Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема какво е това?  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано09.01.10 21:33



Забелязала съм нещо интересно... когато съм нервирана.. и погледна някой.. винаги става беля.. или изпусне предмета.. или се удари минавайки до бюрото или пък нещо друго.. все дребни неща.. но на 80% се случват...
Сега да поясня.. очите са ми кафяви, наситено тъмно кафяво.. и най-важното никога не мисля лошо на човек когато съм ядосана.. в смисъл нервя си се.. но не му пожелавам лоши неща..
Та очите ли са ми лоши.. енергията ли..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано09.01.10 22:02



Ако живееш в квартала до бърза помощ, там всички са с подобни на твоите очи ... , пробвай на друго място и забележи реакцията на хората


Нямаш такова силно поле ... , без значение какво е




Тема Re: какво е това? [re: van_helsing]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано09.01.10 23:33



Благодаря! Успокои ме! Предишния ми приятел ми викаше вещица... и ме стресираше.. колегата в офиса също не ми позволява да го гледам като прави нещо...явно си внушава и ме изкарва мен виновна че той е некадърен.....



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано12.01.10 03:52



че ти си вещица ... имаш надвишено енергийно ниво, но нямаш знание и опит да ги приложиш.

вежду другото, ще ми е интересно да направиш опит с нож и мляко и да видим за вроените ти способности към традиционните нещо.

---------



Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано12.01.10 23:02



Хората виждат в очите ти тяхните недостатъци защото си кристал и това ги плаши.Плашат се от отрицателната енергия която излъчват.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?


Тема Re: какво е това? [re: blood2]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано13.01.10 02:24



аре стига с лайняни богоподобни простотии.

---------



Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано13.01.10 02:38



имаш способности, вродени са, аз търся таланти като теб, които могат с дума да кълнат и с дума да лекуват, но нямат знания и опит за извършване на подобно.

Ако имаш желание да научиш нещо свестно и да се промениш в този живот - ще се видим очи в очи и тогава аз ще решавам.

---------



Тема Re: какво е това? [re: Bълk]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано13.01.10 11:48



Не се окалвай в лайната на простотията и не използвай хорската глупост за да ги лъжеш.



Dead and bloody.;)

Тема Re: какво е това?нови [re: blood2]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано13.01.10 11:52



ако имаш да казваш нещо смислено - казвай, за подобни окултни празнодумия като твоите си има триене и бан при повторение.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано13.01.10 23:56



Ха.. вие ме сразихте... тъкмо се успокоих... че хората си внушават, че им действм и хоп нещо ново...
Сега невярвам да имам скрити талнти.. очите са ми тъмно кафяви и по принцип топли... но като се нервирам мятам мълнии..
А и интересно че като съм ядосана, почти никога не мисля лошо на човека, а камо ли да си позволявам даа го кълна.. за мен това е голям грях и само като си помисля че това може да се върне на детето ми... тръпки ме побиват...
А и има и нещо друго, което също ми е интересно и лично аз не мога да си го обясня... държа хората на страхотна дистанция от себе си.. в смисъл.. ведър човек съм, но всявам някакъв респект ли е що ли е.. но винаги са на дистанция от мен.. това е явно черта от характер ми, която не познавам и въобще незнам как го правя..
ПП но със сигурност не съм вещица..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.