Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема намерен странен предмет-магия ли е?нови  
Автор gibrael (непознат )
Публикувано02.02.10 12:13



Бих искал да ви помоля за съвет. Преди много години, като малък, намерих в мазето на баба ми дядо ми едно нещо, което беше с размер и форма, на сапун-правоъгълно, и изглежда беше напрвено от излят восък с нещо като семки в него-мисля, че бяха слънчогледови. Имаше забито и нещо като кука, като тези за райбер, ако помня добре. Цялото това нещо се развива преди 30 години някъде.

Тогава го занесох на баба ми и тя се страсна малко и ме пита от къде е това и каза, че било магия сигурно. Не помня какво е правено с него-сигурно е изхвърлено на боклука.

Питам това, защото с този имот винаги има някакъв проблем, то е къща с двор, сега искаме да го продадем, но все нещо се проваля в последния момент и не става.

Възможно ли е това нещо наистина да е било магия?

Благодаря, предварително!



Тема Re: намерен странен предмет-магия ли е?нови [re: gibrael]  
Автор apви (ледена)
Публикувано04.02.10 14:37



Може ли един съвет.. не съм специалист в магии.. брокер недвижими имоти съм.. значи за да не ти се продаде къщата има няколко основни момента.. първо е криза и покупко-продажбите са сведени до минимум.. второ виж и сложи актуална цена на имота.. така че да е продаваем.. обикновено това е препъни камъчето в имотите..
Няма имот който да се се продаде стига цената да е актуална..
Поне това е моето мнение...


Успех!

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: намерен странен предмет-магия ли е?нови [re: apви]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано05.02.10 10:04



второ споменато от теб е много по-актуално защото всичките собственници се забравят в кой свят се намират и са склонни да идеализират нещата. За тях имота им може да е царския палат и да струва десетки милиони, но в действителност е обикновенна барака за която по време на криза и 5 лева са много.

---------



Тема Re: намерен странен предмет-магия ли е?нови [re: Bълk]  
Автор apви (ледена)
Публикувано05.02.10 10:34



Знам! Всеки ден се сблъсквам с такива хора и не само това.. сложили едни цени.. свят да ти се извие.. пък после реват, че имота им вече 6-ти месец не може да се продаде...
А трябва да ти кажа, че кризата в имотите е доста слаба.. това напълно сериозно.. когато се пусне имот на нормална и малко под нормална цена.. си заминава за ден два.. но не може да продават панел по 1000Е кв.м. и да чакат продажба..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: намерен странен предмет-магия ли е?нови [re: gibrael]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано05.02.10 11:08



едно прораснало колче издялкано от дърво от гробище и забито до двора ти може да прокълне и теб и имота и цялата рода. И прорасне ли - няма отърване освен ако не докараш багери и обърнеш земата наопаки.

---------



Тема Re: намерен странен предмет-магия ли е? [re: Bълk]  
Автор gibrael (непознат )
Публикувано05.02.10 11:17



Благодаря за отговора.Наистина имам големи проблеми с този имот и предизвиква страшно много завист у близките ми дори, а реално от него само загуби и файда никаква. Предполагам има магия, която причинява неразбирателство между роднини...

Разбирам, че може да има най-различни видове магии, за които няма и да ми хрумне. Интересно ми беше дали на Вас като специалист в това ви е познато такова нещо-правоъгълно блокче, от восък с изляти в него семки и забита кукичка.Има ли таква магия изобщо или е било...кой знае какво...отрова за мишки примерно?



Тема Re: намерен странен предмет-магия ли е? [re: apви]  
Автор gibrael (непознат )
Публикувано05.02.10 11:19



Мерси за мнението

. Не е точно така с този имот.Тамън да се сключи сделка и хората фалират, все нещо става и нищо не излиза...Ей такива неща.



Тема Re: намерен странен предмет-магия ли е? [re: gibrael]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано05.02.10 11:22



хах .... да не е станало така, че в рода всички са алчни и се ядат за пари и гледат да прецакат един друг за 5 стотинки, но няма да отстъпят, а?

---------



Тема Re: намерен странен предмет-магия ли е? [re: gibrael]  
Автор apви (ледена)
Публикувано05.02.10 11:29



Незнам не искам да казвам какво е или какво не е.. но понеже съм се нагледала на чудесии с имоти.. и това което ми говориш е напълно естествено при покупко продажба на имот..


Знаеш ли колко е жалко и грозно роднини да се карат за парче земя.. ама карат е слаба дума.. очи си вадят..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: намерен странен предмет-магия ли е? [re: Bълk]  
Автор gibrael (непознат )
Публикувано05.02.10 11:35



Не. Майка ми и баща ми са добри и щедри към другите си деца и близки, но по някаква причина към мен се отнасят все едно съм им враг и не съм роднина. Лишават ме от наследствени неща, дори с измама и фалшификация на документи, а дават на други от семейството. Искат и този един имот да ми вземат, който имам от баба ми и ми създават само проблеми. При положение, че никога с нищо не съм ги засегнал. Не искам да звучи като мрънкане, просто това е истината и наистина ми омръзна. Ако онова нещо, което съм намерил е било някаква магия за неразбирателство или нещо от този род, мога да си обясня това поведение.А и бих искал да се продаде този имот и да ми се махне от главата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.