Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Тема Магия ли е?нови  
Автор Атила (непознат)
Публикувано10.02.14 23:57



Ще го обесня малко кратко. Намерихме с майка ми под нейното легло и под това на баща ми 4 листчета с нещо като спирални къгове с някаква кафява емулсия.Бяха едните разположени в краката а другите на главата и на двете легла под матраците. Не разбирам от такива неща а и не вярвам но баща ми преди години почина а това е станало когато е бил жив.Има ли от какво да се притеснявам, трябва ли да търся гадателки? И да спомена че никой от нас не е слагал такова нещо но на брат ми жена му е много лош човек и се съмняваме в нея.
Какво да предприема или да викна попа да си ръси?



Тема Re: Магия ли е?нови [re: Атила]  
Автор The Giver and The Taker (Истински.)
Публикувано11.02.14 17:48



Значи щом ти, майка ти, и брат ти със сигурност не сте ги сложили, ако приемем, че и жената на брат ти не ги е сложила, това означава, че тези листчета са се появили сами от нищото... което се сещаш, че е невъзможно. Работата е ясна като бял ден. Пиши ми лично съобщение, и ще ти изпратя координатите на един маг, който е проверен и за 1 минута ще ви обясни кой, защо, как и кога ги е сложил, какво представляват, и какво трябва да направите от тук нататък.

Предполагам, че вече сте ги пипали с ръце, но ако не сте, не ги и пипайте, увийте ги в някаква хартия без да ги докосвате и му ги отнесете. Човекът е много земен и свестен, и ще останете много доволни. Аз преди години също бях намерил едни такива странни предмети, на място, на което няма никакъв шанс да попаднат сами и като ги отнесох на този маг, той веднага каза кой го е направил и ми обясни как да изчистя тая глупост. И той директно ми ги каза кои са хората, без да ме познава, и без да съм му казвал каквото и да било. И вижда ебати работите. Аз даже днес бях при него, защото си имам проблеми от друго естество. Отидох с майка ми, но тя остана долу да пие кафе, а аз се качвам при него, излизам от асансьора и той ми вика - майка ти защо не дойде?..



------------------------------------------



Тема Re: Магия ли е?нови [re: The Giver and The Ta]  
Автор Abraksos ()
Публикувано20.02.14 07:57



И колко пари ти взима тоя маг и в кой град е това? Ти чел ли си книги за

или само магове обикаляш и обичаш да лафиш по темата?
Човека, автор на темата, може извикаш попа, за да се успокоиш и да си поговорите с жената на брат ти пред попа... пък са като разбереме колко зима тоя маг, ше помислиме дали си струва от любопитство да го посети човек тоя маг да види колко познава :)

Редактирано от Abraksos на 20.02.14 07:59.



Тема Re: Магия ли е?нови [re: Abraksos]  
Автор The Giver and The Taker (Истински.)
Публикувано24.02.14 10:41



Взима 20 лева, много рядко 50. А понякога вика "бе колкото оставиш, майната му на това".

Магове не "обикалям", ходил съм при много малко такива хора, и те винаги са били проверени на 100%, защото някои освен, че са шарлатани, има такива дето са опасни. Освен това ходя с написани на листче 2-3 въпроса и не ме вълнулват абсолютно никакви странични работи.

Книги за магия не чета, защото това е все едно да четеш книги по медицина от 1850-та година. Тези явления вече започват да се обясняват по научен начин, чрез най-новия дял от физиката - квантова механика. Да правиш някакви магически ритуали е все едно да лекуваш епилептик с бром, вместо с най-модерните лекарства, като Депакин да кажем.

------------------------------------------



Тема Re: Магия ли е? [re: Атила]  
Автор the_cursed-168118 (ще се върна)
Публикувано08.04.14 15:06



Може, баща ти да е ходил при ясновидка. Тя да му е гледала на кафе и да е видяла смъртта му. После, да се е опитала от утайката да скалъпи някакви муски, които да го предпазят... ама е постъпила грешно - трябвало е да се промени физическата реалност - баща ти да направи някои постъпки, искам да кажа, за да промени събитията...
Та така де - гледачката му ги е дала тези неща, да си ги сложи под леглото. А има и под вашите, защото може и вас да е видяла в чашата му.
Това са си мои предположения, а те, в 98% от случаите се оказват невярни (дори смешни).

Консултирай се с мага който ти предлагат (ако не взима много и имаш възможност), а после раздуй тук, че ми стана интересно всичко (както проблемът ти, така и мага)!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.