Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Тема Лечителка от София  
Автор The Giver and The Taker (Истински.)
Публикувано08.02.14 18:09



Здравейте,

знаете ли някоя лечителка от София, която лекува с ръце? Само да не е тая на бул. Мадрид. Трябва ми някаква друга, която върши работа. Ако сте посещавали такава, или дори само сте чували нещо, ще съм много благодарен да споделите.

Знам, че мястото на темата навярно е в раздел "Езотерична медицина", но нарочно я пускам тук, защото другият клуб е в медикаментозна кома.

------------------------------------------



Тема Re: Лечителка от Софиянови [re: The Giver and The Ta]  
Автор Abraksos ()
Публикувано20.02.14 08:06



Този

май е най-уважаван, от софия е, но според мене е много по-добре човек сам да си се лекува с практики по книги за лечителство... Скоро ше кача май една такава практическа книга е тука в тоя сайт, който иначе е посветен на , но ще почна да качвам ии всякакъв такъв тип литература скоро а иначе си има лични лекари и болници.

Редактирано от Abraksos на 20.02.14 08:07.



Тема Re: Лечителка от Софиянови [re: Abraksos]  
Автор thepunsher-133982 (Христо)
Публикувано31.05.14 20:44



Ебаси. Кака Бойка и тука била плъзнала. Стига си си рекламирала тъпия сайт.

Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.


Тема Re: Лечителка от Софиянови [re: The Giver and The Ta]  
Автор Lanfear77 (непознат )
Публикувано10.03.15 20:32



Физическите болести са плод на душевното здраве на човека. "Сипването" на енергия е нещо като система в болницата, чувстваш се по-добре, НО не те лекува. Лечението се извършва отвътре навън, а не отвън навътре...:) иначе при лекарите е по-успешно "замазването" на проблемите, отколкото при биоенерготерапевтите.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.