Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема какво е това?  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано09.01.10 21:33



Забелязала съм нещо интересно... когато съм нервирана.. и погледна някой.. винаги става беля.. или изпусне предмета.. или се удари минавайки до бюрото или пък нещо друго.. все дребни неща.. но на 80% се случват...
Сега да поясня.. очите са ми кафяви, наситено тъмно кафяво.. и най-важното никога не мисля лошо на човек когато съм ядосана.. в смисъл нервя си се.. но не му пожелавам лоши неща..
Та очите ли са ми лоши.. енергията ли..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано09.01.10 22:02



Ако живееш в квартала до бърза помощ, там всички са с подобни на твоите очи ... , пробвай на друго място и забележи реакцията на хората


Нямаш такова силно поле ... , без значение какво е




Тема Re: какво е това?нови [re: van_helsing]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано09.01.10 23:33



Благодаря! Успокои ме! Предишния ми приятел ми викаше вещица... и ме стресираше.. колегата в офиса също не ми позволява да го гледам като прави нещо...явно си внушава и ме изкарва мен виновна че той е некадърен.....



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано12.01.10 03:52



че ти си вещица ... имаш надвишено енергийно ниво, но нямаш знание и опит да ги приложиш.

вежду другото, ще ми е интересно да направиш опит с нож и мляко и да видим за вроените ти способности към традиционните нещо.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано12.01.10 23:02



Хората виждат в очите ти тяхните недостатъци защото си кристал и това ги плаши.Плашат се от отрицателната енергия която излъчват.

Колко голяма любов трябва да притежаваш за да се противопоставиш на Законите на джунглата?


Тема Re: какво е това?нови [re: blood2]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано13.01.10 02:24



аре стига с лайняни богоподобни простотии.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано13.01.10 02:38



имаш способности, вродени са, аз търся таланти като теб, които могат с дума да кълнат и с дума да лекуват, но нямат знания и опит за извършване на подобно.

Ако имаш желание да научиш нещо свестно и да се промениш в този живот - ще се видим очи в очи и тогава аз ще решавам.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор blood2 (ПлюшеноМечеБоец)
Публикувано13.01.10 11:48



Не се окалвай в лайната на простотията и не използвай хорската глупост за да ги лъжеш.



Dead and bloody.;)

Тема Re: какво е това?нови [re: blood2]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано13.01.10 11:52



ако имаш да казваш нещо смислено - казвай, за подобни окултни празнодумия като твоите си има триене и бан при повторение.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано13.01.10 23:56



Ха.. вие ме сразихте... тъкмо се успокоих... че хората си внушават, че им действм и хоп нещо ново...
Сега невярвам да имам скрити талнти.. очите са ми тъмно кафяви и по принцип топли... но като се нервирам мятам мълнии..
А и интересно че като съм ядосана, почти никога не мисля лошо на човека, а камо ли да си позволявам даа го кълна.. за мен това е голям грях и само като си помисля че това може да се върне на детето ми... тръпки ме побиват...
А и има и нещо друго, което също ми е интересно и лично аз не мога да си го обясня... държа хората на страхотна дистанция от себе си.. в смисъл.. ведър човек съм, но всявам някакъв респект ли е що ли е.. но винаги са на дистанция от мен.. това е явно черта от характер ми, която не познавам и въобще незнам как го правя..
ПП но със сигурност не съм вещица..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано14.01.10 00:13



то и аз изглеждам като ангелче и едва ли някой може да помисли, че активно практикувам черните въздействия с бесове и покойниците.

След като се подсели една две негативни същности към теб - те започват да баламосват други хора и ги карат те да ви гледат така, че на вас да ви е най-изгодно.

Грехове и връщането са за промити от калпавата църква мозъци която гледа да подчинява хора и те да бъдат кротко стадо агнета. Щом имате сила да променяте реалността, то ще се погрижите и детето ви да е защитено, както и има голяма вероятност тази сила да се предаде на него.

За дистанцията е нормално, хора подсъзнателно усещат сила и кротват, подчиняват се, а който не се подчини и упорства вече знаеш какво му се случва - по един елементарен начин бива наказан.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано14.01.10 13:05



че активно практикувам черните въздействия с бесове и покойниците.
-----------------------------------
Доста страшничко си звучи.. честно...


