Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема какво  
Автор jumbles ()
Публикувано19.11.11 07:35



ви мотивира да практикувате черна магия

п.п. и ако още веднъж ме изтриеш, ще вдигна такава джабала, че щи затворят клуба и хептен ше умре, айде де ... пъзльо



Тема Re: какво [re: jumbles]  
Автор Oтвъднoтo3oвe ()
Публикувано19.11.11 09:22



Парите са НАД хората и мотивират всички.



Тема Re: какво [re: Oтвъднoтo3oвe]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.11.11 09:51



няма начин струва ми се Блъди всички чак да са такива жалки дебили





Тема Re: каквонови [re: jumbles]  
Автор bhdz (.)(.)
Публикувано19.11.11 09:59



Какво точно разбираш под черна магия?



Тема Re: каквонови [re: jumbles]  
Автор Oтвъднoтo3oвe ()
Публикувано19.11.11 10:05



Какво по-хубаво нещо от парите и властта?



Тема Re: каквонови [re: bhdz]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.11.11 10:15



нищо точно не разбирам - лаик съм, въпроса ми е провокиран от блоговата тема на модератора ... заразглеждах я ... и нещо ме зачовърка



Тема Re: каквонови [re: Oтвъднoтo3oвe]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.11.11 10:18



оооу, безумно много са нещата по-хубави от тях, сигурен ли си че искаш да изреждам



Тема Re: каквонови [re: jumbles]  
Автор bhdz (.)(.)
Публикувано19.11.11 10:33



Ми черна магия се води магия, която черпи от т.н. зли сили и се използва за лични цели, без зачитане на лошите ефекти в/у други хора (често и в/у самия магесник)

По принцип, делението е изкуствено. Всяка магия може да се ползва за добро или лошо... Самото 'добро' (или 'лошо') са само думи и всеки индивид си има собствено разбиране колкото и да го отрича (ако го отрича). С една дума, всеки си живее в собствена реалност и твърди, че тя е най-точната. В този ред на мисли, стандартно се смята, че 'черната' магия е някаква 'лоша'

Но някои разбират друго под черна магия: Магия която се използва само за ЛИЧНИ облаги като черпи моща си от информационния хаос на вселената :)

С една дума, ако наистина искаш сериозно да разбереш истинска Черна Магия, трябва да запишеш Квантова физика в университета





Тема Re: каквонови [re: bhdz]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.11.11 10:47



не искам да я разбирам наистина, искам да разбера мотивацията на хората практикуващите я

но пък тва си беше едно добро открехване на не точното прозорче, беше ми достатъчно на този етап ... Благодаря




ти занимаваш ли се с магия



Тема Re: каквонови [re: jumbles]  
Автор bhdz (.)(.)
Публикувано19.11.11 10:52



Ми... не бих казал. Теоретично се интересувам, и знам някои механизми. Но само това, нищо повече. Това което знам е по близко до Науката, но не съвсем. На границата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.