Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Проклятие - може ли да падне върху роднина?нови  
Автор mario.1993 ()
Публикувано03.12.11 18:58



Здравейте. Интересува ме дали е възможно едно проклятие,вместо на човекът за когото е изпратено,да се стовари върху негов роднина/майка,баща/.
Преди доста години в детството ми имах една учителка,която много мразех и един ден реших да я кълна и около 5 минути злорадствах по нейн адрес ,представяйки си как тя умира. Детски простотии са били това,то вярно,че учителката наистина беше гадна и мразена от всички,но какво ми е дошло тогава на ума да върша простотии.Та на следващия ден ни съобщиха,че тя ще отсъства,защото майка и,която била болна от години,починала.
Тъй като злите учителки и досадните предмети нямаха край,както и простотиите ни детски, аз клех и една друга учителка.И изведнъж на по-другия ден или след няколко дни имаме свободен час,защото баща и бил починал.

Та сега като по-зрял човек наскоро се присетих за тези случаи от далечните ученически години,които бях забравил.Причината да питам това е,че в днешни времена,15 години след тези събития от детството,аз не съм добре със здравето,нито с психическото,нито с физическото.Имам депресия и диабет.Възможно ли е нещастията ми да са са причинени от тази неволна детска клетва? Възможно ли е клетвата да падне върху роднина,а не върху самият човек и защо става така?



Тема Re: Проклятие - може ли да падне върху роднина?нови [re: mario.1993]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано19.12.11 00:12



По принцип при голяма устойчивост на субекта се предава по кръвната линия долу и то рядко освен ако проклятия няма такава цел. Странично или горе се предава само при условие на непрекъснато взаимодействие между прокълнатия и другите или ако има цел уничтожаване на цялата рода.

Относно дали твоите мизерии са от там - еба ли го мамата. Подобна диагностика няма как да се направи даже за няколко дни при лични срещи, камо ли по пост в интернет форум или даже снимката. Някои клоуни по телевизии или импулсни телефони могат



---------


Тема Re: Проклятие - може ли да падне върху роднина? [re: Вълк]  
Автор mario.1993 ()
Публикувано03.03.12 14:44



Какво значи непрекъснато взаимодействие?



Тема Re: Проклятие - може ли да падне върху роднина?нови [re: mario.1993]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано04.03.12 13:20



често общуване или живот заедно

---------



Тема Re: Проклятие - може ли да падне върху роднина?нови [re: Вълк]  
Автор mario.1993 ()
Публикувано04.03.12 13:42



Значи,ако прокълнатия не живее с родителите си и се чуват два пъти месечно няма как да е заради моите клетви? Мисля че онзи жена не се срещаше често с родителите си.Значи съвестта ми се прочиства.



Тема Re: Проклятие - може ли да падне върху роднина?нови [re: mario.1993]  
Автор mario.1993 ()
Публикувано04.03.12 13:57



А и от къде ще съм имал толкова сила на 11 години да направя толкова силно проклятие,че да убие човек. Най-вероятно е съвпадение.



Тема Re: Проклятие - може ли да падне върху роднина?нови [re: mario.1993]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано04.03.12 15:05



може да е съвпадение, а може и твое емоционално състояние подпомогнало за постигане на резултат, не се знае.

---------



Тема Re: Проклятие - може ли да падне върху роднина?нови [re: Вълк]  
Автор mario.1993 ()
Публикувано04.03.12 15:32



Какъв е начина да се разбере?



Тема Re: Проклятие - може ли да падне върху роднина? [re: mario.1993]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано04.03.12 15:37



вещи сънища

---------



Тема Re: Проклятие - може ли да падне върху роднина? [re: Вълк]  
Автор mario.1993 ()
Публикувано04.03.12 15:58



И какво да направя за да получа такъв сън?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.