Мен винаги ме е било страх от това нещо...
Но, винаги ми е било и интересно.. дали наистина съществуват магии и що е това нещо...
А колкото до манипулиране на хората... донякъде доста добре го умея... в смисъл.. успявам да убеждавам лесно.. но това се дължи на дар слово.. и това че съм доста добър слушател и почти винаги успявам да уловя настроенията им.. и начина по който търпят въздействие.. но почти винаги а не винаги.. има хора които ми се опъват..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано14.01.10 18:00



черно не значи негативно, макар, че последно отказвам премахване на негатив и чужди въздействия, но от съзидателна работа за любов (писна ми от нея), бизнес, пари и защита не се отказвам. просто се използват ефективни и сигурни начини за решаване на проблеми.

А магия, не съм аз този който ще доказва дали я има или няма, само имай предвид, че цената за подкрепа и защита от определени сили е висока и изисква всеотдайност и тръгнеш ли по тази пътека - връщане или спиране няма. Обяснявам ти за реални неща, а не за тези лигави приказки с които е пълен интернет и книжарници.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано14.01.10 23:09



В отговор на:

ще ми е интересно да направиш опит с нож и мляко и да видим за вроените ти способности



Я раздуй повече за този "опит с нож и мляко"!
Как се прави и какво показва?

А мацката си е вещица - спор няма!
Само дето тя като чуе думата "вещица" си представя грозна старица с брадавица на носа която забърква адски отвари в котела си...което е само в детските приказки - реалността е малко по-различна.

"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това?нови [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано15.01.10 11:56



А мацката си е вещица - спор няма
----------------------------
Ей направо ме разби... мацка и вещица.. как добре звучи в комбинация...


Представата ми за вещица е старица.. с многоооо дълъг нос.. с провиснала коса.. ала баба Яга..
Не не ми се вярва да имам някакви способности.. не мога да предвиждам... а когато съм ядосана явно просто погледа ми е злобен и затова хората се шашкат.. просто присвивам очи и гледам кофти...и мълча.. никога не викам и не крещя..
А колкото до убеждаването.. ми това се нарича.. дар слово.. ли пък.. проклета жена..писнава им да им пиля на главата и се съгласяват...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано15.01.10 12:09



Вещиците не се раждат дърти и грозни, нали? Все някога са били "мацки".


Всъщност, питай майка си дали когато си била малка те е водила да ти правят бяла магия!

"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това?нови [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано15.01.10 12:26



Всъщност, питай майка си дали когато си била малка те е водила да ти правят бяла магия!

-------------------------------------------------

Не.. никога майка ми не е ходила по такива места.. единствено преди време и аз го помня.. ходихме в църква.. един поп да ми чете за здраве... така й били казали колежките.. аз как не припаднах там.. като ми стана лошо...изпитвам някакъв ужас от попове.. незнам защо.. но някак ме.. подтискат и ми прилошава.. а иначе съм си вярваща христянка.. и често си ходя в църква, и си паля свещички...но когато няма свещеници..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано15.01.10 13:29



ОК, отхвърляме хипотезата за бяла магия като причина за респекта който вдъхваш!



За поповете, споко! И аз имах период в който светената вода ме гореше като киселина и когато влезех в осветена църква/дом, имах чувството, че се подувам и ще се пръсна... Даже в една църква не усетих нищо, казах на попа, че не е осветена и след няколко дни като отидох, почувствах описаното - бяха я осветили...
Та, така става с магьосниците и вещиците които притежават истинска дарба!

Сега ми е интересно да чуя "опитът с ножа и млякото" за който спомена Вълк!

"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Редактирано от Път-ниk на 15.01.10 13:30.



Тема Re: какво е това?нови [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано15.01.10 14:01



Та, така става с магьосниците и вещиците които притежават истинска дарба
------------------------------------------------

.. не съм вещица... просто не се подувам, а не обичам поповете.. и на църква ходя зарди самата църква.. макар че човек може да се моли навсякъде..
А това ако го опиташ сподели... аз нямам смелост да правя каквото и да е.. /говоря за млякото и ножа/

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано15.01.10 14:39



Вещица си, но още не го знаеш и го отричаш заради изградената ти (погрешна) представа за думата "вещица"!


Като се "разработиш" и ти се увеличи силата, ще започнеш да се подуваш на светени места.

