Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема сатанинска магиянови  
Автор Krasi_12 (минаващ)
Публикувано18.08.11 18:20



От доста време страдам от сатанинска ритуална магия за унищожение. Жива съм благодарение на всички същества,които опитаха да ме спасят. Някой да знае как се разваля такава магия???



Тема Re: сатанинска магиянови [re: Krasi_12]  
Автор blue orchid (ली&)
Публикувано18.08.11 19:52



Ти да не би да си ходила с някой сатанист и да си стъпила по него на криво. Ей това не мога да го разбера, що се врат хората там където не им е мястото...

Иначе, тоя

, щото ако беше, нямаше да атакува теб. Виждала съм сатанист, който обича, как пренасочва, само и само за да не нарани, този когото обича. Както и да е, стари истории.



Тема Re: сатанинска магиянови [re: blue orchid]  
Автор Krasi_12 (минаващ)
Публикувано18.08.11 20:51



Да, позна. Наистина имах връзка със сатанист...... То тия изверги могат ли да обичат???? Е аз тогава не знаех че е такъв. А когато започна да ми говори странни неща не му повярвах... и сега се мъча като грешен дявол...!!!



Тема Re: сатанинска магиянови [re: Krasi_12]  
Автор blue orchid (ली&)
Публикувано19.08.11 16:13



Не всички сатанисти са психопати :)

Понякога са просто индивидуалисти, които обичат силата и мрака. Те също са и хора, които не приемат идеята да са част от група души, за която някой се грижи, па било то и този някой да е Самият Бог.

За тях Сатаната не е антропоморфно същество, разбира се. Но това не значи, че не владеят сила и не могат да я използват. Казват за тях, че могат да обичат със цялата страст на човешкото сърце, защото не са наложили запор над способността си да изпитват най-крайните степени на човешките чувства, включително и на омразата. Просто се чувстват свободни да бъдат човешки същества, едно еволюирало животно с всичките инстинкти, емоции и чувства на човешката плътска природа.


Мисля, че при теб в действителност има силна програма за ентропия, не знам точно защо и как е станало. Но ми се струва, че ще ти е много трудно да я премахнеш сама. Така че, дори да намериш подходящ ритуал за корекция, няма да можеш да го уплътниш с необходимите умения и сила, за да проработи. Потърси помощ от някой с опит, някой да ти помогне отвън. Ще се справиш :)

Mahatma ON!



Тема Re: сатанинска магия [re: blue orchid]  
Автор Krasi_12 (минаващ)
Публикувано19.08.11 18:19



Много добре знам от какво страдам. И като по чудо съм още жива. Намерих си "диагнозата " в Интернет- http://chitanka.info/text/3570/22#textstart и http://chitanka.info/text/3570/25#textstart Много грешиш за сатанистите! Те всички не са психопати, а слуги на дявола. Жалко, че някои неща се разбират само от личен опит!!! Преди години бях прочела статия за сатанисти, но не повярвах. Е, личният опит ми показа зловещата истина...



Тема Re: сатанинска магия [re: Krasi_12]  
Автор blue orchid (ली&)
Публикувано19.08.11 18:31



Не казвам, че не ти е направен ритуал за унищожение, казах че виждам, че има нещо, но нямам сила да видя какво е точно и от къде е, просто да проследя тази нишка е над възможностите ми :)

Знам какво може да направи един развилнял се сатанист, и аз съм го виждала...



Тема Re: сатанинска магия [re: blue orchid]  
Автор Krasi_12 (минаващ)
Публикувано19.08.11 19:00



Ти си вторият човек, който ми вярва. Блгодаря! Реагирам така, защото дори собствените ми родители ме смятат за луда. За съжаление няма диагноза магия. Недоказуемо е. И ненаказуемо. Правещите магии с цел да причинят вреда или смърт остават ненаказани и се разхождат свободно,за да правят още зло.





Тема Re: сатанинска магия [re: Krasi_12]  
Автор blue orchid (ली&)
Публикувано19.08.11 19:34



Знам защо си гневна. И не се сърдя. Между другото, вчера писах на един приятел /споко, не чисти с черна магия, от светлата страна е/ с въпроса дали би ти помогнал. Още не ми е отговорил, той пътува много по това време на годината. Ще ти кажа, като се появи, ако ми отговори. Между другото, той вижда много добре, не е като мен :)

Ако решиш да използваш услугите на някой, който работи с черни изкуства, да те изчисти и да ти сложи добра защита, той може и да се погрижи бившия ти приятел да спре да се разхожда свободно, или поне добре да го подреди. Но това може да го реши само твоята съвест :)


Имаш това, което поиска. Всичко зависи само от теб :)



Тема Re: сатанинска магия [re: blue orchid]  
Автор Krasi_12 (минаващ)
Публикувано19.08.11 20:19



Имах предвид сама да се справя с положението, защото отдавна нямам пари и на нашите им писна много отдавна от мен. За щастие успях да убедя един човек да ми помогне безплатно, като му обещах, че ако "оздравея" и започна работа, ще му се издължа.



Тема Re: сатанинска магия [re: Krasi_12]  
Автор blue orchid (ली&)
Публикувано19.08.11 21:06



Ами, според мен това е добър вариант :)

Що не дойдеш на бележки. Сега ще ставам, но утре може да си поговорим по женски :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.