Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: какво е това? [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано17.01.10 15:31



То за теб целия клуб е досаден - не само аз...

Предлагаше на мацката да направи този опит и помислих, че е нещо лесно и достъпно за всеки...

Извинявай, че навлязох в "твоята територия" - аз съм си харипотъровец!



"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор Lan77 ()
Публикувано17.01.10 18:14



Добре.

Когато имам предвид "лошо", казвам "лошо", няма лошо да си дете. В случая е предимство, защото когато талантът се прояви рязко и силно в детска възраст нямаш много избор с какво и как да се занимаваш. Когато мисленето изпреварва таланта (както при теб) имаш пълна свобода и избор!

Редактирано от Lan77 на 17.01.10 18:17.



Тема Re: какво е това? [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано17.01.10 23:39



Това сериозно ли е което си написал.. или пързаляш клубаря...


Мляко от черна крава? Изумих се ...
Я сега като съм те хванала да те питам в прав текст... тези магии за какво точно служат? Да навредят.. или да помогнат..и възможно ли е?.. преди време една позната ходи при някакъв да й напрви бяла магия за любов.. Жената е възрстна около 60 години, а мъжа на около 75г./той милия все и се дърпше и я отбягваше/... но 1 година след като тя ходи при магьосника.. стареца умря.. и то съвсем неочаквано.. това от ЕГН-то ли е.. или и белите магии могат да убиват..
Надявам се да не съм ти досадила ...
ПП сега си спомням че моят позната за тази магия купи катинар, който й поискал магьосника... нормално ли е?

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Редактирано от arrvv на 17.01.10 23:50.



Тема Re: какво е това? [re: van_helsing]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано17.01.10 23:40



със сигурност може да е всичко , но не и вещица ...
-------------------------
Много си прав... не се чувствам като вещица... да знаеш...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това? [re: Lan77]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано17.01.10 23:48



В случая е предимство, защото когато талантът
--------------------------
А така.. това няккъв талант ли е? Не мисля... И мога ли да те попитам нещо... как така вие без да ме видите.. или поне да чуете гласа ми ... давате определение за мен? Това нещо усеща ли се.. или съдите по това което аз ви казвам аз себе си...
През целия си живот съм ходила два или три пъти на гадателки.. и никой не ми е открил дарба... само едната каза че имала съм много голяма зщитна стена и не може да види нищо... хи хи... явно на милата не й се говореше...
Втората при която ходих... позна някои неща... но много малко..
А третата ме разби... все едно знаеше живота ми... но бъдещето пак и убягна... явно не съм симпатичен материал за екстрасенсите...



Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Редактирано от arrvv на 17.01.10 23:51.



Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.01.10 00:08



да взема ли да публикувам сканираните некадърщини направени от един много известен ходжа от асеновград?

---------



Тема Re: какво е това? [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано18.01.10 00:16



не те разбрах...


но както и да е.. виждам че не си словоохотлив.. така че няма да досаждам.. просто ми беше интересно от бяла магия за любов може ли да се умре... или просто смъртта му е била естествения край за един 75 годишен...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.01.10 00:21



Сериозно, абсолютно сериозно.

За черната крава - добре дошла да докоснеш езическите традиции. И черни кокошки се колят по могилите и се намират яйца от тях .....

Магия има цел според този който я прави - може да лекува и може да проклетясва.

Бяла, червена, зелена, лайняна магия за любов няма - има взаимодействие с определени същности (ако този който прави знае как и ИМА сила). Под бяла се разбира с изчистването на негатив и събирането, под черната се разбира насаждане на негатив който извършва това което се иска.

До ЕГН

Любовна магия няма връзка с катинар, може би като последващата защита върху въздействие.

---------



Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.01.10 00:25



това което се прави в БГ като бяла магия за любов си е чиста традиционна магия за ВЗАИМНО обвързване. Има бинарен ефект - колкото се обвързва жертвана, толкова се връзва и поръчител, а представи си, че върху жертвата не сработи и всичко ще се върне върху поръчителя - в този случай бялата магия е в пъти по-зле от гледната точка на здравословното състояние на поръчителя.

---------



Тема Re: какво е това? [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано18.01.10 00:29



Много ти благодаря...


Поне малко ми стана ясно.. значи с магията можеш да радваш.. но може и да разплакваш.. зависи към кого и как е насочена... Разбрах!
Но по принцип ли си така сериозен и сърдит.. или това е затова, че отговаряш на досадни и предполгам за теб елементарни въпроси?

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.