Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема отнемане на жизненните силинови [re: Вълк]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано23.02.11 16:55



Помага когато някой започва да проявява излишна активност и с нея просто не кефи.

След полунощ се взима снимката и чертаейки с нож кръстове от един ъгъл до другия 12 пъти:

" .... отидете змии в живот и корем, пийте сокове жизненни. да не живее, да не бъде, да не яде и не пие, а само да съхне и не с дни, а с часове от сега и вовеки ..."

сутрин снимката се изгаря на гроба.

---------

Редактирано от Вълк на 23.02.11 17:16.



Тема отнемане на късметнови [re: Вълк]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано12.03.11 00:09



всякакви звездни изроди обичат да се кичат с това колко са им красиви и хубави деца и да ги излагат на показ, това е шанс през децата да се изсмука късметът на биоматериал който ги родил.

между 1 и 3 през ноща над спящото дете или снимката му се казва

"В леглото спи дете невинно наречено (име). Давам му аз (име) урок, живота да му взема, всяко добро от сега и до смъртта на това детенце. Взимам мир, покой и уклад, начало, сладостта и всички благи дни и нощи. Всичките думи бес ми казал, а аз съм повтарял и нищо не съм пропуснал"

Прави се върху дете до 12 годишна възраст. Преди това не е зле да му се нанесе негативен удар за увеличаване на грижите на баща и майка му върху него. Ако въздействието не се свали до навършване на 12 години на дете, то вместо от баща и майка му късметът се точи от него до края на дните му.

---------



Тема премахване на родова защитанови [re: Вълк]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано28.04.11 00:27



Случва се, че жертва и рода имат прекалено добра връзка и въздействието вместо да отиде само върху жертва да отиде и върху родата му. За това се използва временно отсичане на жертвата от тях

Заставайки между два гроба с необходимите имена във всеки от тях в главата се забива нож направен за деня на раждането на човека - "Отсичам раб (...) от рода му (...) за (брой) дни. Думата ми е заклета и подпечатана. Амин."

---------



Тема за вътрешните болестинови [re: Вълк]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано12.05.11 01:07



В понеделник предварително изгнило месо се слага на маса

"Както ти врагът ми си жив така и си болен. Както това месо лежи така и ти ще си подобен му с корема ти. Така и да бъде от този час и думата ми казана"

Взима се нож за понеделник и върху него 40 пъти се казва:

Както ти си нож силен и остър така и урок на врага ми ... да бъде ....

Ножът и се забива със сила в парчето месо със цялата омраза и се завърта против часовникова стрелка и се казва.

"Ти се болен и ......"

след още две определени действия се прибирате у дома и се изкъпвате.

---------



Тема Изтриване на паметтанови [re: Вълк]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано17.08.11 18:06



В чаша с мъртвешка вода се потапя парче от дреха, косъми, нокти или снимка.

Три пъти се казва следното:
- Измий се ум и разум на (....). Паметта със сън да се измие. .....

Преди изгрев да се излее на прага на жертвата.

---------



Тема любовни щуротийкинови [re: Вълк]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано27.08.11 19:48



ала-бала - джиджи-биджи :)

---------



Тема Отнемане на късмет чрез подаръкнови [re: Вълк]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано20.09.11 14:14



Приемайки подарък с лявата ръка и държейки гвоздей от гробище в джоб на ум да се каже "За мен е дар, за теб е пожар. За мен е слава, за теб е ........ ........ ...... "

---------



Тема Бавно измъчваненови [re: Вълк]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано08.11.11 08:17



Прави се дървена кукла във вид на идол.

Поливайки я с мъртвешка вода се нарича:

Слово ми е силно и сила древа притежава, предавано чрез поколения със силата му е на твореца. Както в началото е слово така и винаги ще бъде. Заклинам аз този образ идолски, врага ми. Яви се, Дяволе, и сложи част от душата на врага ми (...) в тяло положено и дай ми власт над него за да го измъчвам с болки смъртни, но жив да остане .....


Когато имате желание за подновяване на мъченията на врага се забива поредния гвоздей от гробището в куклата.

---------



Тема За добра търговиянови [re: Вълк]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано08.11.11 09:53



Взима се по щипка прах от 3 големи пазара

По изгрев се наговаря:

За търговията ми успешна извиквам бесове в помощ. Да влачат хора с пари към мен насила и пари да ми дават.....

Щипката се оставя на прага, останолото в 4 ъгъла на помещението.

---------



Тема привързване на тялотонови [re: Вълк]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано19.11.11 01:26



По заспиване се взима орех и след секс на него се нарича

Ни убита, ни мъртва, ни в боя заклана лежа аз (...) похотливостта и жар събуждам аз (....) в (....) като любовница на сатаната и съпруга бесова. Да бъде като на беса могъщ и твърд в мен като плод черен-...........

Прах да се подсипе в сутрешнето ядене или питие.

---------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.