Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Леене на куршумнови  
АвторB. (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 15:42



Имам следния проблем: детето ми е почти на 5, а още се напикава нощем. Препоръчайте ми, моля, някой подходящ за леене на куршум! Мерси в аванс!



Тема Re: Леене на куршумнови [re: B.]  
Автор SesilO1 (new)
Публикувано16.11.05 15:57



Наясно ли си с причината за нощното напикаване?
Леенето на куршум би могло да помогне на детето ти не толкова от самото леене, а по-скоро от това, че се чувства специално и обект на някакво тайнство, което да разпръсне страховете му. Ако причината за нощното напикаване е някакъв страх. Ако обаче, причината за страха му е нещо обективно, което продължава да се случва в ежедневието му, ефекта от леенето на куршум ще бъде временен, защото няма да е премахната първопричината.

Ако смяташ, че точно това ще помогне, кажи от кой край на страната си, защото хората които бих лично аз ти препоръчала са само от моя край, а няма смисъл да хвърляш пари на вятъра за път след като може покрай теб някой друг да свърши тази работа.



Тема Re: Леене на куршумнови [re: SesilO1]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано16.11.05 16:28



Ако залагаш здравето и бъдещето на детето си на врачки и леячки на куршуми и да да му даваш да пие олово и плюнки на бабички
по добре го хвърли в някой контейнер в Младост докато е още малко!

Потърси билки за нощно напикаване, заведи го на децки психолог, на терапефт... знам ли. Майка си! Мисли като такава!

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Леене на куршумнови [re: B.]  
Автор emi_ (...)
Публикувано17.11.05 12:22



Здравей, при децата в тази възраст напикаването наистина много често е следствие от изтласкани страхове и други негативни преживявания - детската психика ги запраща някъде в подсъзнанието, и от там те започват да вредят...
Друга често срекщана причина е негативна семейна среда - напрежение между родителите. Много ти препоръчвам да се консултираш със фамилен терапевт. Ако живееш в Бургас или София - мога да те свържа с такива, на които гласувам доверие.

.


Тема Re: Леене на куршумнови [re: emi_]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано17.11.05 14:27



мамчето вече му е наляла да пие олово

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Леене на куршумнови [re: BPAHA]  
Автор vidola (...)
Публикувано20.11.05 12:32



No6noto napikavane v pove4eto slu4ai se dalji na tova 4e deteto izpitva niakakav strah,kolkoto i kofti da ti zvu4i tozi strah moje da se dalji na strah ot roditel,obiknovenno ot ba6tata.Taka 4e ti prepora4vam da zavede6 datato na doktor ,a ne po vra4ki i baia4ki.Vgledai se v do6nata vi obstanovka.... kakvo vijda6...

BE YOU


Тема Re: Леене на куршум [re: emi_]  
Авторpeни (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 13:28



темата е стара , но ми трябва адрес в София за леене на куршум.Спешно!



Тема Re: Леене на куршум [re: emi_]  
Авторpatila (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 20:05



e taq ku4ka mi prepory4a edni bokluci, ne i vqrvaite, samo mi obraha parite





Тема Re: Леене на куршум [re: B.]  
АвторSolomon (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 06:06



Kakvi sa rezultatite?



Тема Re: Леене на куршум [re: Solomon]  
Авторxex (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 13:34



изчакай още 2 гд. та тогава я питай






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.