Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИнови  
АвторF 1 (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 15:04



Може и да ме вземета з много глупава но реших, че тук е мястото за разумна консултация.
Има ли нещо вярно в разпознаването на направена магия с яйце и вода.
Имам подозрения, че на мен и/или мъжът с когото живея е направена магия. Казаха ми да сложа до главата си яйце в буркан с 3 пръста студена вода да престои една нощ. И ако яйцето е като сварено има магия.
Да на сутринта яицето си беше като твърдо сварено това ....????? така ли е.

Има достатъчно предпоставки да си мисля, че нещата не са наред за това и прибягнах до подбни разузнавания. Незнам до колко трябва да наблегна на историята около нас..но ако трябва-ОК.
Та ако наистина има магия някой знае ли къде и как се развалят подбни неща и въобще (аз съм неука в това отношение) от къде да се потърси компетентна помощ.
Далеч съм от ситуация, в която ..а бе нещо гадно ми се случва и значи... Реалист съм и си давам ясна сметка, че понякога има и кофти моменти. Случаят не е такъв, доста е заплетен и странен..

Ще се радва ако някой помогне/съдейства с необходимото инфо.

Благодаря предварително на всички.



Тема Re: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИнови [re: F 1]  
Автор mistress (непокорна)
Публикувано31.03.04 09:51



Съвсем наскоро го четох някъде това с яйцата. Незнам до колко е вярно аз съм новак за сега само чета в този клуб. Незнам до колко принципно магията може да промени живота на определен човек.
Но тук по постингите които чета има доста добре подготвени, надявам се да ти помогнат.

Доброто е във всички нас само трябва да го пуснем на свобода :-)



Тема Re: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИнови [re: mistress]  
Авторsqsh (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 19:09



nese zablugdavai sas qiceto tova e palna izmishlotina
vqrvam vav napravata na magiq no za qiceto nee verno slushaime
samo amatorite magosnici go kazvat



Тема Re: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИнови [re: sqsh]  
Автор NeonМодератор (блестящ)
Публикувано31.03.04 22:25



prav/a si

somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема Re: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИнови [re: Neon]  
АвторF1 (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 12:08



Добре приемам, че е така. Както бях написала аз съм невежа. за това и търсям помощ. Имам основание да мисля, че има направено нещо и пак подчертавам аз не съм от хленчищите дето като имат най-малкия неуспех и търсят всевъзможни причини. Наитина се нуждая от помощ. Става въпрос за връзка между двама човека, която е кошмарна и в същото време не може да бъде прекратена (когато някой предприеме стъпка в тази посока се случват странни неща-злополуки предимно и раздялата се отлага). Изпадаме в едни и същи ситуации какво имам предвид: единият е лош и се непрекъснато напада другия и му трови живота, респективно другия страда.
После се разменят ролите. Странното е, че ролята на лошия се играе по един и същи начин, с едни и същи думи и т.н.
Ролята на страдащия също.

Това наистина е кошмар-повярвайте ми. В същото време е невъзможно (не подлежи на никакъв здрав разум и логика) двама различни чивека, та дори и да представляват семейство да говорят с една и съща уста...
А бе доста е оплетено и..

Желанието ми е, да разбера какво се случва точно и ако продължим да живеем заедно - да живеем нормално в мир и любое.
Ако не то да се разведем.

Но на този етап нито едно от двете не може да се случи по необясними за мен
причини.

Накрая отново искам да подчертая не става въпрос за хленчене и глезене, а за необяснима житейска/семейна ситуация.
Не искам невъзможни неща той и аз да се заобичаме или...
искам да знам защо се е случили има ли някаква причина да е така и ако нещата са се изчерпали защо се случва така, че да не можем да се разделим
И да не пропусна първата година от съвместният ни живот беше приказка, разбирахме се с поглед, четяхме си смислите и без да се кажем и дума всеки знаеше какво да направи.
Сега не можем да си кажем и добър ден без да се скараме-това не е нормално.
Когато аз се гдняря с него нямам обяснение защо го правя какво ме е подтикнали и после горко съжалявам. Изричам думи и върша неща които по принцип са много извън мен, това не съм аз в такива моменти. И се презирам после, че си го направила

Ето това е,
ако някой знае как да помогне или поне ми каже какво да направя ще съм му благодарна и признателна.

Ако ли не каквото съдбата реши, може и така да ни е писано да изживеем живота си в мъка. Може би изплащаме грешки от други животи или знам ли какво.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ВСИЧКИ



Тема Re: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИнови [re: F1]  
Автор some_spirit ()
Публикувано01.04.04 15:52



Това всичко както го описваш ми прилича на вмешателство на съществата от невидимите за нас светове.Те си имат доста основателна за тях причина да го правят. Ето я и самата причина:

"И да не пропусна първата година от съвместният ни живот беше приказка, разбирахме се с поглед, четяхме си смислите и без да се кажем и дума всеки знаеше какво да направи. "

Накрая как да се отървете от това.Започнете да анализирате мислите си, които ви идват в главата, ваши ли са или не са, хубави или лоши, защо трябва да направите дадено нещо. Явно голяма част от мислите ви не са ваши. И последно тези, които ви управляват не ги интересува дали сте заедно или сте разделени, правилата на живота при тях са съвсем други. И като стана въпрос за техните правила Некрос и той много не е в час за това какви са правилата при тях.




Тема Re: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИнови [re: some_spirit]  
Автор NeonМодератор (блестящ)
Публикувано01.04.04 16:36



ех имаш проблясъци от време на време, ама пустото ти самол@бие разваля цялостното впечатление. кво те бърка Некрос?

somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема Re: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИнови [re: Neon]  
АвторF1 (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 22:24



Хей защо си разменате подобни реплики, аз помолих само за помощ.

Ами доколкото съм имала възможност съм анализирала нещата. Мисля, че бях и написала, някой мои постъпки и казани думи(обиди ако трябва да съм обективна) са ми непонятни, използвам думи, които не са ми в речника. Правя неща, които също не съм правила и неискам да правя.
Ако не бях анализирала ситуацията, едва ли щях да имам тези подозрения за нещо нередно.
Да така първата година беше хубава, тоест беше си нормално-нормални влюбени млади.
Добре де аз пак питам към кого да се обърна за помощ
със самоанализа едва ли ще направя нещо, защото колкото и да се самоанализирам няма да съм сигурна нали има нещо нередно или това са си нормални житейски неща, а живота ми ще продължава да е кошмарен



Тема Re: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИнови [re: F1]  
Автор NeonМодератор (блестящ)
Публикувано01.04.04 22:57



това са възпитателни реплики, те си вървят като бисквитка към чая:)
можеш ли да изясниш проблема си по-точно, защото не мога, а и нещо в мен ме спира да погледна към теб. така че дай да го караме на нормално 3д общуване пък ще видим какво ще стане. нещо ми подсказва, че сама можеш да изясниш всичко, и сама да си помогнеш.

somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема Re: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ [re: Neon]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 23:45



Не мисля, че трябва да търсиш в насоката на магиите, врачките и останалите екстрасенси. Едва ли биха ти помогнали. Може би има някои хора, надарени с неестествени дарби, но съм почти убеден, че голямата част са самозвани и биха се възплзвали от объркването ти, за да ти размътят съвсем глават и да се възползват от това доколкото могат.
Не мога да ти дам съвет, но се надявам да се справиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.