Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.01.10 00:34



не си ти първа без бъдещето. рядко се срещат хора като теб с подобна дарба, а дали е наследена или природна - вече е въпрос на диагностика.

---------



Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.01.10 00:59



точно така
не съм, просто отговарям най-точно и най-ясно на въпросите без да лея вода във въздуха и без празните приказки присъщите на окултисти-фантасти - практик съм.

---------



Тема Re: какво е това? [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано18.01.10 01:07



Ето че пак събуди интереса ми... честно... от къде знаеш че имам дарба.. това усеща ли се... или съдиш по моите думи.. ами ако греша в това което говоря... ако си самовнушавам че нещата са такива... например че като се ядосам на някой и той почва да губи контрол върху действията... може да е чиста проба случайност.. но понеже веднъж са ме обвинили и аз може да си внушавам че нещата стоят така..



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор Lan77 ()
Публикувано18.01.10 17:52



Аааа тук вече е трудно опрделението, казвам "талант" за по-лесно, няма си точен термин. Като се има предвид, че много силно надарените понякога лудват и проклятие може да се нарече. Иначе да вижда се и от разстояние, не добре, но се вижда. Гадателките нямат общо - отишла си да ти "врачуват", не да те определят. Можело е да ти кажат, че имаш талант, но са ти го спестили и по-добре. Човек трябва сам да достигне до правилните въпроси, за да получи правилните отговори.



Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано18.01.10 22:49



Никой нищо не вижда - съчиняваме си ги като взимаме за основа думите ти и държим на своето...



"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това? [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано18.01.10 23:56



Никой нищо не вижда - съчиняваме си ги като взимаме за основа думите ти и държим на своето..
----------------------------
Шегуваш ли се? Това че си съчиняваш няма лошо.. напротив... научавам доста неща.. а винаги неизвестното и загадъчното ме е привличало..


Ама че държиш на своето.. някак не го разбрах... сори...

По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

а това между другото е много вярно.. поздравления..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано19.01.10 11:24



"Държим на своето", значи, че щом веднъж сме те набедили за вещица - КРАЙ! Това е - с нищо не можеш да ни убедиш в обратното (че не си).

А мисълта в сигнатурата ми не е моя - взех я от любимите си книги за Хари Потър.

Но съм съгласен, че напълно отговаря на истната де - иначе нямаше да я сложа.

"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това? [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано19.01.10 12:01



Добре де, вещица съм.. мир да е...
ама да уточним.. млада вещица /е не първа младост, но все пак/, нямам дълъг нос.. косата все още ми е черна.. и си нямам казан.. има един за ракия само на село.. но аз не се занимавам с него... Заклет трезвеник съм....

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано19.01.10 12:38



Нямаше нужда да уточняваш - външния вид който си представяш като чуеш "вещица" е само в приказките. Реалността е различна - тък всички сме под 40г. и с не особено страшен вид...



"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това? [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано19.01.10 13:38



всички сме под 40г. и с не особено страшен вид
---------------------
Ааааааа малко под 40... ама малко...
Шегувам се в момента...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.