Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Магия, с която да се самоубиеш  
Автор o cara mia (новак)
Публикувано28.01.11 09:58



Има ли магия, с която да можеш да се самоубиеш? Моля за рецепта!





Тема Re: Магия, с която да се самоубиешнови [re: o cara mia]  
Автор Бokop (Христо)
Публикувано05.02.11 13:33



Най-лесната - да се гръмнеш. Има и друг по-лесен ритуал ако нямаш оръжие. Купуваш си двулитрова бутилка кока кола и един литър хубава скъпа водка (като ще умираш няма нужда да пестиш) изливаш половината кола и доливаш водката. Взимаш бутилката и се разполагаш на покрива на блока си. Като изпиеш достатъчно и решиш, че можеш да летиш политаш и готово.



Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.

Тема Re: Магия, с която да се самоубиешнови [re: Бokop]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано06.02.11 13:35



тц, не е толкова лесно да се гръмнеш... ако си например кривогледо

... може да нацелиш някой погрешка останал да ти държи кунките, и трие сополите...
то и това за блокчето е относително ако е само с няколко етажа, не е сигурно дали като цопнеш долу ще си се докарал като за погребално или реанимация

дай други предложения... за оспорване



Тема Re: Магия, с която да се самоубиешнови [re: Бokop]  
Автор o cara mia (минаващ)
Публикувано17.02.11 13:23



Много си оригинален.

Аз питам сериозно.

Считам, че ако съществуват магии, трябва да има и начин да се самоубиеш с магия и да изглежда като естествена или поне необяснима смърт. Например магия за спиране на сърцето или нещо такова.

Обикновените способи - бесене, тровене, стреляне (в България този прекрасен начин е неосъществим поради факта, че само мутри имат достъп до оръжие) - са ясни. Аз питам за магически способи, но отговор няма.

Четох в интернет разни черни магии за причиняване на смърт, обаче не знам, дали ще действат като средство за самоубийство? Поне има лесен достъп до всякакви телесни материали на "жертвата".

Моля за отговор, въпросът ми е сериозен.



Тема Re: Магия, с която да се самоубиешнови [re: o cara mia]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано18.02.11 01:23



няма да сработят по две причини
1. ще сработи инстинктът за оцеляване.
2. никой няма да ти извади публично работещо смъртно въздействие.

има и трета причина

"ако съществуват магии" ... магия работи с вяра и сила на оператора и не зависи дали жертва вярва в нея или не. Ако оператор притежава СИЛА да задвижи нещата - жертва няма шанс. И става философия, а какво става когато оператор и жертва са едно и същото лице?

---------



Тема Re: Магия, с която да се самоубиеш [re: o cara mia]  
Автор hacrid (ще се върна)
Публикувано18.02.11 22:22



Наскоро си правих едни експерименти включващи собствената ми смърт и възкресение...
Отваряш хаос вихър (търси в нет-а как се прави ритуала - аз импровизирах (не спазвах точно указанията)!) и изявяваш намерението (да речем "Искам тази нощ, докато спя, да умра..." нещо такова), а после затваряш хаос вихъра.
Аз го правих два пъти през деня и през нощта, два пъти се събуждах с едно яко чувство на леко вкочанясване и сякаш кръвта ми е замръзнала във вените...

Опитай - нищо не ти струва!

Всъщност (не, че ме интересува де), за какво ти е такава потайна смърт? Застраховка-живот ли гониш?



Тема Re: Магия, с която да се самоубиеш [re: hacrid]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано19.02.11 02:07



казах без тролстване! на теб дебила една дупка в глава на ръба на лоботомия малко ли е?

---------



Тема Re: Магия, с която да се самоубиеш [re: Вълк]  
Автор hacrid (ще се върна)
Публикувано19.02.11 11:00



Какво "тролство"? Това беше напълно сериозно...



Тема Re: Магия, с която да се самоубиеш [re: hacrid]  
Автор geleznia1 (geleznia1)
Публикувано20.02.11 14:05



Може да не те лови магия.Я провери как си при пълнолуние- да не си Върколак





Тема Re: Магия, с която да се самоубиешнови [re: geleznia1]  
Автор hacrid (ще се върна)
Публикувано20.02.11 14:32



Лови си ме магията - идеяята си беше, да се съживя след 30мин, а междувременно да стане нещо друго. Само дет не стана (изглежда (ако може да се вярва на това което почувствах при събуждането - вкочанясване и смразяване на кръвта във вените), едната част е стаботила - умрял съм и съм се съживил, но м/увременно не се е случило нищо).

Така че, за самоубийство е идеална - не залагаш намерение да се съживиш след това и готово.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.