Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Любовна магия (не пробвана).  
Автор Бokop (Христо)
Публикувано22.02.10 01:04



Ето един заговор, който може да бъде пробван от желаещи. Начетете го 101 пъти над снимката на жертвата. След това я изгорете. Източник на заговора - житието на светец, което е най-любопитното. От жена може да се опита със "внушиш на този мъж любов към мен". Пак повтарям - не е пробвано. Който иска може да опита. Просто идея.
Аз те призовавам. Теб за който това дело не е трудно, защото ти много пъти си разтърсвал градове, събарял си стени, разрушавал си къщи, предизвиквал си кръвопролития и отцеубийства, посявал си вражда и силен гняв между братя и съпрузи, и мнозина, дали обет за девство, си довеждал до грях; на монаси, заселили се в планините и привикнали към строг пост, които никога не са и помисляли за плътта, си внушавал блудни пожелания и си учел да служат на плътските страсти; хора, разкаяли се и отвърнали се от греха, отново си обръщал към зли дела; мнозина целомъдрени си увлякъл в блудство. Нима ти няма да успееш да внушиш на тази жена любов към мен? Покажи силата си на дело.
Edit: Има промяна в обръщението, иначе това са думи на бес (според въпросното житие).

Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.

Редактирано от Бokop на 22.02.10 01:09.



Тема Re: Любовна магия (не пробвана).нови [re: Бokop]  
Автор Lan77 ()
Публикувано23.02.10 08:35



Много неточно преведени думи, зле звучат на български, може би си работи в оригинал, но на български не. Думата МНОГО е ключова, много думи разсейват.



Тема Re: Любовна магия (не пробвана).нови [re: Lan77]  
Автор Бokop (Христо)
Публикувано23.02.10 16:37



Значи от църквата нещо не са го превели, както трябва.


Ето от къде го изрових.
Да имаш линк към оригинала на старославянски?

Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.

Тема Re: Любовна магия (не пробвана). [re: Бokop]  
Автор Lan77 ()
Публикувано23.02.10 23:40



Съвсем не, имам само слух

,особено за заклинания...



Тема Re: Любовна магия (не пробвана). [re: Lan77]  
Автор Бokop (Христо)
Публикувано24.02.10 02:59



Дано слухът ти да не е като "усетът" на "специалиста", който сигурно още си въобразява, че съм Христо.



Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.

Редактирано от Бokop на 24.02.10 03:40.



Тема Re: Любовна магия (не пробвана).нови [re: Бokop]  
Автор Бokop (Христо)
Публикувано27.02.10 13:06



Тия дни ще гледам да го изкопая на църковно славянски (с промяната, разбира се).

Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.


Тема Re: Любовна магия (не пробвана).нови [re: Бokop]  
Автор LadyBi (непознат )
Публикувано27.02.10 16:59



Жалко защото имаш первезно съзнание. Обикновено на тези като теб, всичко им се връща както е казано. Немили недраги. Аз съм нова и не сте ми познати още, но ще се опознаем в бъдеще. Черните магии всички ви ще погубят, защото всичко се връща. Правете любов а не черни магии.



Тема Re: Любовна магия (не пробвана).нови [re: LadyBi]  
Автор Бokop (Христо)
Публикувано27.02.10 18:25



Запази си проповедите за другаде. За принуждаване към мир дават медал. За
принуждаване към любов - затвор. Между другото си доста неграмотен. Неграмотен, защото пола ти всъщност е мъжки.


Малко уроче по правопис.

Жалко, защото имаш первезно съзнание. Обикновенно на тези като теб, всичко им се връща, както е казано. Немили-недраги. Аз съм нова и не сте ми познати още, но ще се опознаем в бъдеще. Черните магии всички ви ще погубят, защото всичко се връща. Правете любов а не черни магии.

Българският ти е роден и не ти е простено да го изкривяваш така.

Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.

Редактирано от Бokop на 27.02.10 18:35.



Тема Re: Любовна магия (не пробвана).нови [re: Бokop]  
Автор LadyBi (непознат )
Публикувано27.02.10 19:25



Де да можех да съм мъж, защото такива като теб ме мислят за поредната лека брюнетка. Да не си гей случайно?



Тема Re: Любовна магия (не пробвана).нови [re: LadyBi]  
Автор Бokop (Христо)
Публикувано27.02.10 20:13



Моя грешка. Това, обаче не променя неграмотността ти.

Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.

Редактирано от Бokop на 27.02.10 20:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.