако не се набучиш на нечие проклятие за бърза смърт/, от мен вреда ако си индиферентен към мен няма да видиш : можеш да ми се подиграваш колкото си искаш от това нищо лошо няма да произтече за теб
липсата ти на коса само влошава нещата, но пък с коса ще си невероятно смешен
и отслабни с 10-15 кг така ще си помогнеш сам
ти деца от жива жена няма да имаш - то е повече от ясно...децата миличък са отговорност, а ти не можеш да носиш реална такава колкото и да се бараш за мъжкар пред другите...
и твоето щоу не мое да ти кажа накрая

Върнах се

Тема Как действа Господ...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано16.09.16 00:07



... ми нищо не прави сам на практика...


създаде битието, направи закони за него, направи и пазители на тези закони - нещата бяха малко като в казармата и последва война за свобода...дори в последната битка, не че имаше такава /ние сами преклонихме оръжията, при все огромното ни превъзходство, защото бяхме изправени пред дилемата да живеем в свят БЕЗ ЛЮБОВ, защото не можеш да унищожиш нещо което обичаш и да изградиш върху това убийство нещо хубаво.../ Той не взе участие, остави ни сами да проумеем нещата, което бе повече от мъдро... Те бяха просто шепа Ангели водени от Михаил и цялата битка бе само едно изречение: "от убийство живот не се ражда !"произнесени от жена, която остана вярна докрай на Господ...
виж идеята за свободата е невероятно силна: те бяха в началото над 650 000 000 Ангели, разбунтуваха се близо 1/3 от тях - унищожихме огромно количество от несъгласните, които се изправиха срещу ни и останаха не повече от няколко десетки хиляди...
не всички Ангели са войни...
Ангел може да бъде унищожен от друг Ангел или Арахангел, но няма дори теоретичен вариант друг освен Господ да унищожи Арахангел...
значи има два верианта оттук нататък:
1/ аз съм сериозно болен, човек който ви разправя небивалици /конфабулации на медицински език/
2/ нещата са повече от сериозни и са на принципа "кой повярва оцеля"


Върнах се

Редактирано от anuel на 16.09.16 00:08.



Тема Re: Блазе ти...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано16.09.16 00:22



Каквооооо? Искара ме плешив и дебел ли ве?


Точно сега съм късо подстриган за да намаля ходенето на фризьор (и без това никой не ме гледа), но си имам гъста, черна, чуплива коса.
Като дете, бях шампион по културизъл, но някой не можа да го понесе. Сега съм висок над 190см., тежа към 75кг. и съм със женска фигура и криви мускули (ако ги развия, иначе ги няма микакви). Ако отслабма с 15кг. ще стана 50 - за ръст над 190см. ...

Е, за едно поне уцели - не мога да нося отговорност, но и това е заради проклятие, не е от моята същмост.
И престани да ме 'разследваш' и 'анализираш'! Няма и думичка вярна в 'откритията' ти.
А може би отмъщаваш за моите анализи спрямо теб? Ама те не са лични, а като цяло - д-р = бог. Отнася се за всички. Който отказва да е в това, или става хомропат или бяга в чужбина. Тук отнемат докторски права на тези които отказват да са богове.
А за магическите ти способности съдя само от това което пишеш тук, не те разследвам никак. Само малкото ти име намерих случайно.



Тема Re: Блазе ти...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано16.09.16 00:27



аз не се крия от никой миличък..



Върнах се

Тема Re: Как действа Господ...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано16.09.16 00:42



Аз съм за т. 1 с двете ръце!


Ама не намерих връската с темата.

Колкото и да търся, не мога да открия нищо по темата. Даже да визираш битки м/у извънземни.
Никога не са се били никакви ангели с когото и да било.
Имало е конфликти м/у извънземни преди 40 000г. но май твоите истории нямат общо с тях.



Тема Re: Как действа Господ...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано16.09.16 01:06



темата за Войните Господни е само загатната в Библията:
1/4-та книга на Моисей
2/ глава 18.1
3/ Царе 18
4/ "Книгата на Господните войни" е била една небоговдъхновена и отдавна изгубена книга, която е съдържала подробности върху събитията, които се споменават в Чис. 21:14,15.
просто си отвори гугъла, както направих аз преди малко и се порови и в малко руски сайтове - те са доста по напред от нас в екстрасензориката, миличък



Върнах се

Тема Книгата на Енох...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано16.09.16 01:12




на мен ако не вярваш - прочети книгата на Енох, пък и ако на него не му хванеш вяра и речеш, че е писал надрусан...




Върнах се

Редактирано от anuel на 16.09.16 01:27.



Тема Re: Как действа Господ...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано16.09.16 01:20



Аз търся инфо в информационното поле, а не в гугъл.
Обикновено, когато чета нещо, го усещам с цялото си същество дали е вярно или не. А като чета глупостите ти, нито усещам нещо реално, нито мога да изфантазирам битката (обикновено образите сами нахлуват в главата ми, без да ги търся).
Радвай се, че нямаш способността и възможността да разследваш как е написана Библията! Тогава щеше да загубиш вяра във всички свещени и религиозни писания.



