Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Тема предпазване от магия  
Автор mary99 (непознат )
Публикувано23.05.10 17:59



Добър ден!За първи път посещавам Вашия клуб и се надявам някой да ми помогне с малко инфо. Става дума за билката камшик.четох,че с нея е възможно да се предпазиш от негативни въздействия, но не намерих нищо по-подробно - как става това? Не вярвам особено в магии, но съм убедена, че човешката злоба и завист могат много да навредят като негативно въздействие върху организма....Затова търся някакъв прост и същевременно ефикасен начин за предпазване от такива въздействия.



Тема Re: предпазване от магиянови [re: mary99]  
Автор apви (ледена)
Публикувано26.05.10 00:19



До сега не съм чувала такова нещо.. аз лично се предпазвам или поне така мисля от негативно въздействие... когато и аз стана злобна и нападателна.. просто каквото повикало такова отговорило.. така не се занимават се мен.. В момента в който се правиш на добричка и глупавичка.. те газят.. но когато се опънеш.. някак по друг начин стоят нещата.. незнам защо е така, но е така.. и хората са казали Бии за да те уважават... знаеш ли колко пъти съм се убеждавала в това..
А по принцип съм зодия между теленце и овчица.. кротка.. и добронамерена.. но до време


Нищо не разбирам от негативна енергия.. но смятам, че силните хора, негативизъм не ги лови... пък знам ли.. нека професионалистите отговорят дали е така...


Аз виждам всичко....

Тема Re: предпазване от магиянови [re: mary99]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано26.05.10 01:11



тази билка се посипва пред вратата, но си е до дома, за лична употреба трябва да намериш друго.

---------



Тема Re: предпазване от магиянови [re: apви]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано26.05.10 01:13



В отговор на:

аз лично се предпазвам или поне така мисля от негативно въздействие... когато и аз стана злобна и нападателна.. просто каквото повикало такова отговорило.. така не се занимават се мен..




гледай да не се натъкнеш на някой който да те накара да стоиш на колене молейки за прошка заради подобно държание.

---------


Тема Re: предпазване от магиянови [re: Вълк]  
Автор mary99 (непознат )
Публикувано26.05.10 11:51



и аз така предположих, но реших да попитам все пак

Пише,че билката е много силна и действа като огледало - връща негативното въздействие? Но ако я поръсиш пред вратата, а въздействието е вътре, тогава има ли ефект?



Тема Re: предпазване от магиянови [re: Вълк]  
Автор apви (ледена)
Публикувано26.05.10 13:04



гледай да не се натъкнеш на някой който да те накара да стоиш на колене молейки за прошка заради подобно държание
--------------------------------
Виж, аз винаги тръгвам с добро.. но злобнат ли ми се.. отвърщам със същото...


Аз виждам всичко....


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.