"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това?нови [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано15.01.10 14:58



Като се "разработиш" и ти се увеличи силата, ще започнеш да се подуваш на светени места.
-----------------------------------------
Аз и сега работя... но обикновено се подувам от клиенти, които незнаят какво искат...

, но по никакъв начин не са свестни или светени...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано15.01.10 16:08



нощеска май е новолуние, кучко, залавяй се за работа



Veni, vidi, vici

Тема Re: какво е това?нови [re: мapдyk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано15.01.10 16:32



нима?.. незнаех...
мерси че ме светна...


А да започна с теб, а?

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано15.01.10 16:46



нема лошо

ша ти приложа ритуал за подчинение на кучката в профанизиран вариант..така характерен за поганския(ислямски) свят

Veni, vidi, vici

Тема Re: какво е това?нови [re: мapдyk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано15.01.10 17:09



Ислямски свят ли..???? бре... ти си много напред май нещо с материала...

или зле с акъла....
Подчинение... пък и кучка.. а така.. направо взе да ми ставаш симпатичен.. да знаеш...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Lan77 ()
Публикувано16.01.10 18:38



"Предвиждането" и концентрираната енергия са две различни неща, спокойно може да си добра в едното и безнадежна в другото...
Според мен си си добре така, не се вдълбавай, ако нямаш инерес и не ти пречи.



Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Lan77 ()
Публикувано16.01.10 18:43



Ха, със сигурност СИ вещица. Стига с тези очи бре, познавам 4 вещици, до една са с много топли кафеви и красиви очи...аман от митове. Няма лошо в това, което си!
Имаш избор дали да се развиваш или не, изборът е само твой. Пътят също, спокойно може и да пропуснеш "бесовете" и "кървищата", защото имаш голямото предимство, че не си дете...

Редактирано от Lan77 на 16.01.10 18:46.



Тема Re: какво е това?нови [re: Lan77]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано16.01.10 20:19



Няма лошо в това, което си!
Имаш избор дали да се развиваш или не, изборът е само твой.
-------------------------------------------
ха

, аз никога не съм се възприемла като различна.. просто незнам защо въобще писах тук.. просто ми беше интересно има ли такова понятие "лоши очи".. и със сигурност няма да се развивам.. най-малкото защото нямам никакви знаия и познания във вашата сфера...
ПП но наистина ужасТно звучи това вещица.. хе хе.. а и слава богу съм едно порастнало дете.. и до доста.. /макар че незнам какво му е лошото да бъдеш дете/

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано17.01.10 04:15



Уффф, голяма досада си ти, все едно не си вдял, че за теб вече няма никакво значение. Опитването се прави със специално и ръчно кован нож който да е студен в мъртвата вода смесена със светената и с твоята кръв и доено същата вечер (по новолуние) мляко от черната крава.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано17.01.10 12:18



със сигурност може да е всичко , но не и вещица ...





Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано17.01.10 15:31



То за теб целия клуб е досаден - не само аз...

Предлагаше на мацката да направи този опит и помислих, че е нещо лесно и достъпно за всеки...

Извинявай, че навлязох в "твоята територия" - аз съм си харипотъровец!



"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Lan77 ()
Публикувано17.01.10 18:14



Добре.

Когато имам предвид "лошо", казвам "лошо", няма лошо да си дете. В случая е предимство, защото когато талантът се прояви рязко и силно в детска възраст нямаш много избор с какво и как да се занимаваш. Когато мисленето изпреварва таланта (както при теб) имаш пълна свобода и избор!

Редактирано от Lan77 на 17.01.10 18:17.



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано17.01.10 23:39



Това сериозно ли е което си написал.. или пързаляш клубаря...


Мляко от черна крава? Изумих се ...
Я сега като съм те хванала да те питам в прав текст... тези магии за какво точно служат? Да навредят.. или да помогнат..и възможно ли е?.. преди време една позната ходи при някакъв да й напрви бяла магия за любов.. Жената е възрстна около 60 години, а мъжа на около 75г./той милия все и се дърпше и я отбягваше/... но 1 година след като тя ходи при магьосника.. стареца умря.. и то съвсем неочаквано.. това от ЕГН-то ли е.. или и белите магии могат да убиват..
Надявам се да не съм ти досадила ...
ПП сега си спомням че моят позната за тази магия купи катинар, който й поискал магьосника... нормално ли е?

