Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 19.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Тема Молитва за освобождение!  
Автор mari_2 (непознат)
Публикувано12.02.14 10:24



РАЗРУШАВАНЕ ДЕЛАТА НА ДЯВОЛА

Господи, моля те да откриеш във мен и във всяка област, и сфера на моя живот, къде има отворена врата, чрез която дявола ме атакува и да ми дадеш покаяние,за да се покая за нещата, за който трябва да се покая и да разруша нещата, който трябва да се разрушат, за да бъде дявола напълно отрязан от мен и да не може повече да има достъп до мен и до живота ми. И да дойде от тебе Господи благословения и благо успяване във всяка област и сфера от живота ми и Ти Господи да възстановиш всяко нещо, което дявола е откраднал от мен, за да може да се радвам на твоите благословения, който ти си приготвил за твоите деца. Нека да си заема мястото, за което съм бил създаден от теб, за да бъда ползотворен, ефективен и благословен в живота си и то още от сега.

В името на Господ Исус Христос моля и прося това. АМИН

Редактирано от mari_2 на 12.02.14 13:04.



Тема Re: Молитва за освобождение!нови [re: mari_2]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано15.02.14 17:56



голяма глупост е

---------



Тема Re: Молитва за освобождение!нови [re: mari_2]  
Автор the_cursed-168118 (ще се върна)
Публикувано08.04.14 15:18



Често бъркат демоните с дявола.
Дяволът си стои в ада и наказва грешните души които му прати св. Петър. Не се меси в живота на хората.
Това за което се говори в молитвата са демони - астрални същности които идват от друго измерение на реалността (излизат от черните дупки в космоса) и се хранят с нашата енергия...

Не съм сигурен, че Иесу (Иисус де) е Бог в смисъла който разбираме. Мария е оплодена изкуствено от извънземни... За способностите му, още не съм стигнал до никъде с разсъжденията си...



Тема Re: Молитва за освобождение!нови [re: mari_2]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано12.06.14 01:01



Молитва преди излизане от вкъщи:

"Господ е пред мен и аз съм след него. Господ е мой защитник, няма да се уплаша от никакво зло. Няма да се уплаша от никакво зло, защото Ти, Господи си с мен, Твоята десница ме успокоява.
В името на Отца, Сина и Светия дух. Амин."



Тема По голяма простотия...нови [re: mari_2]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано19.08.16 03:02



...от тази скоро не бях чел....



Върнах се


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.