Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 31.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся силен маг за любовна магия!  
Автор Marsil (непознат )
Публикувано05.09.16 21:22



Не зная дали е хубаво или не да се правят магии за любов,но щом съм стигнала до тук,значи съм в безизходица!!Приятеля ми ме напусна след 5-годишна връзка,а се обичахме от малки

Няма никакви реални обяснения мотиви за това нещо!
Всичко вървеше гладко и ме обичаш до полуда.Каза
че вече сме били достатъчно време заедно и е време да се разделим!?Търся маг,който може да ми помогне за да се върне при мен



Тема Re: Търся силен маг за любовна магия!нови [re: Marsil]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано05.09.16 21:37



Ако някоя мадама го е харесала и ви е омагьосала да се разделите за да го сваля тя, тогава ще станат две, противоречащи си магии и ще го разкъсат.
Ако е омагьосан да те зареже, ще трябва да разваляш магия, а не да правиш друга.
А ако ще правиш, такава можеш да направиш и сама, няма нужда от маг.


А иначе, потърси с търсачката на клубовете 'любовна магияю' и ще ти излязат много теми в които е обсъждан този въпрос.



Тема Re: Търся силен маг за любовна магия!нови [re: Marsil]  
Автор Marsil (непознат )
Публикувано05.09.16 21:49



иначе да,ден след като се разделихме се хвана с друга,която е по-грозна от мен(даже е много грозна) и не е негов тип момиче!Затова всичко ми е много съмнително и ви моля за помощ





Тема Re: Търся силен маг за любовна магия!нови [re: Marsil]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано05.09.16 22:19



Ми да - тя го е омагьосала да те разкра и сега го държи под контрол.
Ако ги срещаш понякога и знаеш къде ходят, когато ги срещнеш, отиди при него, забий му два шамара (или го перни през рамото - рязката стряскаща болка разваля такива магии), и когато той запримига като ударен с мокър парцал и попита "Какво става?" му посочи другата мадама и кажи "Виж с коя ходиш! Заряза ме заради нея.". Да видим какво ще стане.
Ако няма ефект в момента, се обърни към нея с думите "Много хубаво си го омагьосала ма!" или нещо от сорта, а после по мимиката й, ще разбереш дали е вярно - дали наистина му е въздействала.
След това, ако той не се е осъзнал от шамарите, питай гугъл за маг. Селена, маг. Сибила (учила е магия при кака Пенка), маг. Теодора... има ги много.
Ако се увериш, че е омагьосан, НЕ ПРАВИ ЛЮБОВНА МАГИЯ - ще станат две противоречащи си...



Тема Re: Търся силен маг за любовна магия!нови [re: The cursed]  
Автор Marsil (непознат )
Публикувано05.09.16 22:34



благодаря ти за съвета,но не мога да го направя,защото даже не понасям да го виждам с друга

А какво ви е мнението за вълк колдун,разбрах че той правил любовни магии?



Тема Re: Търся силен маг за любовна магия!нови [re: Marsil]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано05.09.16 23:13



Това ли ще те спре - че не понасяш да го виждаш с друга? Ще го еидиш за няма и минута - докато си свършиш работата. А може и ти да си омагьосана да страниш от него...

Престани да търсиш майстор на любовни магии преди да си разбрала какво е положението в действителност! Вече ти обясних - ще станат две противоречащи си магии.
Намери ясновидка която вижда в миналото, да разследва какво е станало всъщност и къде ви е проблемът!
Ясновидки се срещат и по автобусите. Носят наръката си уред с огледала в който гледат миналото (носят го както се носи часовник).

Без да си разбрала каква е работата НЕ БЪРЗАЙ ДА ПРАВИШ ЛЮБОВНА МАГИЯ!!!

Не го знам Вълк - напоследък не влиза тук и се чудя дали не си е намерил майстора...



Тема Re: Търся силен маг за любовна магия!нови [re: The cursed]  
Автор Marsil (непознат )
Публикувано06.09.16 00:18



Благодаря ти, наистина много за изчерпателния отговор!Много ми помогна да се ориентирам,но ми стана интересно какво ще се случи с него ако му се направят две противоречащи си магии?Ще полудее ли или ще действа тази магия,която е по-силна?



Тема Re: Търся силен маг за любовна магия!нови [re: Marsil]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано06.09.16 00:31



Ще се раздвои... ще се разкъса на две... ще блокира... ще стои на едно място и ще се клати - дали да се върне при теб или да остане при нея...
Такива щуротии.
Представи си робот с изкуствен интелект на който двама души са дали противоречащи си заповеди. Роботът или ще блокира и ще спре да функционира или блокажът ще се състои в нерешителност какво да направи... докато едната или и двете заповед/и бъде отменена.
Магията е сила+заповед.



Тема Re: Търся силен маг за любовна магия!нови [re: The cursed]  
Автор Marsil (непознат )
Публикувано06.09.16 00:39



Разбрах те...Отново много благодаря за насоката,вниманието и изчерпателността...





Тема детенцееее....нови [re: Marsil]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано06.09.16 03:52



...да се обичате от малки и да имате 5 год връзка това означава, че в момента стен на 16-18 години, най-много....

т.е. не си пълнолетна
няма в случая смисъл от магия за любов да го върнеш това при всички положения няма да е магия за любов, а за властване над волята на другия, нещо което си е много кофти като идея...
другата по работеща според мен идея е да потенциираш себе си така, че хората щом те видят да те заобичат и в това отношение направата на съответния Соломонов печат ще ти свърши великолепна работа...

Върнах се


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.