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Редактирано от arrvv на 17.01.10 23:50.



Тема Re: какво е това?нови [re: van_helsing]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано17.01.10 23:40



със сигурност може да е всичко , но не и вещица ...
-------------------------
Много си прав... не се чувствам като вещица... да знаеш...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: Lan77]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано17.01.10 23:48



В случая е предимство, защото когато талантът
--------------------------
А така.. това няккъв талант ли е? Не мисля... И мога ли да те попитам нещо... как така вие без да ме видите.. или поне да чуете гласа ми ... давате определение за мен? Това нещо усеща ли се.. или съдите по това което аз ви казвам аз себе си...
През целия си живот съм ходила два или три пъти на гадателки.. и никой не ми е открил дарба... само едната каза че имала съм много голяма зщитна стена и не може да види нищо... хи хи... явно на милата не й се говореше...
Втората при която ходих... позна някои неща... но много малко..
А третата ме разби... все едно знаеше живота ми... но бъдещето пак и убягна... явно не съм симпатичен материал за екстрасенсите...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Редактирано от arrvv на 17.01.10 23:51.



Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.01.10 00:08



да взема ли да публикувам сканираните некадърщини направени от един много известен ходжа от асеновград?

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано18.01.10 00:16



не те разбрах...


но както и да е.. виждам че не си словоохотлив.. така че няма да досаждам.. просто ми беше интересно от бяла магия за любов може ли да се умре... или просто смъртта му е била естествения край за един 75 годишен...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.01.10 00:21



Сериозно, абсолютно сериозно.

За черната крава - добре дошла да докоснеш езическите традиции. И черни кокошки се колят по могилите и се намират яйца от тях .....

Магия има цел според този който я прави - може да лекува и може да проклетясва.

Бяла, червена, зелена, лайняна магия за любов няма - има взаимодействие с определени същности (ако този който прави знае как и ИМА сила). Под бяла се разбира с изчистването на негатив и събирането, под черната се разбира насаждане на негатив който извършва това което се иска.

До ЕГН

Любовна магия няма връзка с катинар, може би като последващата защита върху въздействие.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.01.10 00:25



това което се прави в БГ като бяла магия за любов си е чиста традиционна магия за ВЗАИМНО обвързване. Има бинарен ефект - колкото се обвързва жертвана, толкова се връзва и поръчител, а представи си, че върху жертвата не сработи и всичко ще се върне върху поръчителя - в този случай бялата магия е в пъти по-зле от гледната точка на здравословното състояние на поръчителя.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано18.01.10 00:29



Много ти благодаря...


Поне малко ми стана ясно.. значи с магията можеш да радваш.. но може и да разплакваш.. зависи към кого и как е насочена... Разбрах!
Но по принцип ли си така сериозен и сърдит.. или това е затова, че отговаряш на досадни и предполгам за теб елементарни въпроси?

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.01.10 00:34



не си ти първа без бъдещето. рядко се срещат хора като теб с подобна дарба, а дали е наследена или природна - вече е въпрос на диагностика.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.01.10 00:59



точно така
не съм, просто отговарям най-точно и най-ясно на въпросите без да лея вода във въздуха и без празните приказки присъщите на окултисти-фантасти - практик съм.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано18.01.10 01:07



Ето че пак събуди интереса ми... честно... от къде знаеш че имам дарба.. това усеща ли се... или съдиш по моите думи.. ами ако греша в това което говоря... ако си самовнушавам че нещата са такива... например че като се ядосам на някой и той почва да губи контрол върху действията... може да е чиста проба случайност.. но понеже веднъж са ме обвинили и аз може да си внушавам че нещата стоят така..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Lan77 ()
Публикувано18.01.10 17:52



Аааа тук вече е трудно опрделението, казвам "талант" за по-лесно, няма си точен термин. Като се има предвид, че много силно надарените понякога лудват и проклятие може да се нарече. Иначе да вижда се и от разстояние, не добре, но се вижда. Гадателките нямат общо - отишла си да ти "врачуват", не да те определят. Можело е да ти кажат, че имаш талант, но са ти го спестили и по-добре. Човек трябва сам да достигне до правилните въпроси, за да получи правилните отговори.



Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано18.01.10 22:49



Никой нищо не вижда - съчиняваме си ги като взимаме за основа думите ти и държим на своето...



"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това?нови [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано18.01.10 23:56



Никой нищо не вижда - съчиняваме си ги като взимаме за основа думите ти и държим на своето..
----------------------------
Шегуваш ли се? Това че си съчиняваш няма лошо.. напротив... научавам доста неща.. а винаги неизвестното и загадъчното ме е привличало..


Ама че държиш на своето.. някак не го разбрах... сори...

По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

а това между другото е много вярно.. поздравления..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано19.01.10 11:24



"Държим на своето", значи, че щом веднъж сме те набедили за вещица - КРАЙ! Това е - с нищо не можеш да ни убедиш в обратното (че не си).

А мисълта в сигнатурата ми не е моя - взех я от любимите си книги за Хари Потър.

Но съм съгласен, че напълно отговаря на истната де - иначе нямаше да я сложа.

"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това?нови [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано19.01.10 12:01



Добре де, вещица съм.. мир да е...
ама да уточним.. млада вещица /е не първа младост, но все пак/, нямам дълъг нос.. косата все още ми е черна.. и си нямам казан.. има един за ракия само на село.. но аз не се занимавам с него... Заклет трезвеник съм....

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано19.01.10 12:38



Нямаше нужда да уточняваш - външния вид който си представяш като чуеш "вещица" е само в приказките. Реалността е различна - тък всички сме под 40г. и с не особено страшен вид...



"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това?нови [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано19.01.10 13:38



всички сме под 40г. и с не особено страшен вид
---------------------
Ааааааа малко под 40... ама малко...
Шегувам се в момента...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: Път-ниk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.01.10 15:54



"Държим на своето", значи, че щом веднъж сме те набедили за вещица - КРАЙ! Това е - с нищо не можеш да ни убедиш в обратното (че не си). - не съм съгласен с това, ... вече писах че не е вещица





Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.01.10 15:57



Странно, защо те мислят за вещица ... , след като на практика е невъзможно ...





Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.01.10 16:00



Е, някой ден може би ще разберат колко не са прави ...





Тема Re: какво е това?нови [re: van_helsing]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано20.01.10 16:13



Ти си уникялен - теб не те броя!



"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това?нови [re: Път-ниk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.01.10 16:29



Верно е, лекувам успешно Хипотония ...



Тема Re: какво е това?нови [re: Lan77]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано20.01.10 19:24



"Предвиждането" и концентрираната енергия са две различни неща, спокойно може да си добра в едното и безнадежна в другото...

Това е точно в целта, Лан. И аз имам подобни наблюдения, които търсех да формулирам, ти го направи по-добре.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: какво е това?нови [re: van_helsing]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано20.01.10 23:52



Странно, защо те мислят за вещица ... , след като на практика е невъзможно ...
------------------------------
Аааааа не така.. тъкмо ме убедиха, че вещиците са мацки... а това доста така ми хареса...

... защото на една жена на 30 и няколко.. все по-рядко й казват че е мацка, и ти сега не съм вещица, т.е. мацка...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор Lan77 ()
Публикувано23.01.10 13:43



А не се възгордявай, вещите са най-различни от малки момиченца (макар и рядко) до мнооого вързрастни бабички. Има и красиви и грозни, външният вид не е определящ, повечето като че ли са красиви, ма това е от географската ширина, не е от таланта.



Тема Re: какво е това?нови [re: Lan77]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано23.01.10 19:13



Нашата географска ширина какво казва.. карасиви или грозни? Да знам вещица ли съм или не съм...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: arrvv]  
Автор nik52 (непознат)
Публикувано01.02.10 16:08



Сигурна ли си, че искаш да знаеш дали си вещица, защото ако си повярваш в едното или другото, може и да стане. В зависимост от случая, може да се правиш и на вещица, мисля , че нее трудно.



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор thai_amethyst (непознат )
Публикувано01.02.10 22:55



да, публикувай ги. и не само неговите.



Тема Re: какво е това?нови [re: thai_amethyst]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано02.02.10 02:57





---------


Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано02.02.10 03:33



Вълк, това е на турски а в карето са арабски букви и цифри. За карето мисля, че мога да ти помогна.
Интересен ми е начина на згъване. Предполагам, че това е някакво заклинание което трябва да го носиш постоянно със себе си, и специфично за мюсулманите.