Тема Re: Как действа Господ...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано16.09.16 01:24




това, че си келеш № 1 у нас, не значи, че трябва да си келеш тук
само Господарите на Ефира ти са конкуренция някаква...

Върнах се

Редактирано от anuel на 16.09.16 01:26.



Тема Няма да влизам ежедневно...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано16.09.16 01:44



... на практика не пишех за теб, а просто използвах глупостите ти да кажа нещо, което някой друг ще разбере напълно...така, че нищо лично


форума се индексира добре, така че... + това съм остави достатъчно реално инфо за себе си в профила си
ако се чудиш много още, отвори и Корана в раздела му за "Разкази за Пратениците" и ще разбереш повече за нещата...
ще наминавам през седмица две и това е...

Върнах се

Тема Re: Няма да влизам ежедневно...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано16.09.16 02:34



Изтървах 'Господари на ефира' - започна след мен.
'Келешлък' и 'низост' не бяха ли едно и също? Аз ти разправям, че съм светец, ти ме наричаш 'низък'.



А ти, 'сериозните' неща защо не ги пишеш в 'сериозна' тема? Защо сред моите 'простотии'? Така никой няма да им обърне внимание.
И как така да не пишеш за мен, след като никой друг не влиза тък?
Е, значи няма да виждаш кой знае колко промени когато влизаш толкова рядко. Да не мислиш, че ще си пиша и отговарям сам (освен ако ми изпратиш сервитор със заповед да ме направи шизофееник, или ми хрумне да пиша от двата си ника).



Тема Re: Няма да влизам ежедневно...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано16.09.16 04:38




ти & тези като теб ще загубите точно от това, в което се считате най-силни
може и да си светец, но не си от моята църква
имате си и черна библия и разпънат на обратно Христос...
много ми е лесно, повярвай ми на-лесното ми е да ви скапя ежедневието и да ви реализирам кошмарите, както обичате да казвате сатанистите...
ти се изтърва, че си търсите под дърво и камък истинския /вашия пророк/ това обаче показва на колко ниско ниво си в тяхната ерархия - той се роди през 2006-та още, и не е на този континент, идентифициран е още от появата му и като навърши 18 години ще го потенциират и спиритуално - ще се опитат да му имплантират съзнанието на Луцифер, и тогава ще ви известят /тези от вас които считат за значими естествено/ - е на тогава ще почне истинското шоу...
красиво дете е, ако ти е от интерес - ще бъде и красив млад мъж, но за съжаление заченат в грях, живеещ и сега в грях макар и невероятно луксозен/майка му е мъртва - убита е ритуално след раждането - главния, който го гледа е баща му/ душата му вони още от сега... твоята е парфюм "мъже в черно" на Булгари в сравнение с неговата
така, че мили ми Смехурко...

Върнах се

Редактирано от anuel на 16.09.16 04:44.



Тема Re: Няма да влизам ежедневно...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано16.09.16 11:54



Вчера, дебел плешив чикиджия, днес - сатанист... Хубаво ме подреди.


Хлапакът не го мисли! Ще се справим с него. Някои контролират Господаря на Света, въпреки, че го пазят най-добрите в света, че с едно хлапе ли няма да се оправим. Не ми пука колко е красив, аз съм духовник - няма значение какво е тялото. Щом е решил да вреди на човечеството и да ни обърква работата, ще измислим нещо и за него.
Ще му инплантират съзнанието на Луци, а? Той Луци е принизен по душа. Като съзнание (ако има, защото съзнанието е към физическия мозък, а той няма тяло) не е особено умен.

В отговор на:

не си от моята църква



Явно не си прочел свещения виц в темата за вицовете.



Тема Re: Няма да влизам ежедневно...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано16.09.16 11:59



В отговор на:

ще наминавам през седмица две и това е...



Напълно ли те изгоних ве?
Имам някакво проклятие, да става обратното на това което си мисля.
Все си представям какво отговаряш на простотиите ми и как се развиват темите... Е, стана не само обратното (темите да не се развият така) а съвсем съм те изгонил.
Дано поне излекуваш някого (ако знаеш как се прави това).



Тема Седмичната визитация...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано20.09.16 03:36



... не минава успешно май...


нещата вървят към тъпонделска еволюция...

Върнах се

Тема Re: Седмичната визитация...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано20.09.16 11:12



Че напиши нещо умно де! Нали си учен човек...



Тема Re: Седмичната визитация...нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано20.09.16 20:17



Какво да напиша, в този клуб съм от 2002 година и беше едно одухотворено място, където се обменяше свободно инфо. е не че и тогава нямаше някакви келеши, но това бе временно - те не се задържаха за дълго...
влизах с нетърпение а науча нещо ново, както и да срещна сродни души тук...беше интересно и поучително...
сега е тъжно, повече от тъжно...



Върнах се

Тема Re: Седмичната визитация...нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано20.09.16 23:07



Ами, трима юзъри които вече си знаем мненията по всички въпроси, само един пуска изсмукани от пръстите теми... какво интересно искаш?
Някой ден, като се махна от клубовете, може пак да потръгнат, знае ли човек.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.