Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Zov za pomost!нови  
Автор M3RR (непознат )
Публикувано05.09.16 03:47



Zdraveyte!Pisha Vi s golqmo pritesnenie,tiy kato imam simnenie che mi e napravena magiq!Ot dosta vreme neshtata pri men ne virvqt dobre-kakto v lyuboven,taka i v zdravosloven plan.Tirsq nqkoy mag,koyto moje da proveri dali imam magiq ili d mi preporichate nqkoy.Blagodarq predvaritelno.



Тема Зов за помощ....?нови [re: M3RR]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано05.09.16 07:56



В България магиите са като гъбичките във вагината т.е.всеки си има по нещо....


някои хора си ходят с тях като със сапротрофни патогени т.е.имат си я, но не им вреди в момента...
лично не мога да усетя нищо освен нормалната доза негативизъм инкорпориран в аурата Ви, като последица от лично ваши неправилни действия/помисли при Вас, ама аз все пак не съм абсолютен критерии за истината - нека и другите да кажат по нещо за Вас...

Върнах се

Тема Re: Zov za pomost!нови [re: M3RR]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано05.09.16 12:26



Ееее, ама пиши на кирилица де!
Ето

, като разлистиш малко надолу, ще намериш статията 'Тест "Имам ли магия".'
После, ануел може да склони да напише още веднъж един ритуал за разваляне на магии който изчезна някъде из клуба... Нещо се държеше под възглавницата и после върху него (в саксия) се посяваше дървото на живота...



Тема Re: Zov za pomost!нови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано05.09.16 13:49



а такива неща не съм поствал аз...


не работя с натурална магия...
аз работя на по високо архиетипно ниво... , за натуралните простотии питай мода на клуба...

Върнах се

Тема Re: Zov za pomost!нови [re: M3RR]  
Автор M3RR (непознат )
Публикувано05.09.16 13:58



Направих този тест 3 пъти и една малка капка олио потъна в дъното в купата.



Тема Re: Zov za pomost!нови [re: anuel]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано05.09.16 14:34



Re: Zov za pomost!нови [re: The cursed] Отговор на мнението
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано 05.09.16 13:49



а такива неща не съм поствал аз...
не работя с натурална магия...
аз работя на по високо архиетипно ниво... , за натуралните простотии питай мода на клуба...

Върнах се

Тема Re: Zov za pomost!нови [re: M3RR] Отговор на мнението
Автор M3RR (непознат )
Публикувано 05.09.16 13:58



Направих този тест 3 пъти и една малка капка олио потъна в дъното в купата.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :



Тема Re: Zov za pomost!нови [re: M3RR]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано05.09.16 14:37



Ами, имаш малка магийка.
Вземи си причастието (без значение коя религия изповядваш), изчисти си дома, медитирай...
Викай ангели на помощ...



Тема Re: Zov za pomost!нови [re: M3RR]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано05.09.16 15:17



доколкото ми е известно /не претендирам тук за пълноценност и всеобхватност/ това може да се дължи както ви казах и на по-голямо количество негативизъм, който също може да се установи по този начин - не е задължително да е резултат на активно въздействие срещу вас....
всеки от нас има спиритуална защита свише по рождение, която му е доживотна...естествено и тя може да се увреди/пробие...
на практика при генериране на негативизъм първо се уреждат т.нар.тонове на душата /софтенго тоновете, които отговарят и за ДНК възстановяването, както и за адекватното ниво на интуциция и още много други неща/, после чакрите и накрая и аурата...


между другото посещението на свети места също върши работа понякога....
ако искате да намалите нивото на негативизъм във вашето биополе викането на Ангели е просто откачена и абсолютно неработеща идея.
по добри резултати ще имате ако се подложите на восъколеене напр.извършено от добър лечител! за обиране на обикновения немагиен негативизъм върши работа и обикновеното леене на куршум...
това ми е мнението на мен

Върнах се

Редактирано от anuel на 05.09.16 15:20.



Тема Re: Zov za pomost!нови [re: M3RR]  
Автор M3RR (непознат )
Публикувано05.09.16 16:13



Благодаря Ви много за вниманието и отговорите Ви.Бяхте ми изключително полезни и изчерпателни!Може ли да ми препоръчате някой, който да ми помогне,защото в моя край няма лечители,ясновидци и т.н.



Тема Re: Zov za pomost!нови [re: M3RR]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано05.09.16 17:16



Маг Селена и маг Живин (те са съдружници) работят от разстояние (контакт по имейл).
Не ги знам колко взимт (според сложността на работата). Мен ме отрязаха по неясни причини (просто ми се развикаха да се разкарам и да не ги занимавам повече... писах им няколко пъти с молба за обяснение, но не отговориха).
Потърси в гугъл "Окултен център Селена" (барабар с кавичките).

А ако проблемът ти е просто негативизъм както твърди ануел, причастие и медитация сред природата ще те оправят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.