Тема Re: какво е това?нови [re: nik52]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано02.02.10 03:40



Ами, кажи го за карето, другото си го знам, пък и това което е било казано да прави на клиентката ми си няма нищо общо с това от тази муска, а то било да си умива лицето с розовата вода нагоре и тази муска да си я носи в сутиена.

това е пуснато за да имате предвид некадърщината и по какъв начин се проявява тя.

---------



Тема Re: какво е това?нови [re: nik52]  
Автор apви (ледена)
Публикувано02.02.10 11:01



Ха, ми то всяка жена си е вещица по една или друга причина... не говоря в истинския смисъл на думата.. а в житейския.. аз съм 100% вещица понякога и в къщи и в работата.. зависи кой как ме е ядосал..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано02.02.10 15:03



В случая мисля, че е безмисленно да се коментира тази "муска", някакви цифри на арабски, за по голяма тежест явно.
По скоро ме притеснява факта, че ползват безисходицата на "пациента". В редки случаи се опитват действително да им помогнат. Просто бизнес.



Тема Re: какво е това?нови [re: apви]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано02.02.10 16:06



Е добре де, истинските вещици какво да правят. Вие направо им подливате вода. Като знам колко лесно яхвате метлата, те направо си остават без работа.



Тема Re: какво е това?нови [re: nik52]  
Автор apви (ледена)
Публикувано02.02.10 23:48



неее.. различаваме се от истинските.. но си и приличаме..
първо и двете висим над казаните /тенджерите при нас/и бъркаме отвари.. дали са ядливи и полезни е друг въпрос.
второ едните яхват метли.. други прахосмукчки..
трето и едните и другите тичаме по цял ден.. едните мъкнат торбите с продукти, а другите мъкнат бурени..перушини и всякакви други атрибути..
Но идвата вида сме доста опасни...и е нездравословно, и а адски стресиращо да бъдем дразнени...


За мен всяка жена си е вещица независимо истинска или не..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: apви]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано03.02.10 17:04



И какво се получава, не ви остава никакво време да бъдете добрите феи, не че не го можете. Но всъщност не знам дали и тогава не сте си маскирани вещици.



Тема Re: какво е това?нови [re: nik52]  
Автор apви (ледена)
Публикувано03.02.10 22:03



жена и фея??? ай стига.. те са в приказките..ние сме:
вещички
вещици
и вещерици..
а категориите зависат от:
тип нервна система
гласовитост
проклетия..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: apви]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано04.02.10 02:06



Не мога да разбера, какво е това желание, да си непременно вещица. Само да не се окаже, че нее въпрос на желание, а на даденост. За категориите вещици не мисля,че ви е толко беден арсенала, или това е за заблуда на противника.



Тема Re: какво е това?нови [re: nik52]  
Автор apви (ледена)
Публикувано04.02.10 14:39



А каква е разликата между маг и вещица?

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: какво е това?нови [re: apви]  
Автор Lan77 ()
Публикувано04.02.10 21:31



Освен че "маг" е англоезично и съкратено, докато "вещица" си е съвсем българско друга разлика не виждам в смисъла, който хората им дават. Иначе "вещица" произлиза от "вещ", тоест от "разбиращ, знаещ", не непременно "практикуващ". В този смисъл "вещица" буквално е доста далеч от представите на хората...



Тема Re: какво е това?нови [re: apви]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано04.02.10 21:55



Каква е разликата, вероятно знаеш много по-добре от мен, нали си "вешица".



Тема Re: какво е това?нови [re: nik52]  
Автор apви (ледена)
Публикувано04.02.10 22:39



Не съм, бре... вещица съм само за мъжа ми.. ама там получих трансформация.. от фея магьосница преди да се оженим..та до вещица след доста години брак..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това?нови [re: apви]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано05.02.10 00:07



А аз се чудя мойта що ме гледаше преди с нежен вещерски поглед, а сега ме гледа, но без " нежен". Трансформации, какво да правиш.



Тема Re: какво е това?нови [re: Bълk]  
Автор Anika Deneva (непознат )
Публикувано24.08.10 13:53



Би ли уточнил за кой Ходжа става дума?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.